Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

WWW.MONEYONLINE.GR

Στη σταδιακή ένταξη όλου του πελατολογίου της σε ένα βασικό πακέτο συναλλαγών προχωρά η Eurobank, αλλάζοντας τον τρόπο τιμολόγησης των καταθετικών της λογαριασμών.

 

  • Like 2
  • Haha 5
  • Sad 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, το μέλος minast έγραψε:
WWW.MONEYONLINE.GR

Στη σταδιακή ένταξη όλου του πελατολογίου της σε ένα βασικό πακέτο συναλλαγών προχωρά η Eurobank, αλλάζοντας τον τρόπο τιμολόγησης των καταθετικών της λογαριασμών.

 

 

Μόνο αυτό τους αξίζει

 

ezgif-3-5c19281128.gif

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος minast έγραψε:
WWW.MONEYONLINE.GR

Στη σταδιακή ένταξη όλου του πελατολογίου της σε ένα βασικό πακέτο συναλλαγών προχωρά η Eurobank, αλλάζοντας τον τρόπο τιμολόγησης των καταθετικών της λογαριασμών.

 

 

κτηνοτροφια-αρμεγμα.gif

 

 

😉😉😉

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.CAPITAL.GR

Ο παραγωγός έχει τεράστια δραστηριότητα στο τηλεοπτικό τοπίο. Δεν έχει ενημερωθεί από τις...

Ποιότητα (Σημίτης speaking) και πολιτιζμός...

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.DOCUMENTONEWS.GR

Συγκλονίζουν οι εικόνες από τη Καστοριά όπου ο εφιάλτης των πλειστηριασμών «χτύπησε» το βράδυ της Πέμπτης. Ο ιδιοκτήτης της ξενοδοχειακής μονάδας δεν έβγαινε έξω αρνούμενος να...

 

 

 

Spoiler

image.png

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ερχονται, συμβαινει ηδη..

WWW.TYPOSTHES.GR

Στο πλευρό τους βρέθηκαν δεκάδες κάτοικοι της περιοχής, εκπρόσωποι Σωματείων Συνταξιούχων, του Συλλόγου Μικρών και...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:
WWW.DOCUMENTONEWS.GR

Συγκλονίζουν οι εικόνες από τη Καστοριά όπου ο εφιάλτης των πλειστηριασμών «χτύπησε» το βράδυ της Πέμπτης. Ο ιδιοκτήτης της ξενοδοχειακής μονάδας δεν έβγαινε έξω αρνούμενος να...

 

 

 

  Hide contents

image.png

 

Documento

 

Ο Myralis εισαι μωρε; Έλα να χαρείς...

Και εγω ετοιμαζομαι για στεγαστικό. Σκεφτομαι να το πιστολιάσω σε λίγα χρόνια. Θα το πληρωσετε εσείς για μένα αφού.... Μια καρά....

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος Snips έγραψε:

Documento

 

Ο Myralis εισαι μωρε; Έλα να χαρείς...

 

 

Αμφισβητείς το οτι συνέβη;

Τους ψήφισαν και τελικά την έφαγαν απ τους Πάτσηδες, προεκλογικά μάλιστα.

Είναι αστείο όσο και να το αρνείσαι. 

 

 

5 λεπτά πριν, το μέλος Snips έγραψε:

Και εγω ετοιμαζομαι για στεγαστικό. Σκεφτομαι να το πιστολιάσω σε λίγα χρόνια. Θα το πληρωσετε εσείς για μένα αφού.... Μια καρά....

 

Πορτοσάλτε εσύ είσαι καμάρι μου;

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Τους ψήφισαν και τελικά την έφαγαν απ τους Πάτσηδες, προεκλογικά μάλιστα.

 

 Το ότι θα έλεγες καλά λόγια για τη ΝΔ ρε μπαγάσα δεν θα το περίμενα ποτέ.

 

*δεν κάνει τα στραβά μάτια στους πελάτες της

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, το μέλος l2phile έγραψε:

 

 Το ότι θα έλεγες καλά λόγια για τη ΝΔ ρε μπαγάσα δεν θα το περίμενα ποτέ.

 

*δεν κάνει τα στραβά μάτια στους πελάτες της

 

Μα εμείς δεν έχουμε κομματικό τσιτατολόγιο και ατζέντα όπως άλλοι.

 

Και το πιο αστείο είναι κιολας οτι εμείς θα πάθουμε και τη λιγότερη ζημιά αν γίνουμε Ισπανία στο τετράγωνο, μη σου πω οτι θα ευνοηθούμε. 

Απλά ως γνήσιοι ανθρωπιστές σκεφτόμαστε τους αδυνάτους και τους μη γνώσιν έχοντες.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Αμφισβητείς το οτι συνέβη;

Τους ψήφισαν και τελικά την έφαγαν απ τους Πάτσηδες, προεκλογικά μάλιστα.

Είναι αστείο όσο και να το αρνείσαι. 

 

 

 

Πορτοσάλτε εσύ είσαι καμάρι μου;

 

 

 

 

Οχι παλικάρι μου. Ο διαχρονικός μπαταχτσής δεν είμαι. Αν δεν γουστάρεις Προτοσάλτε, βάλε τον τελευταίο οικονομολόγο που έχει ιδεα απο το τραπεζικο συστημα να σου εξηγησει ποιος θα πληρώσει τα τζαμπέ των πολλών που θα αποφασίσουν να εφαρμόσουν το Μπαγκσμπάνικο ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΩ. Και ευχαριστώ να μου λες που θα δεχτώ ποτέ, να πληρώνει το δικο σου το παιδί για τη δικιά μου την λαμογιά και ατιμωρησία.

 

Επίσης καλύτερα να μνημονεύεις κάποιον άλλον εκτός από διάφορους που δεν έχουν φέρει το εισπρακτικό (με τον γενικό όρο) σύστημα στο ΑΜΗΝ, όπως Κολοβούδες και "άμοιροι" ξενοδόχοι....

Τα υπόλοιπα θα τα βρείτε στις καταλήψεις των δημόσιων κτηρίων που θα εκκινήσουν αύριο ως αντίποινα στο 13-0 του Παππα. Διότι ακούστηκε ότι μάλλον αυτό  το 13-0, δεν εμπίπτει στο "δυκεοσινι παντου"....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

THEPRESSPROJECT.GR

Για μόλις 18 ημέρες επαρκεί το μηνιαίο εισόδημα για περισσότερα από τα μισά νοικοκυριά, λόγω της...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Snips said:

Documento

 

Δε χρειάζεται να παντρευτείς τον εκδότη του, την είδηση έβαλε. Όταν το Documento έγραφε για τις επισυνδέσεις σε υπουργούς και ανώτατους αξιωματικούς, για τους υπόλοιπους ήταν απλώς καθημερινή (get it?). Όταν προ ημερών δημοσίευσε το πόρισμα του ΣΔΟΕ για τις απευθείας αναθέσεις της ΓΓΑΠ, για τους υπόλοιπους ήταν post-Τσικνοπέμπτη.

 

Μπορεί να είναι απλώς επειδή τον ξέχασαν στις λίστες Πέτσα ή επειδή έχουν χόμπι να αλληλοτρέχονται στα δικαστήρια, αλλά η ουσία είναι ότι ο Τύπος πρέπει να ελέγχει τους πολιτικούς. Τουλάχιστον επί Τσίπρα έβρισκα και διάβαζα αντιπολιτευόμενα μέσα. Τώρα, παρ' όλα τα αίσχη, πρέπει να ψάχνεις με το δίκαννο για να βρεις είδηση ανάμεσα στα κυβερνητικά δελτία τύπου και ενίοτε καταλήγει να είναι στο Documento. Ε, τι να κάνουμε, θα ζήσουμε.

  • Like 3
  • Agree 4
Link to comment
Share on other sites

On 24/2/2023 at 3:24 ΜΜ, το μέλος Snips έγραψε:

Documento

 

Ο Myralis εισαι μωρε; Έλα να χαρείς...

Και εγω ετοιμαζομαι για στεγαστικό. Σκεφτομαι να το πιστολιάσω σε λίγα χρόνια. Θα το πληρωσετε εσείς για μένα αφού.... Μια καρά....

Στην θεωρία της παρατήρησης, έχεις δίκιο. Στην πράξη, οι "αμελείς" τράπεζες έγραψαν ήδη τη χασούρα και τις ανακεφαλαιοποιήσαμε, χωρίς ούτε μία ξυλιά στο χεράκι.

Οι κατασχέσεις πλέον δεν επιστρέφουν λεφτά στις τράπεζες και φοβάμαι ότι αντί να βοηθήσουν το στεγαστικό πρόβλημα, θα το κάνουν χειρότερο, όπως σε άλλες Ευρωπαϊκές χώρες που μεγάλο μέρος των ακινήτων συγκεντρώθηκαν σε εταιρείες διαχείρισης.

  • Like 4
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.CNN.GR

Στο «στόχαστρο» των Αρχών βρίσκονται πάνω από 600 άνθρωποι στην Τουρκία , με την κυβέρνηση...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.