Jump to content



Windows 10


Recommended Posts

Καλημερα και καλο ΣΒ σε ολους , απο που κατεβαζουμε τους drivers της Realtek 8111C για windows 10 64bit?

 

δοκίμασε απο εδώ http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά αυτό εδώ είναι το Update?

 

• Upgrade to Windows 10 Pro, version 1511, 10586.

 

 

Ναι! Ειναι η νεα εκδοση!

 

Καπου πηρε το ματι μου οτι με αυτο το update επαναφερονται οποιες ρυθμισεις και αν εκανε καποιος εναντια των "spying features" .. Ισχυει; Κανεις για επιβεβαιωση; 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Απο media creation tool iso?

Οχι..

Με την αλλαγη μητρικης εχασα το activation..κλειδακι ειχα μονο για 8,1..δεν εχω κανει format ακομη.. :p

Εκανα τα updates κ απλα εβαλα το 8,1 key και εγιναν activated..Πριν τα update δεν γινοταν αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Οχι..

Με την αλλαγη μητρικης εχασα το activation..κλειδακι ειχα μονο για 8,1..δεν εχω κανει format ακομη.. :p

Εκανα τα updates κ απλα εβαλα το 8,1 key και εγιναν activated..Πριν τα update δεν γινοταν αυτο..

Δηλαδη ειχες λειτουργικα, μη ενεργοποιημενα windows και μπορεσες και εβαλες καπου το serial των 8.1?

Link to comment
Share on other sites

Βάζω το πρωί, με καθαρό install τα καινούρια. Μετά κατεβάζω και βάζω τον τελευταίο driver της nVidia (358.91).

Αφού μπει κανονικά, μου βγάζει το nV Experience ότι έχει updates... Κοιτάω, και είναι το ίδιο...

Εκτός αυτού, που κάνει artifacts σε διάφορες περιπτώσεις στο desktop, όπως πχ όταν ανοίγει το start, ή μιλάω με video μέσω Fb messenger. Σε παιχνίδια παίζει τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen, δεν ισχυει. Οπως το ειχα πριν, ετσι εχει μεινει

Telemetry και τα σχετικα στα services και στο group policy εννοουσα, συν το hosts file. Βεβαια δεν μου'χει ερθει εμενα ακομη για να ξερω :) 

Link to comment
Share on other sites

Πολλά πράγματα χάθηκαν πάντως..

Πολλά δεν δουλεύουν..

Περιμένω Updates στα Store Apps.. (πχ το Xbox Streaming / Xbox App δεν δουλεύει)

 

Είχα κάτι Audio Controllers οι οποίοι εξαφανιστηκαν..

Και ότι άλλο πέφτει στο μάτι μου..

 

Μερικά θέλουν ξανα πέρασμα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.