Jump to content



Αγορα καρτας γραφικων


Recommended Posts

Καλησπερα και παλι..ξερω σας εχω ζαλισει αλλα και εγω εχω μπερδευτει πολυ..θελω να αγορασω μια καρτα γραφικων η οποια θα μου παει για 2 χρονακια αλλα δεν θελω να δωσω πολλα χρηματα..γυρω στα 250 ευρω θελω να δωσω..παιζω προς το παρον μονο Bf4.Δεν παιζω καθολου παιχνιδια τυπου witcher 3.Παιζω σε αναλυση 1080p οχι παραπανω..τι θα μου προτεινατε?

Link to comment
Share on other sites

Απλα με τα χρηματα που δίνεις παιρνεις μια 290χ μεταχ.και σε 1080p παίζεις τα παντα.Στους νέους τίτλους στην ιδια ανάλυση θα κανεις παραχωρήσεις...οσο για τα 2 χρονια που λες αστο σε 2 χρονια ουτε 980tI-titan x δεν θα παιζει οπως παιζει τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Απλα με τα χρηματα που δίνεις παιρνεις μια 290χ μεταχ.και σε 1080p παίζεις τα παντα.Στους νέους τίτλους στην ιδια ανάλυση θα κανεις παραχωρήσεις...οσο για τα 2 χρονια που λες αστο σε 2 χρονια ουτε 980tI-titan x δεν θα παιζει οπως παιζει τωρα.

Σε ευχαριστω για την απαντηση.Δηλαδη τι θα μου προτεινες να παρω?Να παω σε 970?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση.Δηλαδη τι θα μου προτεινες να παρω?Να παω σε 970?

 

Σου λεει οτι με τα χρηματα που δινεις μπορεις να παρεις μια μετεχειρη 290χ αν βρεις, την 970 που την ειδες?

Στα 250 ευρω δεν παιζει να βρεις 970.

 

Aκριβως απο κατω εχεις ανοιξει thread που ρωτας ακριβως το ιδιο πραγμα, δεν νομιζω οτι χρειαζοτανε να ανοιξεις και δευτερο thread για να ξανακανεις την ιδια ερωτηση.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.