Jump to content



Πρόγραμμα Video


TRoboCop

Recommended Posts

Καλησπέρα,

1ον Επειδή δεν ξέρω μπορεί κάποιος να μου πει αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για την δημιουργία βίντεο πχ. Σαν αυτά που έχει στα παιχνίδια (που είναι σαν καρτούν)

2ον Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ένα καλό πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο για μοντάζ και ειδικά εφε κτλπ

:banging:

Link to comment
Share on other sites

νομίζω το πρεμιέρ είναι πιο πολύπλοκο από το pinnacle studio... αν και μόνο το τελευταίο έχω χρησιμοποιήσει χωρίς προβλήματα... Ζάρρα αν υπερέχει σε κάτι το πρεμιέρ κάνε καμιά περιγραφή μπας και αξίζει να κάνουμε κανα τεστ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

νομίζω το πρεμιέρ είναι πιο πολύπλοκο από το pinnacle studio... αν και μόνο το τελευταίο έχω χρησιμοποιήσει χωρίς προβλήματα... Ζάρρα αν υπερέχει σε κάτι το πρεμιέρ κάνε καμιά περιγραφή μπας και αξίζει να κάνουμε κανα τεστ...

To premier ειναι πιο επαγγελματικο και σαφως καλυτερο αλλα προσωπικα προτειμω το studio 9 που ειναι πιο ευχρηστο.(κανω video εδω και τεσσερα χρονια).

Εξαλλου μη νομιζετε οτι θα χρησιμοποιησετε ποτε ολα αυτα τα καλουδια που εχουν τα ακριβα προγαμματα.

Για home video αρκει ενα απλο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.