Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Και το αυτονόητο ερώτημα που δημιουργείται είναι: Πώς πέφτει στην λούμπα η εφημερίδα του Κώστα Βαξεβάνη νά χάνει κάθε ίχνος αξιοπιστίας που της είχε μείνει, δημοσιεύοντας και προβάλλοντας τέτοιες γελοιότητες.

 

 

FB_IMG_1530816976491.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Και το αυτονόητο ερώτημα που δημιουργείται είναι: Πώς πέφτει στην λούμπα η εφημερίδα του Κώστα Βαξεβάνη νά χάνει κάθε ίχνος αξιοπιστίας που της είχε μείνει, δημοσιεύοντας και προβάλλοντας τέτοιες γελοιότητες.

 

 

FB_IMG_1530816976491.jpg

 

Καλά μην μασάς, ήξερε τι παίζετε στην wind αλλά και η δημοσκόπηση ήταν στημένη από τον ίδιο.  Όπως υποστήριζε και ο μετρ της προπαγάνδας Γιόζεφ Γκέμπελς «πες πές κάτι θα μείνει»

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος stathisp έγραψε:

Γκάφα ολκής από τους "Κλουζώ" της ΕΛ.ΑΣ.

Η Ασφάλεια έδωσε ενθουσιώδη συνέντευξη Τύπου κάνοντας λόγο για τη μεταλύτερη φυτεία κάνναβης που εντοπίστηκε ποτέ.?

Ξέρει κανείς αν μετά το λάθος , έδωσε συνέντευξη τύπου η ΕΛ.ΑΣ για να ζητήσει δημοσίως  συγνώμη  ;

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, GriGaS said:

Και το αυτονόητο ερώτημα που δημιουργείται είναι: Πώς πέφτει στην λούμπα η εφημερίδα του Κώστα Βαξεβάνη νά χάνει κάθε ίχνος αξιοπιστίας που της είχε μείνει, δημοσιεύοντας και προβάλλοντας τέτοιες γελοιότητες.

 

 

Κανείς δεν χάνει, κάτι που δεν έχει.

Σε άλλα νέα:

http://www.news247.gr/media/aitisi-ptocheysis-katethese-i-aepi.6629972.html

 

Good riddance !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

 

 

Οι ΗΠΑ έχουν πράγματι θέμα, αλλά ο συγκεκριμένος μάλλον επειδή αγαπάει τη δουλειά του το κάνει. Οι δημόσιοι υπάλληλοι και στις ΗΠΑ έχουν καλά benefits. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος XMorsX έγραψε:

 

Οι ΗΠΑ έχουν πράγματι θέμα, αλλά ο συγκεκριμένος μάλλον επειδή αγαπάει τη δουλειά του το κάνει. Οι δημόσιοι υπάλληλοι και στις ΗΠΑ έχουν καλά benefits. 

 

Σε αυτήν την ηλικία δεν υπάρχει αγαπάει την δουλειά του αλλά δεν έχει άλλα ενδιαφέροντα…πιθανότατα να είναι αυτός ο λόγος που έφτασε 92

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, colt3003 said:

 

Κανείς δεν χάνει, κάτι που δεν έχει.

Σε άλλα νέα:

News247.gr

 

Good riddance !

 

Εμένα μου άρεσε το κλείσιμο:

Οι εργαζόμενοι παραμένουν απλήρωτοι επί 5 μήνες οι εργαζόμενοι στην ΑΕΠΙ και συνεχίζουν την επίσχεση εργασίας έναντι της εταιρείας. Ζητούν από την υπουργό Πολιτισμού Λυδία Κονιόρδου να συμπεριληφθούν στη λειτουργία του φορέα ειδικής έκτακτης διαχείρισης πνευματικών δικαιωμάτων που λειτουργεί υπό τον Οργανισμό Πνευματικής Ιδιοκτησίας του αρμόδιου υπουργείου.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ΓιαγκΤ said:

 

Σε αυτήν την ηλικία δεν υπάρχει αγαπάει την δουλειά του αλλά δεν έχει άλλα ενδιαφέροντα…πιθανότατα να είναι αυτός ο λόγος που έφτασε 92

 

μη στρίβεις το μαχαίρι στην πληγή.... γιαυτό οι πολιτικοί μας γίνονται δεινόσαυροι.

Link to comment
Share on other sites

http://www.iefimerida.gr/news/429704/o-takis-mpaltakos-kai-o-dimitris-kammenos-idrysan-komma

 

Quote

Ο πρώην γραμματέας της κυβέρνησης Σαμαρά Τάκης Μπαλτάκος και ο διαγραφείς βουλευτής των ΑΝΕΛ Δημήτρης Καμμένος ίδρυσαν κόμμα. 

 

Πρόεδρος αυτού του πατριωτικού κόμματος θα είναι ο κ. Δημήτρης Καμμένος και Γενικός Γραμματέας ο κ. Τάκης Μπαλτάκος.

Απευθυνόμαστε σε όσους δακρύζουν όταν ακούνε τον Εθνικό Ύμνο και το ¨Μακεδονία ξακουστή.¨

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

 

Αν κλάψεις, περιμένουν την ψήφο σου. Φαίνεται ότι στοχεύουν στους ευσυγκίνητους... :sarcastic:

Δεν θέλω να φανταστώ τι θα ψήφιζαν οι τηλεθεατές της "Λάμψης"?..

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Δεν θέλω να φανταστώ τι θα ψήφιζαν οι τηλεθεατές της "Λάμψης"?..

 

Τι θα ψήφιζαν οι τηλεθεατές της "Λάμψης"; πες μου, γιατί δε θες να φανταστείς τι θα ψήφιζαν οι τηλεθεατές της "Λάμψης": 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Τι θα ψήφιζαν οι τηλεθεατές της "Λάμψης"; πες μου, γιατί δε θες να φανταστείς τι θα ψήφιζαν οι τηλεθεατές της "Λάμψης": 

Spoiler

Θα ψήφιζες Καμμένο, Βίρνα; Πες μου, θα ψήφιζες Καμμένο; Ας τα πάρουμε απ' την αρχή: είπες ότι έκανε κόμμα ο Καμμένος; Θα τον ψήφιζες;

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.