Jump to content



Ποδηλατό-thread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Δε το βαζεις στο αντιστοιχο thread στις αυπνιες ? Εχει κοσμο που ξερει εκει περα 

 

Εχω την εντυπωση πως τα εξαρτηματα της SRAM (Giant) ειναι καλυτερα απο την Shimano (KTM) 

 

Το βασικο ερωτημα ειναι ομως , ποσο πολυ καλυτερο πρεπει να ειναι το giant (και αμα ειναι) ετσι ωστε να σου αλλαξει γνωμη απο το ΚΤΜ ? 

Εγω θα πηγαινα σε αυτο που μου αρεσε περισσοτερο 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, το μέλος Spirosssss έγραψε:

Αν κάποιος έχει κάτι να σχολιάσει μεταξύ των δύο μοντέλων που παρέθεσα νωρίτερα, θα χαρώ πολύ να διαβάσω το σχόλιό του καθότι ολίγον noob στα ποδήλατα. Απ' ότι διάβασα το giant είναι σούπερ επιλογή με μερικούς συμβιβασμούς σε κάποια περιφερειακά αλλά για την ΚΤΜάρα δεν έχω άποψη. Πάω με το συναίσθημα.

Και τα δυο entry level ειναι, παρε οποιο σ'αρεσει ή το πιο φτηνο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και συγνώμη που δεν παρακολούθησα το θέμα, είχαμε κάποια οικογενειακά θέματα.. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Εδώ που είμαι (Πολωνία) τα βρίσκω στην ίδια περίπου τιμή (1κ με 1.2κ€). Αν δεν υπάρχουν τρανταχτές διαφορές σε εξοπλισμό και γεωμετρία πάω στην πορτοκαλί θεά :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχεις ανεβει-κατεβει βουνα, λεωφόρους γειτονιες, στενα, εχεις πανω απο 20Km στη βόλτα σου και ερχεται και σου φωνάζει ενας οδηγός "να πας απο τον ποδηλατοδρομο", πού, στην Αγ. Αντωνιου στα Βριλησσια, ελεος μερικοι!

(ουτε καν σημανση δεν εχει)

Link to comment
Share on other sites

on-topic επιτελους ξεκινησα καθημερινα τα πρωινα και κανω μιση μια ωρα και ξανανιωσα μετα απο ενα χρονο σαπιλας

 

semi-off-topic, συγγνωμη αν δεν επιτρεπεται δε γνωριζω, δε το εχω βαλει αγγελια αλλα θελω σιγα σιγα να πουλησω το ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ποδηλατο που πηρα καποια στιγμη παραπροπερσι στη μκρη, και δεν εκανε καθολου. Τωρα δε της κανει το μεγεθος πλεον, και δυστυχως δεν με ακολουθει μετα τα 3μιση χρονια μολις βγαλαμε βοηθητικες σταματησε αποτομα να θελει οσο και αν προσπαθησα. Θα δειξει.

 

Το ειχα παρει νομιζω 220-240€ καπου εκει. Sector spin 20". Αν ενδιαφερεται καποιος ας μου στειλει

 

IMG_7064.thumb.jpg.6efd16e028d008293229798490c22639.jpgIMG_7066.thumb.jpg.44778c221f03535d40e353df14c2bbcf.jpgIMG_7065.thumb.jpg.c2b57d917cb8020df22b82f3989839f5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.