Jump to content



Recommended Posts

1. Πετάς τη μητρική σου και παίρνεις άλλη, αφού πρώτα δεις ότι έχει drivers

2. Κάνεις πάλι format και βάζεις 7/8.1 και περιμένεις να βγουν drivers

3. Παίρνεις τηλέφωνο τη Gigabyte και τους βρίζεις που δεν έχουν drivers.

4. Πας για ποτάκι να χαλαρώσεις και να βρεις κανένα γκομενάκι. Το τραβάτε, παντρεύεστε, κάνετε παιδιά κι έτσι δεν υπάρχει χρόνος για pc

5. Παίρνεις iMac

 

(βασικά δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα, έχει ήδη drivers η Microsoft :p )

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...πέρασα τα windows 10..

Οι πρώτοι drivers που βάζω ειναι για ΜΒ..Μπαίνω στο site της giabyte και βλέπω πως έχει μονο για LAN & AUDIO...Τι κάνω τώρα???

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4396#dl

 

Εάν δεν βλέπει την κάρτα δικτύου μετά την εγκατάσταση, βάλε για LAN.

Μετά άσε τα Windows να κάνουν τα μαγικά τους, και στο τέλος εάν υπάρχει συσκευή που δεν έχουν βρει μόνα τους ή που δυσλειτουργεί (βασικά στον ήχο αναφέρομαι) ψάξε μόνο για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Dj_AleX σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...

Κάτι που θέλω να ρωτήσω...Το λογισμικό για το XBOX ONE gamepad έχει περαστεί αυτόματα με τα 10αρια η το κατεβάζω όπως και στα 8?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Dj_AleX σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...

Κάτι που θέλω να ρωτήσω...Το λογισμικό για το XBOX ONE gamepad έχει περαστεί αυτόματα με τα 10αρια η το κατεβάζω όπως και στα 8?

For Windows 10, the most current drivers are preinstalled with the operating system. link

Την επόμενη φορά που δεν θα googlάρεις για να βρείς κάτι τόσο απλό θα σε ΔΑΓΚΩΣΩ στα αλήθεια!  :angry:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα FIFA 16 & ETS2 και δεν παίζει κανένα απο τα δυο... :( <--- :haha:

Μόλις ήρθα απέξω.... ΟΛΑ ΟΚ παίζουν μια χαρά τα παιχνιδάκια! :hehe:  :bleh:

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχε αυτο το προβλημα ο φιλος ο Dimi. Και εχει και θεμα με το ΧΒΟΧ controller και ειπε να βαλει τα 10ρια μπας και στρωσει. Παντως μεχρι τωρα ολα παιζουν αψογα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχοληθηκα καν με xbox controller...εδω δεν χρειαστηκε να περασω drivers για το ROG front panel :huh:

 

Το μονο που εφαγε "σκαλωμα" ηταν το κ...λο razer synapse που δεν κρατουσε τις ρυθμισεις, αλλά κι αυτο λυθηκε απο μονο του :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα γίνετε στα windows 10 προ να κάνει μονο έλεγχο για ενημέρωσης και όχι να τα κατεβάζει και μετά εγώ να βλέπω τι έχει βρει και άμα θέλω με το εργαλείο τις microsoft να μπλοκάρω αυτή που δεν θέλω να μου περάσει?

Link to comment
Share on other sites

έκανα update από γνήσια win 8 PRO 64 σε 10 Pro 64. έπειτα κατέβασα από το tool της MS το iso γιατί ήθελα να το έχω και λέω κάτσε να το στήσω από την αρχή ώστε να είναι καθαρό το σύστημα.

Κάνω λοιπόν φορματ και μου περνάει Win 10 home 32bit..... wtf?

τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

έκανα update από γνήσια win 8 PRO 64 σε 10 Pro 64. έπειτα κατέβασα από το tool της MS το iso γιατί ήθελα να το έχω και λέω κάτσε να το στήσω από την αρχή ώστε να είναι καθαρό το σύστημα.

Κάνω λοιπόν φορματ και μου περνάει Win 10 home 32bit..... wtf?

τι να κάνω?

Mηπως οταν εκανε το ISO η το usb stick δεν αλλαξες την επιλογη ? εκει που διαλεγεις γλωσσα εχει επιλογη και το πια εκδοση κατεβαζεις (win 10 home /win 10 home_N/Win 10 pro/Win 10 Pro_N) σαν προεπιλογη εχει windows 10 home και 32 Bit

Link to comment
Share on other sites

Mηπως οταν εκανε το ISO η το usb stick δεν αλλαξες την επιλογη ? εκει που διαλεγεις γλωσσα εχει επιλογη και το πια εκδοση κατεβαζεις (win 10 home /win 10 home_N/Win 10 pro/Win 10 Pro_N) σαν προεπιλογη εχει windows 10 home και 32 Bit

το γνωρίζω αυτό. δίνω μια πιθανότητα λάθους από την μεριά μου.

το κατέβασα ξανά και προχωράω ξανά σε φορμάτ.

θα ενημερώσω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.