Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

40 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

παρομοια εμπειρια ειχα με το mach-e που μου ειχαν δωσει για τεστ Drive. ειναι πολυ αποτομη η ροπη

 

Όχι ρε, το οδήγησα πέρσι. Καμία σχέση. Το mach-e και πιο αδύναμο και πολύ βαρύ.

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Όχι ρε, το οδήγησα πέρσι. Καμία σχέση. Το mach-e και πιο αδύναμο και πολύ βαρύ.

ποιο οδηγησες? 3 εκδοσεις εχει

εγω ειχα παρει ενα 4κινητο που λεγανε οτι εχει 0-100 3.5sec

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

 4κίνητο πολύ δυνατή επιτάχυνση τόσο που ζαλίστηκα! Μεθυστικό.


Σαν κάτοχος αντίστοιχου, θα σου πω. Μετά από λίγο το βαριέσαι. Θέλεις τον ήχο… 

  • Like 3
  • Agree 1
  • Plits 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από αρκετά φασαριόζικα, μετά το id δεν γυρνάω πίσω... Ησύχασε το κεφάλι μου!
 

Τόσο που παίρνω το passat 3 φορές τον μήνα, για να κινείται, και μου κάνει κακή εντύπωση η φασαρία που έρχεται από τον κινητήρα. Που το passat έχει πολύ καλή ηχομόνωση.

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια και γω. μπορει να εχω τους μισους κυλινδρους απο τον αποπανω αλλα θελω φασαρια σκασιματα και τσαφ τσουφ απο την σκαστρα. εντομεταξυ 2 χρονια τωρα τον συνηθισα τον ηχο του και τωρα θελω παραπανω.πρεπει να μπει ισια πιπα :hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BloodMage said:

τα ιδια και γω. μπορει να εχω τους μισους κυλινδρους απο τον αποπανω αλλα θελω φασαρια σκασιματα και τσαφ τσουφ απο την σκαστρα. εντομεταξυ 2 χρονια τωρα τον συνηθισα τον ηχο του και τωρα θελω παραπανω.πρεπει να μπει ισια πιπα :hehe:

 

Kαι μετά με ένα Αθήνα Σαλονίκη θα είσαι μια βδομάδα λες και πηγες σε συναυλία των Slayer. Ρε καθηστε ήσυχα ρε.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Kαι μετά με ένα Αθήνα Σαλονίκη θα είσαι μια βδομάδα λες και πηγες σε συναυλία των Slayer. Ρε καθηστε ήσυχα ρε.

Αθηνα Σαλονίκη με αυτο δεν θα πηγαινα, αλλα και να πηγαινα Slayer θα επαιζε κατα τη διαρκεια οποτε την εξατμιση δεν θα την ακουγα :hehe:

Περα απο τη πλακα η μαγκια ειναι να μπει ενα σοβαρο κλαπετο για να μην εχεις και θεμα στον δρομο, υπαρχουν κλιμάκια με dBομετρο και γραφουν

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, BloodMage said:

Περα απο τη πλακα η μαγκια ειναι να μπει ενα σοβαρο κλαπετο για να μην εχεις και θεμα στον δρομο, υπαρχουν κλιμάκια με dBομετρο και γραφουν

 

Με εχουν γραψει 2 φορες με το Ν15 για θορυβο, πριν 10 χρόνια. Α και μια φορα κομμένος στο κτεο για υπερβολικο θορυβο σε στάση.  :hehe:

 

Πρεπει γμτ να ξαναγυρίσω στο παλιό μου lifestyle αλλιώς θα χαθώ.

  • Plits 1
Link to comment
Share on other sites

Α, ούτε εγώ αντέχω το θόρυβο της εξάτμισης. Όταν πήρα το E30, βούιζε στις μεσαίες στροφές και πήγα και άλλαξα μεσαίο καζανάκι και ησύχασε.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Πρεπει γμτ να ξαναγυρίσω στο παλιό μου lifestyle αλλιώς θα χαθώ.

Παρε ομως κατι πιο σοβαρο τωρα 😛 

19 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Α, ούτε εγώ αντέχω το θόρυβο της εξάτμισης. Όταν πήρα το E30, βούιζε στις μεσαίες στροφές και πήγα και άλλαξα μεσαίο καζανάκι και ησύχασε.

Αν εννοεις το droning, ουτε εγω το αντεχω. Το συναντας σε κατι χειροποιητες εξατμησεις του μπαρμπαμιτσου που δεν το κατεχει και πολυ. 

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Δε γραφεστε στο onlyfans μου όμως να στηρήξετε την προσπάθεια, να μαζέψω ένα 15άρι να πάρω κάτι με λίγη ψυχή μέσα του.

workflow-offwork.gif

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.