Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

xrisikopulos.jpg
WWW.KATHIMERINI.GR

Για το εγχείρημα ο Σπύρος Χρυσικόπουλος προετοιμαζόταν από καιρό, ωστόσο, όπως λέει και ο ίδιος μιλώντας στο kathimerini.gr...

 

Έπειτα από 64 ώρες και 5 λεπτά ο Σπύρος Χρυσικόπουλος καταφέρνει να κάνει το αδιανόητο. Να διανύσει 130 χιλιόμετρα κολυμπώντας και να πατήσει στο ακριτικό νησί.

 

🤯

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

livanos%20%282%29.jpg?itok=7wVN92Tu
WWW.LIFO.GR

Είπε πως ήθελε να πληρώσει τα ιατρικά έξοδα της αδελφής της που πάσχει από καρκίνο

 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

DOC-20210625-12830006-1.jpg
WWW.KATHIMERINI.GR

Τα υποτιθέμενα δέματα στα ΕΛΤΑ, τα δολώματα και οι ιστοσελίδες-κλώνοι. Η «Κ» επιχείρησε την ανατομία μιας...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
DOC-20210625-12830006-1.jpg
WWW.KATHIMERINI.GR

Τα υποτιθέμενα δέματα στα ΕΛΤΑ, τα δολώματα και οι ιστοσελίδες-κλώνοι. Η «Κ» επιχείρησε την ανατομία μιας...

 

Το έχω δει να συμβαίνει σε γνωστούς άλλες δύο φορές τις τελευταίες μέρες. Σίγουρα κάποιος από μέσα εμπλέκεται, δεδομένου ότι σε όλους σκάει το ψεύτικο μήνυμα όταν το πραγματικό δέμα είναι στο τελωνείο. Μάλιστα η μία φορά δεν ήταν ΕΛΤΑ, αλλά FedEx, με αντίστοιχη σελίδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ethereum-eth2-themerge-gID_1.jpg
DECRYPT.CO

Ethereum transitioned to proof of stake shortly after the network reached “terminal total difficulty” early Thursday.

 

 

Επιτέλους ο gdp-ης θα πάρει GPU..not

Έγινε επεξεργασία από l2phile
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως αναμενόταν, η Cosmote ξεκίνησε σήμερα να δίνει εμπορικά 1Gbps πάνω από οπτική ίνα σε οικιακούς συνδρομητές. Το επόμενο διάστημα περιμένουμε το ίδιο και από Nova.

WWW.COSMOTE.GR

COSMOTE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ελλαδάρα. 

10s1erga-thumb-large-1.jpg
WWW.KATHIMERINI.GR

Η μετακίνηση ζώντων και… νεκρών, αλλά και δεκάδων χιλιάδων τόνων απορριμμάτων, είναι ανάμεσα στα...

 

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Θα σας σκαναρουμε...

ekloges-kalpi-14-09-2022.jpg
LAWANDORDER.GR

Ο υπουργός Εσωτερικών Μάκης Βορίδης είναι ένας άνθρωπος που δεν μασάει τα λόγια του, αλλά ταυτόχρονα είναι πολύ...

Υπο τον φοβο χακαρισματος του μηνυματος (SMS) που στελνει ο εκλογικος αντιπροσωπος στο Υπ.. Εσωτερικων σκεφτονται να βαλουν "σκανερ", δηλαδη να ψηφιζουμε ηλεκτρονικα για να αποφυγουμε το χακαρισμα. Καταρχην να πατε να σας δει ενας ψυχιατρος για την δηλωση αυτην, κατα δευτερο υπαρχουν και τηλεφωνα, και τριτον μην τολμησετε να βαλετε ηλεκτρονικες συσκευες στα εκλογικα τμηματα η να περασετε νομο για επιστολικη ψηφο.

 

Ταυτοπροσωπια και οποιος δεν μπορει να προσελθει σε εκλογικο τμημα δεν ψηφιζει.

(Οι πασοκοι εχουν δικαιωμα να πηγαινουν τους γερους και τις γριες με τα κρεβατια ανα χειρας στα εκλογικα τμηματα.)

 

Οσο για τους Ελληνες εξωτερικου επιτρεψτε μου να εχω τις αντιρρησεις μου για την ψηφο τους.. δεν μπορει να αποφασιζει καποιος

που ζει και εργαζεται σε αλλη χωρα να εχει λογο στις εκλογες η στο ποιος θα κυβερνησει. Εφυγες απο την χωρα δεν ψηφιζεις.

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Agree 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

όπως έχουμε αγοράσει προγράμματα για υποκλοπές ( πρειντέτορ 😛 ) !
έτσι έχουμε αγοράσει και τα κατάλληλα προγράμματα σε περίπτωση εκλογών για νόθευση αποτελεσμάτων !

Friday Elmo GIF

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

όπως έχουμε αγοράσει προγράμματα για υποκλοπές ( πρειντέτορ 😛 ) !
έτσι έχουμε αγοράσει και τα κατάλληλα προγράμματα σε περίπτωση εκλογών για νόθευση αποτελεσμάτων !

Friday Elmo GIF

 

 

 

Βέβαια, γιατί ως γνωστόν, μόνο στη Ρωσία δε γίνονται νοθείες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπουκαρε ποτε δικαστικος αντιπροσωπος στην SingularLogic μετα απο εκλογες για να γινει διασταυρωση των αποτελεσματων ?

https://portal.singularlogic.eu/solution/331/syllogi-epexergasia-paroysiasi-eklogikon-apotelesmaton

Παράθεση

Η SingularLogic αποτελεί το σταθερό συνεργάτη του Υπουργείου Εσωτερικών για τη μηχανογραφική  επεξεργασία των αποτελεσμάτων όλων ανεξαιρέτως των εκλογικών αναμετρήσεων από το 1981 και μετά (Εθνικές, Ευρωεκλογές, Περιφερειακές & Δημοτικές).

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Βέβαια, γιατί ως γνωστόν, μόνο στη Ρωσία δε γίνονται νοθείες

 

Πες την αλήθεια έρχονται και σε σένα "αδιευκρίνιστα" ποσά δεν εξηγείτε αλλιώς όλο αυτό το άχτι μαζί μου ! 🤪 (humor)

δεν ανέφερα πουθενά την Ρωσία στο παραπάνω ποστ μου , και δεν είμαι Ρωσολάγνος άσχετο που αρέσκεται να κολλάτε ταμπέλες .
Και οι δύο μεριές είναι μ@@@κισμένες και έχουν χεσμένους τους πολίτες τους ! Άρα όλο το πολιτικό σύστημα για τα σκουπίδια

Στα δικά μας
η λογική της ΝΔ είναι ή ΜΑΖΙ ΜΑΣ ή απέναντί μας sony και ντε άσπρο μαύρο !

καλά για το Σύριζα τρία πουλάκια κάθονται τουρισμός

για το ΚΚΕ εκμετάλλευση του λαϊκού τόξου και αγώνα

Πασοκ προσπαθεί ο Ανδρουλάκης να βρει τι γκομενικά του υπέκλεψαν

Βελόπουλος κεραλυφές κλπ (μπορεί να λέει και κάτι σωστό αλλά δεν το είπε πρώτος αυτός)

Κασιδιάρης απλά ξεκινάμε χθες πόλεμο με όλους τους γείτονες γιατί μπορεί
Μέρα 25 ζουν στην meta εποχή αυτοί κόβουν metaχρήμα
 

Τα έχουν μοιρασμένα όλα τα υπόλοιπα είναι show απλά δεν πρέπει να ξεφύγουν από το σενάριο


Όλα μια χαρά !

Είμαστε όλοι σε μια πανέμορφη κοινωνία

Δεν πειράζει εγώ σας αγαπάω όλους όμως ότι και αν είστε, απλά θα γυρίσω μετά να σας πω εγώ σας τα έλεγα ναι είμαι από αυτούς εγώ σας τα έλεγα !

 

  • horni 2
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

Πες την αλήθεια έρχονται και σε σένα "αδιευκρίνιστα" ποσά δεν εξηγείτε αλλιώς όλο αυτό το άχτι μαζί μου ! 🤪 (humor)

δεν ανέφερα πουθενά την Ρωσία στο παραπάνω ποστ μου , και δεν είμαι Ρωσολάγνος άσχετο που αρέσκεται να κολλάτε ταμπέλες .
Και οι δύο μεριές είναι μ@@@κισμένες και έχουν χεσμένους τους πολίτες τους ! Άρα όλο το πολιτικό σύστημα για τα σκουπίδια

Στα δικά μας
η λογική της ΝΔ είναι ή ΜΑΖΙ ΜΑΣ ή απέναντί μας sony και ντε άσπρο μαύρο !

καλά για το Σύριζα τρία πουλάκια κάθονται τουρισμός

για το ΚΚΕ εκμετάλλευση του λαϊκού τόξου και αγώνα

Πασοκ προσπαθεί ο Ανδρουλάκης να βρει τι γκομενικά του υπέκλεψαν

Βελόπουλος κεραλυφές κλπ (μπορεί να λέει και κάτι σωστό αλλά δεν το είπε πρώτος αυτός)

Κασιδιάρης απλά ξεκινάμε χθες πόλεμο με όλους τους γείτονες γιατί μπορεί
Μέρα 25 ζουν στην meta εποχή αυτοί κόβουν metaχρήμα
 

Τα έχουν μοιρασμένα όλα τα υπόλοιπα είναι show απλά δεν πρέπει να ξεφύγουν από το σενάριο


Όλα μια χαρά !

Είμαστε όλοι σε μια πανέμορφη κοινωνία

Δεν πειράζει εγώ σας αγαπάω όλους όμως ότι και αν είστε, απλά θα γυρίσω μετά να σας πω εγώ σας τα έλεγα ναι είμαι από αυτούς εγώ σας τα έλεγα !

 

 

Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ποιος μπορεί να κυβερνήσει σωστά.

  • Like 2
  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.