Jump to content



Προτάσεις για case


JONNY

Recommended Posts

θέλω να έχει παραθυράκι, δεν με ενδιαφέρει το τροφοδοτικο, κανα φανάκι πολύχρωμο δεν θα με χάλαγε, ευρυχωρία γιατί έχω ΠΟΛΛΑ καλώδια, και κατά προτίμηση μαύρο (ή ασημί). Μέχρι 100 ευρώ ΤΟ ΠΟΛΥ. Α! και να ειναι απο ελλάδα.

Το μόνο οικονομικό που μου άρεσε απο αυτά που είδα ειναι εδώ:

www.hacshop.gr/hac/servlet/gr.hac.display.Visualiser?action=showproduct&item=1458

Eυχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Και παραθυρακι να μην εχει το φτιαχνεις μονο σου αργοτερα! Απλα να κοιταξεις να ειναι ευρυχωρο μεσα και εργονομικο!!! Αυτο στο link που μας εδωσες απο τη φωτο φαινεται καλο!

Link to comment
Share on other sites

παρε ενα hec 6A19+ και ενα πλαινο με παραθυρο!πουλανε στη στουρναρη!τα ιδια εχω και εγω και τα ειχα παρει απο pc-store 45ε το κουτι και 25ε την πορτα με το παραθυρο!και νομιζω oτι το hec ειναι καλυτερο ποιοτικα απο αυτο sto hacs!

Link to comment
Share on other sites

παρε ενα hec 6A19+ και ενα πλαινο με παραθυρο!πουλανε στη στουρναρη!τα ιδια εχω και εγω και τα ειχα παρει απο pc-store 45ε το κουτι και 25ε την πορτα με το παραθυρο!και νομιζω oτι το hec ειναι καλυτερο ποιοτικα απο αυτο sto hacs!

Oντως ετσι ειναι...

και εγω αυτο θα σε συμβουλευα να παρεις αν και υπαρχουν χιλια 2 κουτια να διαλεξεις...

Link to comment
Share on other sites

τελικά αποφάσισα να δώσω κάτι παραπάνω (αφου έπιασα και δουλειά και πιστεύω ότι δεν θα πάνε χαμένα), και να πάρω το παρακάτω πανέμορφο και Φοβερό (κατα τη γνώμη μου) κουτάκι της thermaltake. Δεν το έχω βρει πουθενά στην Ελλάδα ετοιμοπαράδοτο. Το έχει πάρει πουθενά το μάτι σας?

post-806-1442173777,7396_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.