Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

παραπονο το εχω καποιος να γραψει σωστα το ονομα μου :hehe:

Συγνώμη βρε γομάρι μου εεε GoMaR ήθελα να πω! :D

(Δεν το γλυτώνω το ban :rolleyes: )

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fear the walking dead!

Εχουμε και σπόνσορα τη mercedes στην κεραία!

Αν εξαιρέσεις το κεντρικό ποδαράκι στο avatar της ειρήνης δεν μοιάζει με το σήμα της mercedes?

post-63928-0-08386300-1430042612_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@thazio , εφτιαξες τον χρονο του server , να μη κανει αμεσα restart?

γτ ρε @zenor? παιξε !

 

Δεν θέλω να τρακάρω κανέναν όπως έκανα εσένα χθες στο practice, μάλλον τα έχει παίξει το μοτέρ της τιμονιέρας και κάνει τα δικά του...

 

@akis_z80, @Xlimitzouras

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να χρησιμοποιήσουμε teamspeak μήπως και αποφύγουμε τα ατυχήματα, το λέω γιατί ο μόνος τρόπος για να προσπεράσεις με το abarth είναι να πλασαριστείς δίπλα στον αντίπαλο αμέσως μετά τη στροφή και αφού έχεις καλύτερη έξοδο έτσι ώστε να τον υποχρεώσεις να σου αφήσει χώρο, πολλές φορές χρειάζονται παραπάνω από δύο στροφές για να ολοκληρωθεί η προσπέραση οπότε οι πιθανότητες ατυχήματος αυξάνονται δραματικά. @thazio δώσε ένα χερμπι 53 στον Ακη και γράψε πάνω τρέχω για τη φανέλα οχι για τους βαθμούς να ησυχάσει κι ο Jason.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να βάλω emoticon :-P σχώρα με.

Εμείς οι γεροι είμαστε λίγο πειραχτήρια σαν εκείνους τους δυο στο mapet show που κάθονταν στο θεωρείο και σχολίαζαν τα πάντα με σατυρικό ύφος,γίνεται καλοπροαίρετα να ξέρεις. :-D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.