Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

WWW.KAVALAPOST.GR

Το αυτοκίνητο στο οποίο επέβαιναν κόπηκε στα δύο μετά τη μετωπική σύγκρουση με λεωφορείο-Τραυματίστηκαν και έξι επιβάτες του λεωφορείου

 

....

  • Like 1
  • Sad 7
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε τι παθαινει ο κοσμος που πηγαινει πρωινιατικα για μπανιο ? 

Ας γινει και μια ερευνα για τις αιτιες διοτι εχω μια υποψια οτι φταει που δεν ειχαν βαλει αντιηλιακο και ολοι ξερουμε πως πλεον ο ηλιος προκαλει καρκινο του δερματος 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kpetros said:

Ειδατε τι παθαινει ο κοσμος που πηγαινει πρωινιατικα για μπανιο ? 

Ας γινει και μια ερευνα για τις αιτιες διοτι εχω μια υποψια οτι φταει που δεν ειχαν βαλει αντιηλιακο και ολοι ξερουμε πως πλεον ο ηλιος προκαλει καρκινο του δερματος 

 

Εκεί μπορείς πολύ εύκολα να πιάσεις πολλά χιλιόμετρα πάντως και το μόνο που σε αποτρέπει είναι η όποια αίσθηση ευθύνης και αυτοσυντήρησης έχεις.

 

Αυτό που σκέφτομαι κάθε φορά με τέτοια είναι τι φταίω εγώ που απλά κινούμαι στο ρεύμα μου με 50-90χλμ/ω που είναι το όριο εκεί. 

Δε ξέρω τι αμάξι πρέπει να έχεις για να μη κάνεις απευθείας τελεπορτ στον άλλο κόσμο αν σου σκάσει τέτοιος χάρος στα μούτρα.

 

Υ.Γ. Για όσους αναρωτιούνται, οπελ αστρα k ήταν. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

WWW.NAFTEMPORIKI.GR

Τα οικονομικότερα «κίτρινα» ex post κυμαινόμενα τιμολόγια έναντι των «πράσινων» επιλέγουν κατά κύριο...

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ταινία για όλους  τους καταναλωτές της ΔΕΗ ανεξαρτήτως του τιμολογίου που θα επιλέξουν.

 

 

WWW.THEMOVIEDB.ORG

Η ιστορία μια εταιρίας που έκανε τα μάτια των Ελλήνων να δακρύσουν. Μια εταιρία συνυφασμένη με τα χειρότερα μπινελίκια από τα χείλη των καταναλωτών.

 

Link to comment
Share on other sites

WWW.POWERGAME.GR

48ωρο λουκέτο από την ΑΑΔΕ σε κατάστημα της H&M που δεν διαβίβασε 21.100 αποδείξεις, σύμφωνα με βίντεο που αναρτήθηκε...

 

Αν κλεβουν και αυτοί καληνύχτα.

  • Like 6
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το καταλαβαίνω, τεράστιο κατάστημα, με τεράστια φήμη και παίρνει τέτοιο ρίσκο; Πιθανότητα να έγινε από αμέλεια; Εν τω μεταξύ, αν έγινε επί τούτου, φαντάζομαι ότι θα πρέπει να εμπλακούν κάμποσοι σε τέτοιες δαιδαλώδεις εταιρείες για να κρύψουν αποδείξεις

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, το μέλος schumifer έγραψε:

Δεν το καταλαβαίνω, τεράστιο κατάστημα, με τεράστια φήμη και παίρνει τέτοιο ρίσκο; Πιθανότητα να έγινε από αμέλεια; Εν τω μεταξύ, αν έγινε επί τούτου, φαντάζομαι ότι θα πρέπει να εμπλακούν κάμποσοι σε τέτοιες δαιδαλώδεις εταιρείες για να κρύψουν αποδείξεις

 

Αμέλεια υπευθύνου θα είναι, σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, schumifer said:

τεράστιο κατάστημα, με τεράστια φήμη και παίρνει τέτοιο ρίσκο;

 

image.png

 

Με αδιαβίβαστες αποδείξεις μισού μυρίου και ΦΠΑ 100κάτι χιλιάρικα + άγνωστο πόσες αποδείξεις που δεν έχουν κοπεί καθόλου στην ταμειακή να πληρώνουνε ένα πενηντάρι πρόστιμο και 48 ώρες λουκέτο μέσα στον καύσωνα ευκαιρία είναι όχι ρίσκο.

 

  • Like 2
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, το μέλος schumifer έγραψε:

Δεν το καταλαβαίνω, τεράστιο κατάστημα, με τεράστια φήμη και παίρνει τέτοιο ρίσκο; Πιθανότητα να έγινε από αμέλεια; Εν τω μεταξύ, αν έγινε επί τούτου, φαντάζομαι ότι θα πρέπει να εμπλακούν κάμποσοι σε τέτοιες δαιδαλώδεις εταιρείες για να κρύψουν αποδείξεις

 

6 μηνών αποδείξεις δεν το λες και αμέλεια. Μάλλον το firewall μπλόκαρε την ταμειακή :lol:

 

 

  • Agree 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Έλα που μας φαίνεται περίεργο .

 

Όταν ήμουν Ιταλία και έπινα τον καπουτσίνο, σκάει γκρουπάκι 5 άτομα εφορία στο μαγαζί . 7 μέρες ήμουν εκεί και είδα και έλεγχο στο πουθενά, σας βάζω και το μαγαζάκι 

 

Κάνανε τον έλεγχο τα βρηκανε όλα κομπλέ και έφυγαν , πέρασαν και από τα τραπέζια να δουν αν υπάρχουν αποδείξεις κλπ

 

MAPS.APP.GOO.GL

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:
WWW.KAVALAPOST.GR

Το αυτοκίνητο στο οποίο επέβαιναν κόπηκε στα δύο μετά τη μετωπική σύγκρουση με λεωφορείο-Τραυματίστηκαν και έξι...

 

....

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.MEGATV.COM

Αυτοκίνητο με δύο επιβαίνοντες ντελαπάρισε και κατέληξε στις διαχωριστικές μπάρες. Σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες, χτύπησε...

 

i10, και όπως θα παίρνω τις στροφές ευθείες και μετά στροφές.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.KOUTIPANDORAS.GR

«Ζαλιζόμουν πολύ και αιμορραγούσα πολύ από τη μύτη. Μου είπε να πλυθώ και να αλλάξω ρούχα και...

 

 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
WWW.KOUTIPANDORAS.GR

«Ζαλιζόμουν πολύ και αιμορραγούσα πολύ από τη μύτη. Μου είπε να πλυθώ και να αλλάξω ρούχα και...

 

 

 

Σάπιο σύστημα.

  • Like 3
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.KOUTIPANDORAS.GR

Σε δηλώσεις που θα συζητηθούν για ακόμα μία φορά ο γνωστός ποινικολόγος, που χαρακτήρισε την ποινική δίωξη που ασκήθηκε στον Απόστολο Λύτρα ως «υπερβολική».

 

Κόρακας κοράκου μάτι ... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Σάπιο σύστημα.

 

Παντού όμως ;)

WWW.IN.GR

Πώς φέρεται να προωθείτο παρατύπως στην ευαίσθητη υπηρεσία της ΕΛ.ΑΣ. φρουρός ανώτατου κυβερνητικού στελέχους

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.