Jump to content



Πρόβλημα με Windows


Jayk1993

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα εχω βάλει σε 2 υπολογιστές σπασμένα windows 7 και τωρα μου βγάζει μήνυμα 
ότι έχω πέσει θύμα λαθρεμπορίας λογισμικού θέλω να βρω την λύση χωρίς να χρειαστεί φορματ και να χάσω αρχεία και ταλιπά 

Βοηθήστε αν μπορείτε !

Έγινε επεξεργασία από rastafari
Διόρθωση τίτλου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα εχω βάλει σε 2 υπολογιστές σπασμένα windows 7 και τωρα μου βγάζει μήνυμα

ότι έχω πέσει θύμα λαθρεμπορίας λογισμικού θέλω να βρω την λύση χωρίς να χρειαστεί φορματ και να χάσω αρχεία και ταλιπά

Βοηθήστε αν μπορείτε !

Αα, εσυ με το φαξ [emoji14]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα εχω βάλει σε 2 υπολογιστές σπασμένα windows 7 και τωρα μου βγάζει μήνυμα 

ότι έχω πέσει θύμα λαθρεμπορίας λογισμικού θέλω να βρω την λύση χωρίς να χρειαστεί φορματ και να χάσω αρχεία και ταλιπά 

Βοηθήστε αν μπορείτε !

Δεν γίνεται αυτό που λες. Αγόρασε ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΚΛΕΙΔΙΑ. Αν ενδιαφέρεσε μπορώ να σου πω και μαγαζί εξωτερικού που μπορείς να αγοράσεις με 30 ευρώ περίπου μαζί με μεταφορικά ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ windows 7 (OEM έκδοση)

Έγινε επεξεργασία από Avatar_GR
Link to comment
Share on other sites

ακυρο..... Με τρώγε η γλώσσα να πω κάποιες αλήθειες για τους αποπανω αλλα το μετανιωσα ενεκα προιδοποιημενος

Δε θα σου πω οτι δεν είχα λειτουργικό απο τον θείο. Αλλά εφόσον πια βρίσκεις άδεια με 30€ πήρα για όλα και τελείωσα. Μέχρι και office πήρα.

2ον Απαγορεύεται η αναφορά σε πειρατεία.

Link to comment
Share on other sites

Οι λύσεις δόθηκαν και εφόσον από τους κανόνες του forum απαγορεύονται οι συζητήσεις για πειρατικό υλικό

το παρόν θέμα κλειδώνει.

 

@Jayk1993,

Σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις στο internet δεν γράφουμε με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζουμε.

 

@spyros 007,

Καλά κάνεις φίλε μου και προσέχεις την γλώσσα σου γιατί και εμένα με τρώει το χέρι μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.