Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

tasos and me ειναι 99% σιγουρο οτι θα τρεξουμε.
Ηταν αδυνατο αυτο το σαβκο λογω προγραμματισμενης εκδρομης και ευχαριστουμε οσους δεχτηκαν να μεταφερθει η ημερομηνια του cup.Αν και δε μεταφερθηκε λογω αιτηματος :p

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία είδα οτι έχει αγώνα στις 4/10. Είχα πολλούς μήνες να παρακολουθήσω το θέμα. Αν δεν είμαι εκτός Πατρών, θα συμμετάσχω κανονικά.

 

Δεν ειναι σιγουρο οτι θα τρεξω,και αν τρεξω δεν θα μπορεσω να μπω πριν τις 3/10,δημιουργω προβλημα;;

Αν οι συμμετοχές σας είναι τόσο αμφίβολες υπάρχουν και οι  @Thodoris1884 , @ ,@wolves που μπορούν να σας αντικαταστήσουν!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν οι συμμετοχές σας είναι τόσο αμφίβολες υπάρχουν και οι  @Thodoris1884 , @ ,@wolves που μπορούν να σας αντικαταστήσουν!

 

Απλά όσο νωρίτερα το ξέρει κάποιος τόσο καλύτερα, για να τρέξουμε και κανένα γύρο πιο πριν, αν τελικά χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Το σκεπτικό του cup είναι ότι βαθμολογούνται τα οι 4 καλύτεροι αγώνες από τους 5 οπότε δεν μπορούμε να αντικαθηστούμε κάποιον εκτός και το θέλει

και δεν έχει σκοπό να ξανατρέξει.O poloman ο οποίος ήρθε τώρα στο cup και κράτησε και μια θέση καλό είναι να μας πει τι θέλει για να μπεί κάποιος άλλος.Τον verde δεν τον αντικαθηστούμε φυσικά και αν δεν τα καταφέρει τον περιμένουμε στη συνέχεια.

 

Πάνο (panosdimp) μπορέις να μου περάσεις με pm τα GUID και AC names των poloman , Thodoris1884 , tanthopo ,wolves για να τα έχω stand by.

 

Λόγω της δουλειάς που υπάρχει στο background των liveries κλπ πρέπει να ξέρω μέχρι αυριο το βράδυ.

Κανονίζετε και μου λέτε  ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

SILVERSTONE

GT2

 

4/10/2015

 

race 1

free practice                           20:15     1h30'

qualifying                                21:45     20'

race (standing start)               22:05     14 laps 

 

race 2

qualifying                                22:45     20'

race (standing start)               23:05     14 laps 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Απλά όσο νωρίτερα το ξέρει κάποιος τόσο καλύτερα, για να τρέξουμε και κανένα γύρο πιο πριν, αν τελικά χρειαστεί.

Oύτως η άλλως το ίδιο κόμπο είναι φορτωμένο στο σέρβερ μας οπότε όπου και να κάνεις practice το ίδιο είναι γιατί για όσους δεν τρέξουν  στο cup υπάρχει ή άριστη επιλογή thelab racing club.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Thazio.

 

Μια προτροπή και μια ερώτηση :

 

  • Μπορείς να θέσεις τον server σε 14 γύρους δλδ όσο και στο race? Θα το ήθελα για τους δοκιμαστικούς αγώνες.
  • Ποια τα όρια στην πίστα? Του παιχνιδιού ή άσπρες γραμμές σαν στο RD?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν ξέρω ποιος θα τρέξει και ποιος όχι,

θα πάμε για την Κυριακή αυτοί που έχουν δηλώσει εξαρχής και όσοι έρθουν.

 

Σήμερα το βράδυ πιστεύω να έχω και τα liveries και να τα περάσω στον σέρβερ.

 

Η θερμοκρασία 18 είναι σωστή.

 

Τους γύρους θα τους βάλω 14 αύριο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τα παιδια που θελουν να τρεξουν μπηκαν ολα σε ομαδα?,αν ναι τοτε παμε ετσι οπως λες,καλο θα ηταν ομως αν και εφοσον υπαρχουν εθελοντες να μπουν ολοι,αν υπαρχουν κενες θεσεις βεβαια

Mε τον Zenor μια χαρα ημουν αλλα που ειναι  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Στο παρά 5 φτάσαμε αλλά ίσως να ήταν καλύτερα να είχε γίνει νέο registration.

 

¨Οχι τίποτα άλλο , πιο πολύ για να μη ταλαιπωριέται άδικα ο Thazio με τα skins.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.