Jump to content



Recommended Posts

Η πρέσβης των ΗΠΑ στον ΟΗΕ κάνει δηλώσεις για ανύπαρκτο νησί

Παράθεση


Θύμα των διάσημων στη χώρα τους τουλάχιστον Ρώσων φαρσέρ Vovan & Lexus έπεσε η πρέσβης των ΗΠΑ στα Ηνωμένα Έθνη, Νίκι Χέϊλυ.

Παριστάνοντας τον πρωθυπουργό της Πολωνίας Ματέους Μοραβιέτσκι είχαν μια συνομιλία μαζί της που διήρκεσε περίπου 30 λεπτά. Η Νίκι Χέϊλυ ενημερώθηκε από τον υποτιθέμενο πρωθυπουργό που εξέφρασε τις ανησυχίες του για την κατάσταση στο Binomo - ένα (ανύπαρκτο) νησί στη Θάλασσα της Νότιας Κίνας, την πρόσφατη ανακηρυχθείς ανεξαρτησία του, στις πρόσφατες εκλογές του οποίου μάλιστα παρενέβη και ο Πούτιν. 

Όπως δημοσιεύει και το Sputnik, η πρέσβης των ΗΠΑ στα Ηνωμένα Έθνη, Νίκι Χέϊλυ, δήλωσε με τη σειρά της και με την πρέπουσα σοβαρότητα ότι γνώριζε για την κατάσταση στο νησί Binomo και και επιβεβαίωσε ότι ο Πούτιν παρενέβη στις εκλογές.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλλλά! 

 

Spoiler

 

- Τι σου είπε η γκόμενα ρε συ; Mε γουστάρει;
- Δεν νομίζω.Mου είπε ότι η μούρη σου μοιάζει με αλόγου..
- Α,λόγω μούρης;

 

- Γιατρέ ηρθε παλι ο ασθενής που νομίζει οτι είναι αόρατος..
- Πες του ότι δεν μπορώ να τον δω τώρα.

 

-Θέλεις να πάμε για πρωινό τρέξιμο?
-Περίμενε πρώτα να πιω τον καφέ μου και μετά εννοείται πως όχι..

 

- Ορκισου πως δεν έχεις μάτια γι'αλληνα!
- Στο ορκίζομαι μωρό μου..Δεν έχω μάτια γυάλινα.

 

- Πώς σε λένε;
- Έμμυ..
- Αα..Θα βρέξει αύριο;

 

Όταν βαριέμαι στην τράπεζα και θέλω να πιάσω κουβέντα πάω σε έναν παππού δίπλα και λέω "οι αλήτες"..Και μετά συνεχίζει εκείνος

 

bonus: 

 

Spoiler

ksimeromata.jpg

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.