Jump to content



Ποιον Download Manager


LordOfRings

Recommended Posts

To getright δεν μου επιταχυνε τα κατεβασματα,to flashget μου την εσπαγε λιγο αν και ηταν πολυ γηργορο.

Τωρα εχω ton free download manager που βρηκα στο download.com.Καλως μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

κοιτα το να σου επιταχυνει καποιος dm το downloading ειναι σχετικο ...συνηθως 'σπανε' σε κομματια το file και αυτο εχει μια μικρη επιταχυνση του downloading και επιπλεον μπορει να βρει αλλο γρηγορο mirror και να κατεβαζει συγχρονως και απο κει... ωστοσο τον dm τον θελουν οι περισσοτεροι για καποιους συγκεκριμενους λογους:

α)ευκολια στο χειρισμο

β)δυνατοτητα backup των λιστων

γ)καλο browser ενσωματωμενο για γρηγορη ευρεση αρχειων απο ενα σαιτ και mass download

δ)πολλες επιλογες σε θεμα ταχυτητων, mirror, save to κλπ κλπ

ε)καλος συγχρονισμος με τον browser που χρησιμοποιεις

στ)μικρες απωλειες σε μνημη και cpu

ζ)σταθεροτητα

κλπ κλπ κλπ

εγω 2 dms εχω βρει που να με καλυπτουν 99% σε ολα αυτα :

getright + flashget (σε συνδυασμο παντα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από LordOfRings [19-12-2004 00:53]

εχω περάσει απο getright , dap, flashget.

Tωρα εχω εχω internet download manager 4 (IDM)

το καλο ειναι οτι δουλεύει με τον firefox..

Μια απο τα ιδια και εγω. Νομιζω οτι αυτος ειναι ο καλυτερος απο οσους εχω δοκιμασει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bill17 [Σήμερα, στις 19:13]

Μια απο τα ιδια και εγω. Νομιζω οτι αυτος ειναι ο καλυτερος απο οσους εχω δοκιμασει.

:T: :T: :T:

Πολυ καλες ταχυτητες ειδικα στην pstn μου.

Link to comment
Share on other sites

FlashGet 1.65

Αρχική απάντηση από greekfragma

για μενα Getright + CuteFtp.......το Flashget εχει καποια spyware ακακα μεν αλλα γενικως δεν γουσταρω να υπαρχει κατι τετοιο μεσα στο συστημα μου......

Spyware δεν εχει, διαφημισεις εχει αλλα αν κανεις register ή αν to firewall σου κανει Ad blocking τοτε δεν θα εχεις προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.