Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

Ανακοινώθηκε το νέο DS3 Performance

Στην Γαλλία θα έχει κάπου 27000Ε να δούμε πόσο θα έρθει εδώ....έχει τρελό εξοπλισμό.....διαφορικό torsen 4πιστονες κλπ.....

Αλλα στην Ελλάδα του σήμερα λίγοι θα μπορέσουν να το πάρουν :(

gallery_45318_778_10415.jpg

gallery_45318_778_12914.jpg

gallery_45318_778_1801.jpg

gallery_45318_778_267888.jpg

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το μαύρο όμως δε του πάει καθόλου!

η αλήθεια είναι ότι το facelift δεν τους πολυβγηκε (ήταν αναγκαίο ωστόσο αφού χωρίστηκαν από την citroen οπότε έπρεπε να διώξουν το σήμα)

κοίτα στο προηγούμενο και μένα δεν μου αρέσει το μαύρο αλλά στο καινούριο πιστεύω είναι το χρώμα του 

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι το facelift δεν τους πολυβγηκε (ήταν αναγκαίο ωστόσο αφού χωρίστηκαν από την citroen οπότε έπρεπε να διώξουν το σήμα)

κοίτα στο προηγούμενο και μένα δεν μου αρέσει το μαύρο αλλά στο καινούριο πιστεύω είναι το χρώμα του 

Δεν είναι άσχημο αλλά νομίζω σε λευκό θα ήταν πολύ πιο επιβλητικό. Επίσης ένα ανθρακί που έχουν και το έχω δει από κοντά είναι υπέροχο & αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι άσχημο αλλά νομίζω σε λευκό θα ήταν πολύ πιο επιβλητικό. Επίσης ένα ανθρακί που έχουν και το έχω δει από κοντά είναι υπέροχο & αυτό!

εχεις δει το καινουριο απο κοντα? :o  σε ποια εκθεση να παω να το δω  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι το Yaris μου στις 1/3/2016 γίνεται 6 ετών και βγαίνει εκτός εγγύησης. Υπάρχει δυνατότητα επέκτασης αυτής στα 8 έτη με κόστος 350 ευρώ και τις παρακάτω καλύψεις. Πώς σας φαίνεται;

 

 

epektasi.jpg

 

Όπως είναι αυτονόητο, από την μία δεν μου περισσεύουν, από την άλλη ψήνομαι να τα σκάσω...

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
Link to comment
Share on other sites

@GriGaS

Καλύπτει εργασία και ανταλλακτικά ή μόνο ανταλλακτικά ?

Λογικά είσαι κάπου μεταξύ 100-200.000 μετά απο 6 χρόνια. Τα προβλήματα για σένα θα αρχίσουν μετά τα 250κ, δηλαδή μετα απο τα +2 χρόνια.

Τωρα απ όλα αυτά τα μόνα που παίζει να πάθει, σε νορμαλ συνθήκες είναι να τα φτύσει κανας αισθητήρας στην μηχανή που θα κάνει ~100-150-200€.  Αντε και κανενας μηχανισμός στη ζώνη του οδηγού.  

Απ την άλλη, 350/2 δεν είναι και πολύ. Μισο ευρω τη μερα ξερωγω.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

 Ξέχασα να πω πως κάνω κάπου 6.000 χλμ το χρόνο και αυτή τη στιγμή είμαι στα 48.000 (είχαν τύχει κάποια έκτακτα πριν 4 χρόνια). Άρα το μέγιστο να φτάσω τις 60.000 άντε 65.000 στην επόμενη διετία.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GriGaS said:

 Ξέχασα να πω πως κάνω κάπου 6.000 χλμ το χρόνο και αυτή τη στιγμή είμαι στα 48.000 (είχαν τύχει κάποια έκτακτα πριν 4 χρόνια). Άρα το μέγιστο να φτάσω τις 60.000 άντε 65.000 στην επόμενη διετία.

 

Δεν ξέρω γιατί, αλλά ένιωσα "κάπως" όταν μέσα σε ένα χρόνο και ένα μήνα με το Rio έχω κάνει 21.300 km :p

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.