Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

 

Ψόφος εκατέρωθεν στον κάθε ακραίο που ξυλοφορτώνει-σκοτώνει ή πυροδοτεί το μίσος στο διαφορετικό, από όποιον χώρο και αν προέρχεται.

Δε σε έχω δει ποτέ όμως να καταδικάζεις ακροδεξιά συμπεριφορά και να γράφεις Κωλόζωα Ψόφος όταν έγινε η δολοφονία Φύσσα ή άλλες τέτοιες εγκληματικές ενέργειες από δεξιά βλαστάρια.

Και επειδή ξέρω οτι δε θα μου απαντήσεις στο παραπάνω...δε χρειάζεται κιόλας, το που ανήκει ο καθένας και οι πολιτικές του απόψεις κάνουν μπαμ όσα χρόνια παρακολουθώ το offtopic του TheLab.

 

Εξήγησέ μου όμως κάτι. Είδηση Φλεβάρη 2014. What is the point Ιούνη 2015?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι το κοντό κούρεμα αποτελεί κάτι που, στην σημερινή κοινωνία, το εντάσσουμε στην κατηγορία του διαφορετικού. Πολύ περισσότερο όταν υπάρχει και σαφή ένδειξη τριχόπτωσης.

Link to comment
Share on other sites

Δε σε έχω δει ποτέ όμως να καταδικάζεις ακροδεξιά συμπεριφορά και να γράφεις Κωλόζωα Ψόφος όταν έγινε η δολοφονία Φύσσα ή άλλες τέτοιες εγκληματικές ενέργειες από δεξιά βλαστάρια.

 

Έχεις διαβάσει όλα τα ποστ μου όλα αυτά τα χρόνια; Έλειπες και για μεγάλο διάστημα αν θυμάμαι καλά. Εκτός αν ήσουν κρυφός "follower" μου τόσο καιρό, για να μην χάσεις καμία απάντηση.

 

Πάντως όντως πέρασε στα ψιλά ο ξυλοδαρμος. Ένα χρόνο έκανε να τον ανακαλύψει ο l2phile.

 

Και 4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

http://news247.gr/eidiseis/oikonomia/oikonomika/paratash-toy-programmatos-mexri-ton-martio-toy-2016-zhta-h-ellhnikh-kyvernhsh.3521235.html

 

....είναι αυτό που δεν ήθελαν να τους δεσμεύσει η απερχόμενη κυβέρνηση.....

 

Δεν κάνουν πίσω μωρέ.... φόρα παίρνουν είχαν και φασολάδα για μεσημεριανό.....

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη επικοινωνιακή μαμακία του Σαμαρά. Βασικά η μεγαλύτερη επικοινωνιακή μαμακία πρωθυπουργού της μεταπολίτευσης. Ίσως θα έπρεπε να συμπεριλάβω και την περίοδο της χούντας εδώ. Ακόμα και το Καστελόριζο του Γκόγκο ωχριά μπροστά στο μαύρο της ΕΡΤ και την ηλιθιότητα που εκπέμπει το "Νέριτ".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Καλά να πάθει, ψόφος στους φασίστες.

 

Γιατί βάζεις είδηση από τον Φεβρουάριο του 2014?

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθεί φωτογραφία φασίστα, αν ως μοναδικό και ικανό κριτήριο αναγνώρισης ενός φασίστα, χρησιμοποιήσουμε το μαλλί

 

gianis-baroufakis-ena-onoma-polla-hashta

 

Το έχουμε ξεφτιλίσει ολίγον;

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

αν ως μοναδικό και ικανό κριτήριο αναγνώρισης ενός φασίστα, χρησιμοποιήσουμε το μαλλί

 

 

 

Το έχουμε ξεφτιλίσει ολίγον;

 

Πιστευεις πραγματικά ότι τον έδειραν γιατί είχε κοντό μαλλί και είχε camo σακίδιο (όπως δηλαδή είπε το http://epiruscorner.gr ); Είμαι σίγουρος ότι η ίδια είδηση από κανά Indymedia δεν θα είχε καμία αναφορά στο μαλλί , αλλά θα τον παρουσίαζε ως προκλητικό, με μαχαίρι, εφημερίδα ¨Στόχος" στο σακίδιο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

@yanni, Γιατί χαλιέσαι; Είναι παραδοχή στό ότι οι ακρο-αριστεροί είναι το ίδιο απολίτιστοι με τους ακρο-δεξιούς.

 

Η διαφορά βέβαια είναι ότι ο μέσος δεξιός δεν συμφωνεί με τον ακρο-δεξιό ενώ ο προλαλήσαντας αριστερός συμφωνεί με τον ακρο-αριστερό. Πολιτισμός...

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου κρίμα. "ο Λι ήταν τυχερός γιατί είχε μια εκπληκτική ζωή, τόσο σε επαγγελματικό, όσο και σε προσωπικό επίπεδο". Έζησε μια καλή ζωή και είχε έναν αξιοπρεπή θάνατο. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.