Jump to content



Ποδηλατό-thread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Μικρές βόλτες τελευταία, ελπίζω από πρωτοχρονιά να καταφέρω να κάνω και καμιά μεγαλύτερη.

 

Εξαιρετικό το νέο τσάντακι για την σέλα, ακριβώς στο μέγεθος που ήθελα χωρίς να εμποδίζει το πίσω φως όταν απαιτείται.

 

Επίσης μου ήρθε και το TK.tiBuru Knicker S7 της Assos, πραγματικά έχω αρχίσει και εντυπωσιάζομαι με τα προϊόντα τους, εξαιρετική ποιότητα (1x shorts, 1x knickers, 1x καλοκαιρινό baselayer, 1x χειμερινό baselayer). Πείστηκα και παρήγγειλα και χειμερινά γάντια, ελπίζω και αυτά να αξίζουν τα λεφτά τους.

post-33166-0-21919000-1451411211_thumb.j

post-33166-0-86244500-1451411220_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα δείχνουν τα Assos αλλά είναι πανάκριβα.

Είναι πανάκριβα ναι, αλλα σίγουρα καλύτερα από τα περισσότερα που έχω αγοράσει. Το κακό είναι ότι δεν παίζουν εκπτώσεις ποτέ. Τώρα αν αξίζουν τα λεφτά τους είναι υποκειμενικό ζήτημα.

Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβα είναι ναι, αλλά είναι από τις λίγες φορές που το ότι πληρώνεις παίρνεις ισχύει σε μερικά προϊόντα τους. Είχα πάρει κάτι bib shorts το 2008 τα οποία έχουν φορεθεί και πλυθεί άπειρες φορές, δεν έχουν πάθει τίποτα. Κάτι άλλα altura, κτλ από τότε έχουν γίνει χάλια.  Αλλά, από την άλλη κάτι baselayers που πουλάνε 100-120 ευρώ είναι λίγο χαζομάρα, αφού παίρνεις αξιοπρεπέστατα merino με 20-30 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι, πρέπει να 'ναι ευρύχωρα τα παπούτσια, αλλά χειμώνα χωρίς overshoes δε πάω πουθενά, κάτω από 2-3C κιόλας φοράω ένα αδιάβροχο σετ κι ενα χοντρό νεοπρέν που έχω από πάνω. Αν παγώσουν τα πόδια μου είναι game over, ούτε 10χλμ δε μπορώ να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.