Jump to content



Windows 10


Recommended Posts

με εχει σπασει τα νευρα 2 φορες φορματ , και παλι το ιδιο μυνημα μου βγαζει οτι ο υπολογιστης του λειπουν καποια προτοκολα για το δικτυο , κπανω να κατεβασω τους drivers lan τηςε μητρικης P67T WS ASUS και δεν εχει για win10 , αφου η αναβαθμιση ειναι υποχρεωτικη τι θα κανω ? μιυ κανει την αναβαθμιση και οταν μπουταρι και μπαινω win δεν εχω ιντερνετ , τι αλλο να κανω?

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στην σελιδα της asus της μητρικης εχει για 8.1 τους κατεβασα αλλα δεν τους παιρνει ! ! ! Τι αλλο να κανω p6t7 asus ws Η μητρικη και η πλακα ειναι οτι η αναβαθμιση θα γινει ετσι και αλλιος απο μονη της...εδωσα και 180 ευρο για τα κ@λοwindows

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε και απο 7 και απο 8 drivers για το lan ότι εκδόσεις έχει στην σελίδα της η ASUS, επίσης προσπάθησε να βρεις το μοντέλο της κάρτας δικτύου και κατέβασε drivers απο το site του κατασκευαστή απευθείας.

Link to comment
Share on other sites

ο υπολογιστής μου έκανε τη μεγάλη αναβάθμιση σήμερα το πρωί, χωρίς κανένα εμφανές πρόβλημα εκ πρώτης όψεως. Έκδοση Pro.

Διάρκεια από την ώρα που έγινε η πρώτη επανεκκίνηση έως να ξαναπάρω τον έλεγχο του υπολογιστή, δηλαδή χωρίς να υπολογίζεται το αρχικό κατέβασμα και εγκατάσταση, κάτι λιγότερο από 20΄ κατανεμημένα ως εξής:

Copying files: περίπου 11΄
Installing features and drivers: 4΄

Configuring settings: 3-4΄

Link to comment
Share on other sites

ο υπολογιστής μου έκανε τη μεγάλη αναβάθμιση σήμερα το πρωί, χωρίς κανένα εμφανές πρόβλημα εκ πρώτης όψεως. Έκδοση Pro.

Διάρκεια από την ώρα που έγινε η πρώτη επανεκκίνηση έως να ξαναπάρω τον έλεγχο του υπολογιστή, δηλαδή χωρίς να υπολογίζεται το αρχικό κατέβασμα και εγκατάσταση, κάτι λιγότερο από 20΄ κατανεμημένα ως εξής:

Copying files: περίπου 11΄

Installing features and drivers: 4΄

Configuring settings: 3-4΄

 

Φαντάζομαι έχεις επιλεγμένο να δέχεσαι insider builds? Το winver σου γράφει build 10586?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.