Jump to content



ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΒΟ ΚΑΙ CPU


vaios

Recommended Posts

Περιμένω να μου έρθουν 2 πράγματα που παρήγγειλα, αν και είμαι γνωστός intelακιας αποφάσισα να δοκιμάσω για ακόμα μια φορα a64. Παρήγγειλα λοιπών 939 και μητρική AV8 3RD EYE . Μέσα στο σαββατοκύριακο θα ξέρουμε τι πιάνουν και αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Περιμένω να μου έρθουν 2 πράγματα που παρήγγειλα, αν και είμαι γνωστός intelακιας αποφάσισα να δοκιμάσω για ακόμα μια φορα a64. Παρήγγειλα λοιπών 939 και μητρική AV8 3RD EYE . Μέσα στο σαββατοκύριακο θα ξέρουμε τι πιάνουν και αυτά.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε συ vaios κλασσικός πλέον(ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ... )

Αντε καλορίζικα και καλοδούλευτα :D :045:

Link to comment
Share on other sites

Καθε 1-2 μηνες εχουμε τετοια ποστ.... Μiα σου ξινιζει η Χ800ΧΤ και η καημενη η asus.... Την αλλη σου ξινιζει ο καημενος ο prescott..... Τουλαχιστον κρατα τα για τον εαυτο σου! Δεν μπορω να βλεπω τους αλλους να αναβαθμιζονται και να εχω μεινει με τον 2400+:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να μου έρθουν 2 πράγματα που παρήγγειλα, αν και είμαι γνωστός intelακιας αποφάσισα να δοκιμάσω για ακόμα μια φορα a64.

Ενω εγω που ειμαι γνωστος AMDας δοκιμασα Intel... :003:

Καλα αποτελεσματα αν δεν πιασεις 2700 μην ποσταρεις! :080: :082: :082:

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι ξερω η Abit ειναι απο τις χειροτερες 939 τα lock απο διαβαζω παιζουν δεν παιζουν MSI Neo 2 ή Asus A8V η την Gigabyte nforce 3.........

Oρθως τα λεει ο φιλτατος Προδοτης :003: τι την ηθελες την ΑΒΙΤ???

Τεσπα κανε πρωτα ενα χαλαρο τρεξιμο με SuperPi 4M ασυγχρονα τις μνημες να δεις ποσο παει προσεξε μη βαλεις συγχρονα τις μνημες με χαμηλο πολλαπλασιαστη γιατι η θεωρια των Barton δεν παιζει σε Α64 (για ευρεση οριων μνημης)..........

Εχω αναλυσει το γιατι στο thread των Tools....... :080:

Βασικα ξεκινα με τη μια στα 2400MHz με εργοστασιακο ρευμα (πολυμετρησε το) κι ανεβα........

Αμα φαει ΒΑΝ στα 2.4GHz με default ρευμα τοτε επεσες σε μπανανα..... :047:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Βαιε ε οσο και μπανανα να σου βγει που να παρει η ευχη τα 2.5GHz θα τα πιασει εστω κι αν δωσεις λιγο παραπανω ρευμα απο οσο θα επρεπε τεσπα ειναι και θεμα τυχης.....

Απο ψυξη τι εχεις???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.