Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

WWW.IN.GR

Θα καταθέσουν οι πρόεδροι του Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Ρόδου και του Εργατικού Κέντρου...

 

 

Δίνω ιδέες για next level εξυπηρέτηση...

red bull dubai GIF

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Τα μικρά ελικόπτερα της Velos Rotors κατασκευάζονται στο Ξυλόκαστρο και χρησιμοποιούνται από τη...

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Παράνομα λειτουργεί το μπιτς μπαρ στην Καλλιθέα της Ρόδου, που έγινε γνωστό το Σαββατοκύριακο για τις… θαλάσσιες ξαπλώστρες...

 

  • Like 1
  • Plits 1
  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει, τουλάχιστον έχει πληρώσει φόρους για το κέρδος που μένει από τα 3k + tips που πληρώνει τους σερβιτόρους. Και βεβαίως κι οι σερβιτόροι έχουν πληρώσει φόρο για αυτά τα ποσά. Όχι;

 

Δεν ανησυχώ, όμως, έχω λύση έτοιμη. Θα οριστεί δικαστής του ΣτΕ για να παρακολουθεί την υπόθεση, όπως και στην άλλη προσφατη περίπτωση, στην οποία η ανεξήγητη ολιγωρία των δημοτικών αρχών επιτρέπει σε επιχείρηση να παρανομεί:

 

WWW.KATHIMERINI.GR

Το ανώτατο ακυρωτικό δικαστήριο επανέρχεται στην υπόθεση της κατεδάφισης των τελευταίων ορόφων του κτιρίου: ζητά να...

 

Quote

-Τέλος «λόγω της δυσχέρειας που αντιμετωπίζει η Διοίκηση και ειδικά ο Δήμος Αθηναίων να συμμορφωθεί ορθώς προς την απόφαση ΣτΕ 2102/2019 παρά την πάροδο 3,5 ετών», ορίζει δικαστή του ΣτΕ να παρακολουθεί τη διαδικασία συμμόρφωσης.

 

Αν βάλουμε έναν ανώτατο δικαστικό να παρακολουθεί την εκτέλεση κάθε τελεσίδικης δικαστικής απόφασης, θα γίνουμε παράδεισος ευνομίας.

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.PROTAGON.GR

Η Wiener Zeitung, μετά από τρεις και πλέον αιώνες (σχεδόν) αδιάλειπτης κυκλοφορίας, διακόπτει την έκδοσή...

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

WWW.MYNEWS.GR

Συνεχίζει να λειτουργεί κανονικά το beach bar στη Ρόδο το οποίο έχει φτιάξει παράνομες κατασκευές μέσα και έξω από τη...

 

  • Plits 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Ανατιμήσεις στα τιμολόγια των τηλεπικοινωνιακών παρόχων αναμένεται να διαδεχτούν το...

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
WWW.KATHIMERINI.GR

Ανατιμήσεις στα τιμολόγια των τηλεπικοινωνιακών παρόχων αναμένεται να διαδεχτούν το...

 

 

Το γεγονός ότι έχουμε τις ακριβότερες τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες στην Ευρώπη το κάνουμε γαργάρα

  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

Και πια ειναι η εναλλακτικη ? 

Εδω και μηνες , μου επρηζαν τα ουμπαλα για να κανω ανανεωση , ολο τους εβριζα μεχρι που πηραν τον πατερα μου στο σταθερο . 

Τωρα εχω να μου ερχετε sms καθε 2ρη μερα για να μου θυμησει οτι πρεπει να μπω και να αποδεκτω το νεο συμβολαιο . Αληθεια ...γιατι τα συμβολαια ειναι 2 χρονια ? 

20 χρονια πανω 10mbs δεν εχω πιασει ....

 

Για το κινητο να μην πουμε , που αμα δεν κανεις ανανεωση καθε 2 μηνες - χανεις τα λεφτα σου , και στον 3ο μηνα τρως φραγη . 2 χρονια την βγαζω με εταιρικο τηλεφωνο αλλα εχω να βαζω καρτες και στους καρκινιαριδες για να μην χασω τον παλιο μου αριθμο . 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Πρέπει να φτιάξουμε ένα reaction βεντούζα, νομίζω θα φορεθεί πολύ στη νέα σεζόν.

Να έχει όμως και την γνωστή καραφλή φάτσα.

Έτσι, για να ξέρουμε για τι βεντούζα μιλάμε, μην νομίσει κανείς ότι είναι για το κρύωμα! 😋

  • horni 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος TopCLR έγραψε:

Να έχει όμως και την γνωστή καραφλή φάτσα.

Έτσι, για να ξέρουμε για τι βεντούζα μιλάμε, μην νομίσει κανείς ότι είναι για το κρύωμα! 😋

Καλό.

Link to comment
Share on other sites

WWW.PROTAGON.GR

Μια πρόταση του συντηρητικού κόμματος VVD για να περιοριστεί η ροή των αιτούντων άσυλο στη...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ήθελε πάντες με το mx5...

Αφού δεν πήρε και άλλους μαζί του το λες και θαύμα. 

 

 

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.IN.GR

Δημιουργείται ενιαία πύλη για τα επιδόματα με αυτοματοποιημένο έλεγχο κριτηρίων και εναρμόνιση κριτηρίων

 

Link to comment
Share on other sites

WWW.CAPITAL.GR

Από την Τρίτη 11 Ιουλίου θα επικρατήσουν στην χώρα θερμοκρασίες άνω των 37 βαθμών...

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2023 at 8:37 ΠΜ, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
WWW.PROTAGON.GR

Μια πρόταση του συντηρητικού κόμματος VVD για να περιοριστεί η ροή των αιτούντων άσυλο στη...

 

 

 

Παράθεση
ο Ρούτε ζήτησε να υποστηριχθεί η πρόταση να περιοριστεί η είσοδος για τα παιδιά των προσφύγων πολέμου που βρίσκονται ήδη στην Ολλανδία και να αναγκαστούν οι οικογένειες να περιμένουν τουλάχιστον δύο χρόνια πριν μπορέσουν να ενωθούν. Πηγή: Protagon.gr

 

Om my Jesus Christ. Στον επόμενο νόμο θα τους επιτρέπουν να έρχονται στη χώρα, αλλά κομμάτι κομμάτι. Ένα χέρι, ένα πόδι, μισό συκώτι...

 

Έγινε επεξεργασία από schumifer
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, schumifer said:

Om my Jesus Christ. Στον επόμενο νόμο θα τους επιτρέπουν να έρχονται στη χώρα, αλλά κομμάτι κομμάτι. Ένα χέρι, ένα πόδι, μισό συκώτι...

 

Εντάξει, για να είμαστε δίκαιοι, μοιάζει να ήταν σκόπιμο το μεταφορικό ναυάγιο, ώστε να μπορέσουν να οδηγηθούν σε εκλογές, με την ελπίδα να σχηματιστεί νέα κυβέρνηση, που να έχει συνολικά πιο σκληρή στάση και στο μεταναστευτικό και να μη συναντά εμπόδια από τις αριστερές συνιστώσες της.

 

Ο Rutte (Οκτώβριος 2010) δεν είναι ο αρχαιότερος επικεφαλής κυβέρνησης στην Ευρώπη μετά τον Όρμπαν (Απρίλιος 2010) χωρίς να έχει τεράστια (αν και μακιαβελική) πολιτική αντίληψη.

 

Οι πολιτικές της Ιταλίας και της Ελλάδας, που έχουν οδηγήσει στα πολύνεκρα κυριολεκτικά ναυάγια είναι οι άλλες όψεις του ίδιου νομίσματος. Στόχος είναι η αποθάρρυνση όσων εξακολουθούν να βλέπουν την Ευρώπη ως ασφαλή προορισμό, για τον οποίο αξίζει τον κόπο να αναλάβεις το ρίσκο.

 

Ο κοινός στόχος είναι να διαταραχθεί η σχέση κόστους-οφέλους για τους επίδοξους μετανάστες. Στην Ολλανδία προσπάθησαν να μειώσουν το ενδεχόμενο όφελος, εδώ στον Νότο μοιάζουμε να αποφασίσαμε να αυξήσουμε το δυνητικό κόστος.

 

Και στη Γερμανία εξακολουθούν να τους κλείνουν το μάτι, αν έχουν αυξημένα προσόντα και μπορούν να απορροφηθούν στη βιομηχανία. Γενικά, λύση στο μεταναστευτικό, χωρίς ενιαία ευρωπαϊκή πολιτική, δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.