Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

WWW.4TROXOI.GR

Το «πράσινο φως» άναψε η Εισαγγελία στην αστυνομία του Έβρου για τη χρήση ειδικών εμποδίων στο δρόμο προκειμένου να...

 

2odn95.jpg?a469992

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fatalara said:

Δεν βλέπω αυτά στα ίντερνετς. Λένε μαλακίες;

 
Τρολαρω μωρέ.
Στην επιλογή πάντως παίζει ρόλο πόσο θες να τα κρατήσεις. Αν είναι να το παντρευτείς διαλέγεις οποίο σ αρέσει και τέλος. 

Αν ειναι στην 3ετια/5ετία να το διώξεις πρεπει να ψαχτείς τι παιζει απο resale value και τι επιλογές για buyback δινει η εκάστοτε αντιπροσωπία. Η BMW έχει επιλογές. Οι άλλες δε ξέρω. 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Giulia θέλω η αλλιώς audi A4 allroad η BMW touring. Η γυναίκα όμως θέλει suv γιατί όλοι αυτά παίρνουν και η Giulia δεν έχει χώρους και τα άλλα είναι νεκροφόρες. Δεν μου αρέσει τίποτα και έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.

Δεν θα χωράει το καρότσι στην Giulia;

Κάτι φίλοι με astra και 308 μια χαρά τα βγάζουν πέρα και με δύο παιδιά.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν πεις ότι τα suv είναι δύσκολα στο παρκάρισμα; Η έχεις την ατυχία να ΜΗΝ οδηγεί άρα και να μη τη νοιάζει; Πάντως αμάξι που δε σ αρέσει και δε σε γεμίζει, πως παίρνεις την απόφαση να το πάρεις; 

Link to comment
Share on other sites

 Ooof, ωραίες επιλογές. Δες και Α5.

 

1 hour ago, fatalara said:

Δεν θα χωράει το καρότσι στην Giulia;

Κάτι φίλοι με astra και 308 μια χαρά τα βγάζουν πέρα και με δύο παιδιά.

 

Υπερβολή ρε. Εννοείται πως θα χωράει. Ακόμα και διπλό καρότσι χωράει (βλ φωτό).

Απλά ειναι sedan οπότε αν θες και βαλίτσες μέσα σε περιορίζει κάπως το ύψος σε περίπτωση ταξιδιού.

 

Απο κει και πέρα μέχρι να αρχίσει να αντέχει μεγάλα ταξίδια με αυτοκίνητο το μωρό δεν θα χρειάζεται να έχει καρότσι.

Και πριν απ αυτό, αν είναι να πάς καπου και δε χωράνε τα πάντα αφήνεις κάτι πίσω ή βάζεις καμια βαλίτσα στο πίσω κάθισμα δίπλα στο μωρό.

2-3 σεζόν είναι, 4, αντε 5 ταξίδια θα κάνεις κάπου μακριά με το αμάξι που θα θες βαλίτσες + καρότσι και αν.

Μετά θα θες hotspot, usb-c και ipad holder στις πίσω θέσεις. 

 

2022 Alfa Romeo Giulia space for twin side by side stroller pram and shopping with two rows of seats in use

 

 

27 minutes ago, giorgos2187 said:

Αν πεις ότι τα suv είναι δύσκολα στο παρκάρισμα; Η έχεις την ατυχία να ΜΗΝ οδηγεί άρα και να μη τη νοιάζει; Πάντως αμάξι που δε σ αρέσει και δε σε γεμίζει, πως παίρνεις την απόφαση να το πάρεις; 

 

Αυτό.

Παίρνεις RS5 ή ακόμα και Α5 στα ίδια λεφτα με αυτά που κοιτάς και λές οτι είναι για να έχει ασφάλεια το μωράκι γιατί η ιππδύναμη και οι αγωνιστικές αναρτήσεις είναι ασφάλεια. 

 

Think About It GIF by Identity

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει τρατζικ. Σημερα κλεψανε απο τη γειτονεια μας ενα φορτηγακι/mini van, εταιρικο του απο πανω μας. Με παιρνει το πρωι και μου λεει ειδες το φορτηγακι το πρωι φευγοντας? του λεω οχι, που το ειχες παρκαρει? μου λεει εξω απο την πολυκατοικια. Απιστευτο.

Μετα εγω ειμαι υπερβολικος που εδωσα 700ε για συναγερμο. Μαλλον πρεπει να βαλουμε και στο αμαξι της γυναίκας 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, BloodMage said:

Μετα εγω ειμαι υπερβολικος που εδωσα 700ε για συναγερμο. Μαλλον πρεπει να βαλουμε και στο αμαξι της γυναίκας 

 

Στη θέση σου δεν θα φοβόμουν για το αμάξι αλλά για τις ζάντες. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Στη θέση σου δεν θα φοβόμουν για το αμάξι αλλά για τις ζάντες. 

θα βαρέσει γιατι εχει tilt sensor. Μπουλονια ασφαλειας δεν εχει......λες να του βαλω?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BloodMage said:

θα βαρέσει γιατι εχει tilt sensor. Μπουλονια ασφαλειας δεν εχει......λες να του βαλω?

 

Μικρό το κόστος. 🤷‍♀️
Αν έρθουν οργανωμένα πιθανόν να μη βοηθήσουν και πολύ αλλά φυλαγε τα ρούχα σου δε λένε. 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Με πόσα πήγαινε;;

TRACTION.GR

Ζώνη ασφαλείας και "πεντάστερη" παθητική ασφάλεια... καμιά φορά κάνουν θαύματα! Ακούγεται απίστευτο, αλλά ο οδηγός του...

 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.