Jump to content



Sid Meier's Pirates:live the life


krio

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους,

Ρε παιδιά μια μικρή παράκληση: αν κάποιος έχει το Sid Meier's Pirates:live the life (δλδ την 2004 edition) ας μου στείλει με ΠΜ ή με email το directroy listing των δύο CDs πληηηηζζ....

Σας μερσω εκ των προτέρων (α ρε ατελείωτε Ζήκο!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αρχική απάντηση από mefistofelis

Ηθελα να ηξερα τι σας αρεσει απο αυτο το παιχνιδι.

Ολο τα ιδια και τα ιδια κανεις...

Εγω το βαρεθηκα στις 3 μερες

Όταν λες τα ίδια και τα ίδια τι εννοείς. Έχει μάχες με πειρατές, κρυμμένους θησαυρούς, εμπορικά και πολεμικά πλόια διαφόρων τύπων, συνεργασίες με κράτη όι πειρατές, χορούς με πλούσιες κόρες, αποστολές και στο τέλος δυο μάχες στην ξηρά.

Αν εννοείς ότι κάνεις συνέχεια όλα τα παραπάνω και μετα ξανά τα ίδια να σου υπευθυμίσω ότι και στα άλλα παιχνίδια στρατιγικής αυτό κάνεις φτιάχνεις στρατό τον στέλενεις σκοτώνεται και σκωτώνει κλπ και στα πρώτου προσώπου παίρνεις ένα όπλο και σκοτώνεις σκοτώνεις και σκοτώνεις. Αν το αναλογιστείς έτσι ναι σε όλα κάνεις τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik

Μπορείς είτε πουλώντας αυτα που δεν θες είτε πηγαίνοντας στην καρτέλα που έχει τα στατιστικα του στόλου σου και του πληρώματος. Εκεί επιλέγεις και πλοίο

ΤhanX :flower:

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω το Sid Pirates και το ειχα τελειωσει με Score σαν Μayor:D

Καλο ητανε αλλα μικρο και μονοτονο :)

αλλα για εκδοση Live the life δεν εχω ακουστα

Εχει καμια διαφορα?

Αρχική απάντηση από blkik [Χθες, στις 23:25]

Αν εννοείς ότι κάνεις συνέχεια όλα τα παραπάνω και μετα ξανά τα ίδια να σου υπευθυμίσω ότι και στα άλλα παιχνίδια στρατιγικής αυτό κάνεις φτιάχνεις στρατό τον στέλενεις σκοτώνεται και σκωτώνει κλπ και στα πρώτου προσώπου παίρνεις ένα όπλο και σκοτώνεις σκοτώνεις και σκοτώνεις. Αν το αναλογιστείς έτσι ναι σε όλα κάνεις τα ίδια

Σωστος

Αν και πραγματι το Pirates καπου κανεις τα ιδια και τα ιδια

ομως το DOOM3 ητανε ακομα χειροτερο στο θεμα της μονοτονιας απο οτι το Sid Maier Pirates

Για να μην αναφερω την απαισια μονοτονη σκοτεινιλα στις πιστες του

λες και παλευεις σε υπονομους και οχι σε διαστημικη βαση

Σκετη καταθλιψη σε πιανε παρα τρομος

Τουλαχιστον στο Pirates εχει και πιο χαρουμενο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.