Jump to content



Ημερολόγιο 2005 (Rating 18+++)


Chosen

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RootX

Hint: Αν δεν καταλαβαίνετε ποιος είναι ποιος, μπορείτε να το δείτε από το filename κάθε φωτογραφίας, όταν επιχειρήσετε να την σώσετε...

λολ μας δινει στεγνα :)

Link to comment
Share on other sites

ZYX, σε παρακαλώ στείλε μου ένα π.μ. με το πόσο κοστίζει ο μήνας Δεκεμβριος σε πανό....

Το χρειάζομαι με τους έταιρους admins ώστε να οργανώσουμε αυτό που λέγαμε στο thread του δισγωνισμού :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένης της κατοχής plotter:

Ανοίξαμε και περιμένουμε τις παραγγελίες σας για αφίσες μέχρι 1m πλάτος και απεριόριστο μήκος (εξαρτάται από τα ''προσόντα'' του κάθε μέλους ....:hehe: )

Διαθεσιμότητα: ’μεση

Παρατήρηση: Chroma Already out of stock

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

ZYX, σε παρακαλώ στείλε μου ένα π.μ. με το πόσο κοστίζει ο μήνας Δεκεμβριος σε πανό....

Το χρειάζομαι με τους έταιρους admins ώστε να οργανώσουμε αυτό που λέγαμε στο thread του δισγωνισμού :hehe:

:hehe: :hehe: νομιζο οτι στο μηνα δεκεμβριο δυστηχος και το μηχανημα μου δεν πιστευο οτι θα μπορεσει να κρατηθη "σταθερο" σε μια τετοια εκτυποσο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Όλα τα λεφτα :D

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που εχει μονο δωδεκα μηνες ο χρονος

αλλιως πολλοι θα κρυβονταν σπιτια τους μεχρι το 2006...

πολυ σφιξιμο παντως ρε παιδι μου...

το 2005 προβλεται λιαν δυσκοιλιο....

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

o καημενος ο ζαχος γιατι σφυγγετε?

Ναι οντος, γιατι σγυγγεσε Ζαχουλη? πολυ υποπτο τον βλεπω τον XTCgr απο πισω σου:shifty:

Υ.Γ Απιστευτος και παλι Πετρο, αφιερωσες, τους κοιλιακους τους εχω αποκτησει ηδη απο το γελιο:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Oλα τα ταλεντα εδω ειναι μαζεμενα :hehe:

Πολυ γελιο λεμεεεεεεε!!!! :rofl:

Νά'ξερες πόσο φτηνά την γλίτωσες χτες που καθυστέρησες στη δουλειά και δεν ήρθες Εγκώμιο, κουφαλίτσα...

Εσένα περίμενα για να κλείσω το ημερολόγιο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.