Jump to content



ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


Dr.who

Recommended Posts

Καλησπερα.

εκανε ενας φιλος μου μια αναβαθμιση και εβαλε amd 64 2800 , και mobo chaintech(δεν θυμαμαι πια ακριβως).

Την συνδεση την εκανα εγω και ολα δουλευουν καλως.(?)

Οταν βαζω το cd των windows xp ανοιγει κανονικα , κανω format και στη συνεχεια περνιουνται τα αρχεια των windows στον σκληρο( 1 ).Καλα ως εδω.

Οταν κανει επανεκινηση αντι να μπει στο μενου εγκαταστασης ξεκιναει παλι απο την αρχικη οθονη!!!( βλεπε 1 ).Αυτο γινεται οσες φορες κι αν το ξανακανα απ'την αρχη.

Το κουλο ειναι οτι τον σκληρο του τον δοκιμασα στο δικο μου pc και σε αλλα 2.Σε κανενα δεν τον αναγνωριζει!Κολλαει το συστημα.Οταν τον ξαναβαζω στο δικο του pc τον αναγνωριζει κανονικα και ξεκιναει η εγκατασταση των windows κανονικα.(μεχρι το σημειο 1).

Εχει κανενας ιδεα τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

τι σκληρό έχει?

μετά το βήμα 1 και την επανεκκίνηση δε πιστεύω να πατάς κάθε φορά για να μπεις στο setup (press any key to enter setup) δοκίμασε μετά την επανεκκίνηση να βγάλεις το CD και να το βάλεις όταν στο ζητήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.