Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

3 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:


Σχεδον ίδιο MSRP έχουν αν δε κάνω λαθος. 63k $. 

ναι βρε μονο η τιμη ειναι το θεμα μας? σαν αμαξια δεν εχουν καμια επαφη, τι νοημα εχει η συγκριση τους?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, BloodMage said:

ναι βρε μονο η τιμη ειναι το θεμα μας? σαν αμαξια δεν εχουν καμια επαφη, τι νοημα εχει η συγκριση τους?


Ναι. Σπορ αυτοκίνητα είναι με ίδια τιμή, το btg θα το κοιτάξουν πολλοί. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 λεπτά πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:
WWW.4TROXOI.GR

Άμεσα ήταν τα αντανακλαστικά της σουηδικής Koenigsegg, η οποία εντόπισε και ανακοίνωσε πριν...

 

«Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας στον ιδιοκτήτη του αυτοκινήτου στην Ελλάδα για τη διαρκή του υποστήριξη. Θα του δώσουμε ένα νέο αυτοκίνητο ώστε να συνεχίσει το ταξίδι του με την Koenigsegg.»

 

Αυτη ειναι αντιμετωπηση 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:
WWW.4TROXOI.GR

Άμεσα ήταν τα αντανακλαστικά της σουηδικής Koenigsegg, η οποία εντόπισε και ανακοίνωσε πριν...

 

 

1 ώρα πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

«Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας στον ιδιοκτήτη του αυτοκινήτου στην Ελλάδα για τη διαρκή του υποστήριξη. Θα του δώσουμε ένα νέο αυτοκίνητο ώστε να συνεχίσει το ταξίδι του με την Koenigsegg.»

 

Αυτη ειναι αντιμετωπηση 

Η λύση πολύ απλή. Ας βάλουν το GPS όταν ανιχνεύει στίγμα από την Ελληνική επικράτεια να ακινητοποιεί αυτόματα το αυτοκίνητο για την αποφυγή μεγαλύτερης ζημιάς! 😋

Μα είναι δρόμοι αυτοί που έχουμε και θέλουμε και supercars τρομάρα μας;!

 

Spoiler

Ο σκοπός του ποστ είναι καθαρά ψυχαγωγικός και καμιά σχέση δεν έχει με την πραγματικότητα!!!

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος TopCLR έγραψε:

Η λύση πολύ απλή. Ας βάλουν το GPS όταν ανιχνεύει στίγμα από την Ελληνική επικράτεια να ακινητοποιεί αυτόματα το αυτοκίνητο για την αποφυγή μεγαλύτερης ζημιάς! 😋

Μα είναι δρόμοι αυτοί που έχουμε και θέλουμε και supercars τρομάρα μας;!

να προσθεσω σε αυτο οτι, ειναι δυνατον ενα σουηδικο αμαξι να μπορει να ανταπεξελθει στη ζεστη και στο κλήμα της Ελλαδα? Μα τι σκέφτονταν?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν μου αρεσει

ειδικα πισω κατι με χαλαει. και μεσα δεν μου αρεσει που αφαιρεσαν την οθονη/καντραν πισω απο το τημονι

σαν το R56/F56 δεν εχει 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, BloodMage said:

να προσθεσω σε αυτο οτι, ειναι δυνατον ενα σουηδικο αμαξι να μπορει να ανταπεξελθει στη ζεστη και στο κλήμα της Ελλαδα? Μα τι σκέφτονταν?


Οι Σουηδέζες ανταπεξέρχονται και είναι πολύ πιο πολύπλοκοι μηχανισμοί. Just saying. 

  • Plits 1
  • horni 2
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:


Οι Σουηδέζες ανταπεξέρχονται και είναι πολύ πιο πολύπλοκοι μηχανισμοί. Just saying. 

μιλας απο προσωπικη εμπειρια?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:


Όχι δεν είμαι Σουηδέζα εγώ καλέ. 

η γνωση σου απο τους πολυπλοκους μηχανισμους μιας σουηδεζας υποδηλωνει προσωπικη εμπειδια απο την εσωτερικη εξερευνηση της. αυτο καταλαβα εγω

Spoiler

if-you-know-what-i-mean-wiggle.gif

 

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
  • Plits 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BloodMage said:

η γνωση σου απο τους πολυπλοκους μηχανισμους μιας σουηδεζας υποδηλωνει προσωπικη εμπειδια απο την εσωτερικη εξερευνηση της. αυτο καταλαβα εγω

  Hide contents

if-you-know-what-i-mean-wiggle.gif

 


Λυπάμαι αν πέρασε τέτοιο (αισχρό) μήνυμα η ανάρτησή μου.

Εγώ απλά για κάτι ντοκιμαντέρ έλεγα. 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:


Λυπάμαι αν πέρασε τέτοιο (αισχρό) μήνυμα η ανάρτησή μου.

Εγώ απλά για κάτι ντοκιμαντέρ έλεγα. 

λυπαμαι που το πηρες τοσο πονηρα αυτο που εγραψα παραπανω

εννουσα αν εχεις "μπει" σε σουηδεζα (δλδ σουηδεζηκο αμαξι)

ισως το εθεσα εγω λαθος 

Spoiler

ντοκιμαντερ χαχαχαχ

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

On 23/6/2024 at 7:54 ΜΜ, το μέλος BloodMage έγραψε:

«Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας στον ιδιοκτήτη του αυτοκινήτου στην Ελλάδα για τη διαρκή του υποστήριξη. Θα του δώσουμε ένα νέο αυτοκίνητο ώστε να συνεχίσει το ταξίδι του με την Koenigsegg.»

 

Αυτη ειναι αντιμετωπηση 

 

Είτε θεωρείται αυτονόητη κίνηση είτε όχι , το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι έξυπνη , ειδικά σε συνδυασμό με την ανακοίνωση που εξέδωσε η εταιρία.

 

Γιατί ένας πονηρός νομικός πχ , θα μπορούσε να κινήσει διαδικασίες αγωγών κατά της εταιρίας για τη πιθανότητα πρόκλησης σοβαρής βλάβης, ψυχικής οδύνης κλπα.

 

Ενώ η διερεύνηση, η ανακοίνωση , το άμεσο fix με σύστημα προειδοποίησης για πτώση πίεσης σε κάποιο κύκλωμα , η αντικατάσταση και το ευχαριστώ της εταιρίας απομακρύνουν άμεσα 

(θεωρώ εγώ) τη πιθανότητα να κινηθούν περαιτέρω διαδικασίες.

 

ΥΓ δεν έχω αγοράσει κάποιο supercar, πιθανολογώ δηλαδή οτι δεν υπέγραψε κάποιου είδους ΥΔ αποποίησης ευθυνών με το που το αγόρασε. Αν υπέγραψε, αλλάζει το πράγμα αν και πάλι

έχω μιλήσει με νομικούς και λένε οτι η υπογραφή σημαίνει πράγματα όχι ακλόνητα όμως.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν, το μέλος Thresh86 έγραψε:

Λέγοντας για Mustang , κάπου πέτυχα τις προάλλες αυτή την widebody παράνοια με τελείως nascar ήχο + supercharger 

Που? Ελλαδα?

Αλλη φαση Cobrέσορας ρε παιδι μου

ειναι dreamcar το ατιμο, και το 2.3 δεν με χαλαγε (αλλα οχι μαμα)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

δεν ξερω αν μου αρεσει

ειδικα πισω κατι με χαλαει. και μεσα δεν μου αρεσει που αφαιρεσαν την οθονη/καντραν πισω απο το τημονι

Χαλια το κανανε, οχι οτι ημουν fan

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2024 at 11:42 ΜΜ, το μέλος BloodMage έγραψε:

δεν ξερω αν μου αρεσει

ειδικα πισω κατι με χαλαει. και μεσα δεν μου αρεσει που αφαιρεσαν την οθονη/καντραν πισω απο το τημονι

σαν το R56/F56 δεν εχει 


30 αλογα επάνω. Σχεδόν 200 κιλά επάνω. Το 0-100 έμεινε ίδιο. Από 6.8 έπεσε στο 6.7. Το «παλιο» που έχω είναι απόλαυση σε στροφιλίκια. Αυτό με +200 κιλά δεν ξέρω τι θα κάνει. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.