Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Α εντάξει τότε, κι εγώ νόμιζα ότι χρησιμοποιούσαν ανενόχλητοι σαν ορμητήριο κάποιους χώρους για μεγάλο διάστημα και τους επινοικίαζαν κιόλας, μάλλον παραπληροφορήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

natoturkswedfinland-620x350.jpeg
WWW.IN.GR

Η άρση αυτών των περιορισμών ήταν ένας από τους όρους που είχαν τεθεί από την Άγκυρα για...

 

 

Εγώ βλέπω ότι οι γείτονες κάτι τσιμπάνε από δεξιά αριστερά. Εμείς πάντα τσιμπαμε τα @@ μας. 

 

  • Like 2
  • horni 1
Link to comment
Share on other sites

photo_5312013932946374702_y-620x350.jpg
WWW.IN.GR

Ραγδαίες είναι οι εξελίξεις μετά την προσάρτηση των τεσσάρων ουκρανικών περιοχών από τη Ρωσία, με την Ουκρανία να...

 

  • Like 1
  • horni 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

digital_education.png?itok=PqBTb8C7
WWW.EFSYN.GR

Ας σημειωθεί πως ο διαγωνισμός παίρνει συνεχείς παρατάσεις -άγνωστο γιατί-, ενώ φημολογείται το...

 

 

 

Τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι; 

 

 

Barbie Reaction GIF by MOODMAN

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μάντεψε ποιο νόμισμα πέφτει παρέα με το πετρέλαιο…

και που είναι η ισοτιμία του με το δολάριο…

το οποίο δολάριο είναι το νόμισμα που γίνονται ΟΛΕΣ οι συναλλαγές σχετικά με το πετρέλαιο. 

  • Like 3
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

SUNLIGHT_GR_SE_EUROPE_SALES_CENTER.jpg
WWW.DEFENCE-POINT.GR

Στην αυτονομία της Ευρώπης στο κρίσιμο πεδίο των μπαταριών ιόντων λιθίου εκτιμάται ότι μπορεί να συνεισφέρει νέα επένδυση...

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 

TameioAnakamsis.jpg
PARATIRITIRIO.EDU.GR

Σε ιδιώτες κατευθύνει το υπουργείο Παιδείας τους πόρους του Ταμείου Ανάκαμψης για ψηφιακά έργα και υπηρεσίες στην εκπαίδευση

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Οι υποκλοπές μας κάνουν και διεθνή καριέρα ;)

europarliament.jpg
WWW.FLASH.GR

Υποκλοπές: Σφοδρή αντιπαράθεση του προέδρου της PEGA και βουλευτή του ΕΛΚ με τον αντιπρόεδρο του ΕΚ Δημήτρη...
  • Like 5
  • Plits 1
Link to comment
Share on other sites

38 λεπτά πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

 

Κατά τη γνώμη μου επιδιώκουν την απόκρυψη του πραγματικού προβλήματος, την τρομακτική πτώση της εμπορικής κίνησης. Δεν επιτυγχάνεται έτσι ουσιαστική μείωση της ενεργειακής κατανάλωσης.

 

Το να ζητάς να εφαρμοστεί από όλους ΚΑΙ τα σουπερμαρκετ είναι ένα από τα ελληνικά παράδοξα. Στο εξωτερικό τα σουπερμαρκετ κλείνουν 10, μπορεί και 12 το βράδυ. Αυτό δεν είναι ελεύθερη αγορά και εγώ δεν είμαι καν υπέρμαχος της ελεύθερης αγοράς.

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Τι νοημα εχει να κλεινει μια ωρα νωριτερα ?

Αν θελουν να μειωσουν την καταναλωση , να τους υποχρεωσουν να σβηνουν τα 100 μετρα ledοταινιες που τα εχουν τυλιξει . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.