Jump to content



Ποδηλατό-thread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Ρε σεις στο κουρσί παραπονιέται/βογκάει πολύ ο σκελετός όταν πιέζω (εκτός αν έχει κάνει καμία ταρζανιά ο τύπος που έβαλε το groupset). Υπάρχει τρόπος να καταλάβουμε ότι τα φτύνει το καρμπόν ή να το αποκλείσω και να ψάξω στα υπόλοιπα κομπονέντια; (τα groupset/ρόδες είναι καινούρια και είχαν μπει πέρυσι)

Βογκάει και όταν κάνω ορθοπεταλιά.

Link to comment
Share on other sites

To carbon πολύ δύσκολα να κάνει θόρυβο, αλλά ψάξε στα σημεία καταπόνησης για ραγίσματα. Το πιο πιθανό είναι να ακούς θόρυβο από την μεσαία τριβή, την σέλα ή το headset.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν τα hoods τα κρατάς άσπρα καθαρίζοντας τα που και που μην τα αλλάξεις, είναι ωραίο touch.

 

Αν όχι τότε βάλε μαύρα :)

 

In other news πρώτη φορά Σούνιο καλά ήταν.

Έγινε επεξεργασία από nucleus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον παραπάνω για το βίντεο.Ενδιαφέρουσα και η συνέντευξη του πρωταγωνιστή Martyn Ashton για το όλο εγχείρημα.

 

In other news

Ποδήλατο vs Εταιρικό Φορτηγάκι απο Άγιο Δημήτριο μέχρι Καλλιθέα σημειώσατε 1. Μήπως να το καθιερώσω?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου προτείνετε μία κάμερα μικρών διαστάσεων η οποία θα έχει την δυνατότητα να κουμπώνει στο πλαϊνό μέρος του συγκεκριμένου κράνους;

 

Scott Vanish Evo MTB Helmet Matt White

 

Κάπως μου γυάλισε η Contour ROAM3 κάποια ανάλογη πρόταση από εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου προτείνετε μία κάμερα μικρών διαστάσεων η οποία θα έχει την δυνατότητα να κουμπώνει στο πλαϊνό μέρος του συγκεκριμένου κράνους;

 

Scott Vanish Evo MTB Helmet Matt White

 

Κάπως μου γυάλισε η Contour ROAM3 κάποια ανάλογη πρόταση από εσάς;

 

ωραία φαίνεται η Contour-λίγο ακριβή όμως και το ότι κουμπώνει στο πλάι δεν είναι θετικό-σε περίπτωση πτώσης δεν θα αντέξει 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.