Jump to content



coolermaster cosmos ii σκέψεις για αγορά .


Recommended Posts

Γιατι δεν παιρνεις το 540 air να κανεις τη δουλεια σου; Εχει χωρο να παιξεις μπαλα στο πισω μερος.

καλό το κουτί . έχει πολύ χώρο για καλώδια. αλλά έχει δύο ελατώματα.

1) τα καλώδια στην πίσω μεριά είναι ακατάστατα.είναι σαν το μπροστινό μέρος των παλιών κουτιών .

2) δεν έχει πολλές θέσεις για δίσκους.

καλή   πρόταση . θα την έχω υπόψιν.

ευχαριστώ.

Έγινε επεξεργασία από Γεώργιος
Link to comment
Share on other sites

Μα τα καλωδια θα τα φτιαξεις, βαλτα ολα σε μια πλεξουδα και δεστα μαζι ετσι και αλλιως δεν φαινονται. Εγω να φανταστεις σκεφτομαι σοβαρα να δωσω το 900d και να παρω αυτο με τα ψυγεια εξωτερικα. Οσο για τους δισκους εγω δεν βλεπω κανενα λογο να εχεις παραπανω απο τους δισκους που θες για το συστημα μεσα στο κουτι δλδ ενα η δυο ssd, ολοι οι αλλοι μπαινουν ανετα σε εξωτερικη θηκη. Εγω π.χ τους εχω ολους σε ενα μικρο nas 8 tera.

Link to comment
Share on other sites

δεν το έχω πάρει το κουτί ακόμα.

 

 

Ααααα νταξ , γιατι αυτην την εντυπωση εδωσες , ασε που καπου ανεφερες κατι πως πλεον εχεις 2ρο αχρησημοποιητο κουτι .... 

Λοιπον Γιωργαρα , βρηκα την λυση , ΕΔΩ εισαι  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το λαπτοπ πηγαινει στο γεγονος οτι το ενα σου βρωμαει και το αλλο σου μυριζει , εφοσον θες desktop εισαι καταδικασμενος να εχεις τουλαχιστον 4 καλωδια τροφοδοσιας και ΧΧΧ απο ψιλολογια εκει μεσα . αμα θες super duper extra awesome cable management παρε λαπτοπ 

 

Παντος , αφου εχεις σκοπο να δωσεις τοσα λεφτα ... σκεψου λιγο και το kyrila factor  . 

Πραγματικα τουτο εδω ειναι διαμαντι , και 178 κοστος αγορας 

in-win-904.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε απασχολεί τόσο πολύ το πως θα είναι τα καλώδια στο πίσω μέρος του κουτιού; Η ουσία είναι να χωράνε απο πίσω και να μην φαίνονται.

για να μην κακοποιούνται τόσο πολύ τα καλώδια .

Link to comment
Share on other sites

Γατάκια, πλέον ένα είναι το full tower που θα τα σαρώσει όλα... http://shop.dimastech.it/en/dimastech-computer-case-amc-001--customizable

 

 

Ούτε πλαστικούρες, ούτε περιορισμοί ούτε τίποτα!!

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηξερα το in win 707, το 904 πρωτη φορα τωρα το ειδα. Πολυ κυριλε κουτακι 

 

Περα απο την κυριλα δυστυχως , ειναι αβολο τελειως και η τιμη του αδικαιολογητη...

 

φιλε μου , σου βρηκα κουτακι. 

 

Δε μπορω να βρω αλλα review, αλλα ειναι εντυπωσιακος ο χωρος του αν μη τι αλλο , ειναι αθορυβο, σιγουρα αυτο εχει impact στις θερμοκρασιες, αλλα φαινεται να εχουν φροντισει και για αυτο. Δεν ηξερα τη μαρκα , αλλα ετσι οπως εψαχνα επεσα πανω σε αυτο

 

250ευρουλακια :D 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.