Jump to content



Recommended Posts

30 minutes ago, minast said:

Στις πόσες "καίγεσαι"? :)

https://i.imgur.com/YGZR6o9.gifv

Ποτε δε μπορεσα να καταλαβω πως μπορει να συμβει κατι τετοιο.

Βλεπω κατι αλλα βιντεος (το 99,9999% ειναι με γυναικες :p ) που πραγματικα ξεπερνανε καθε οριο λογικης. Βλεπεις να ανεβαινουν γκαραζ, πεζοδρομια, αμαξια με τερμα γκαζι και δωστου λεμε..Το φρενο, το αφημα γκαζιου η να ισιωσουν αμαξι ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας.
Απορω..κολλαει ο εγκεφαλος τους; 

Παραδειγμα

 


2:16

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 4
  • Haha 3
  • Sad 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μπορεί οι γυναίκες να κάνουν όλα τα ευτράπελα ως οδηγοί, αλλά σχεδόν σπάνια εμπλέκονται σε βαριά, θανατηφόρα η μή ατυχήματα. Εκεί έχουμε το προνόμιο να είμαστε πρωταγωνιστές εμείς οι γεμάτοι βαρβατίλα και γνώσεις, άντρες.

Οπότε δεν ξέρω τελικά ποιανού φύλου ο εγκέφαλος είναι πιο" αποδοτικός" σε αυτόν τον τομέα.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Snips έγραψε:

Πάντως μπορεί οι γυναίκες να κάνουν όλα τα ευτράπελα ως οδηγοί, αλλά σχεδόν σπάνια εμπλέκονται σε βαριά, θανατηφόρα η μή ατυχήματα. Εκεί έχουμε το προνόμιο να είμαστε πρωταγωνιστές εμείς οι γεμάτοι βαρβατίλα και γνώσεις, άντρες.

Οπότε δεν ξέρω τελικά ποιανού φύλου ο εγκέφαλος είναι πιο" αποδοτικός" σε αυτόν τον τομέα.

Σε ερώτηση ασφαλιστή γιατί στις γυναίκες είναι κάπως ποιο οικονομικές οι ασφάλειες μου είπε επειδή οι γυναίκες ως συνήθως κάνουν μικροζημιές ενώ οι άντρες ολικές καταστροφές?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.