Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδος v2.0


astrolabos

Recommended Posts

http://www.reporter.gr/Apopseis/Apo-thesews/Grhgorhs-Nikolopoylos/item/256350-O-paliocharakthras-kai-to-germaniko-dogma
 

Η Γερμανία λοιπόν, αρνήθηκε ουσιαστικά ακόμη και να ακούσει τις ελληνικές απόψεις, ήσκησε όλη την επιρροή που μπορούσε στις άλλες χώρες για να κρατήσουν εχθρική στάση απέναντι στην Ελλάδα, αγνόησε τις διαδικασίες των ευρωπαικών θεσμών αρνούμενη τις ελληνικές προτάσεις πρίν συζητηθούν στο Eurogroup και μετέτρεψε την διαδικασία της διαπραγμάτευσης σε μία κυνική ισοπέδωση του ανίσχυρου από τον ισχυρό. Και δεν έφτασε αυτό, θέλησε ο Σόιμπλε μετά την υπογραφή του κοινού ανακοινωθέντος, να "ξεφτιλίσει" την ελληνική κυβέρνηση και στους ψηφοφόρους της, δηλώνοντας δημοσίως οτι θα είναι πολύ δύσκολο στην κυβέρνηση να εξηγήσει στους ψηφοφόρους της τι είναι αυτό που υπέγραψε. Δεν έχει σημασία λοιπόν, αν ο Σόιμπλε έχει δίκιο σε πολλά από όσα λέει, δεν έχει σημασία αν οι ελληνικές θέσεις δεν ήταν σωστά τεκμηριωμένες με βάση τα γερμανικά και βορειοευρωπαικά κριτήρια, σημασία έχει οτι η Γερμανία δεν μπορεί να είναι ηγέτης της Ευρώπης διότι ούτε να συγκρατηθεί μπορεί, ούτε να διαχειριστεί τη δύναμη της και κυρίως και πάνω από όλα, δεν σέβεται καθόλου τους "εταίρους" της, τους οποίους προφανώς θεωρεί υποτελείς της.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για κάτι καινούργιο (μέσα στον μήνα) ζητάω συγνώμη, έκανα λάθος (και δεν έχω καμία όρεξη να το ψάξω).

Μιλούσα για κάτι που είχε γίνει προ καιρού και το σχολιάζαμε εδώ και τρωγόμασταν

αν θυμάμαι καλά το μαγείρεμα για το οποίο τρωγομασταν ήταν το πλεόνασμα (το οποίο και αναγνωρισατε με τη συμφωνία που υπογράψατε όποτε και αυτό γραψτο στο χιόνι) και όχι η ανάπτυξη. Όποτε μάλλον τα έχεις κανεις όλα αχταρμά στο μυαλουδάκι σου και κάθεσαι και μιλάς για πράγματα τα οποία ούτε καταλαβαίνεις και ούτε μπορείς να διαχωρίσεις. Αλλα να μη πικραίνω άλλο. Ανάμεσα σε μνημονιακά π0υτανακια πρέπει να υπάρχει αλληλεγγύη.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά το μαγείρεμα για το οποίο τρωγομασταν ήταν το πλεόνασμα (το οποίο και αναγνωρισατε με τη συμφωνία που υπογράψατε όποτε και αυτό γραψτο στο χιόνι) και όχι η ανάπτυξη. Όποτε μάλλον τα έχεις κανεις όλα αχταρμά στο μυαλουδάκι σου και κάθεσαι και μιλάς για πράγματα τα οποία ούτε καταλαβαίνεις και ούτε μπορείς να διαχωρίσεις. Αλλα να μη πικραίνω άλλο. Ανάμεσα σε μνημονιακά π0υτανακια πρέπει να υπάρχει αλληλεγγύη.

Άρα έρχεσαι στα λόγια του :hehe:                                          ...just kidding. :p

Link to comment
Share on other sites

@LL_NEO, ντάξυ, λέω συγνώμη για λάθος μου και αυτή είναι η αντίδραση σου? Το πολύ γλύψιμο του Σόιμπλε σας έχει κάνει σαν τα μούτρα του.

Θετικό ΑΕΠ λέει και πρέπει να χαρούμε? Αυτό το θετικό ΑΕΠ έκανε τους πολίτες της χώρας να ψηφίσουν όπως ψήφισαν πριν ~1 μήνα όμως...

Σε 2 βδομάδες φάνηκε πως διαπραγματευόσασταν 5 χρόνια, δεν τα λέω εγώ μόνο, όλοι τα λένε, και 2 βδομάδες είχαμε μόνο γιατί εσείς υπογράψατε για 2 μήνες αντί για 6 μήνες όπως σας πρότειναν, πρακτικά σχεδόν μεθοδευσατε αυτή την κατάσταση, και έχετε το θράσος μετά να λέτε ότι θέλετε το καλό της χώρας?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Όταν έχεις άλλους 25 να βλέπουν την αυτή κατάσταση και να μην ομιλούν (καθώς και οι ψηφοφόροι τους), οι επιλογές είναι 2: their way or the high way.

Να φτιάξουμε εμείς μόνοι μας όλα τα στραβά του κόσμου, και να τους έχεις κιόλας να διαμαρτύρονται, ούτε το μπορούμε αλλά ούτε και εξουσιοδοτούμεθα απο πουθενά.

 

''ο δρόμος είναι ανοιχτός, και τα σκυλιά δεμένα'' που έλεγαν και οι παλαιοί.

Link to comment
Share on other sites

@Myralis, αν δουμε τιποτα μετρα στυλ Χαρδουβέλη ετοιμασου για 3% και αμα στις επομενες που θα γινουν μεχρι καλοκαιρι.

 

Τωρα για τους λοιπους που γκρινιαζουν ακομα και αν τους ερθει η (βαλε Χ βιζιτα) καλυμμενη με σοκολατα και τους πει F me γιδι γιατι δεν εχει τελεια δόντια οταν χαμογελάει σε γωνία 138 μοιρων, well FU too και αντε βρειτε αλλη μπανανια να ζησετε που θα σαν κανουν μαλαξεις στα γενετικα όργανα ο Τζημερος και ο Κωλόχαρτος και θα πινετε σαμπανια Dom Perikolon με συνοδεια τα φαχτεν φουχτεν του καροτσακια και τις κορασίδος Merkel

 

To χειροτερο σε τουτη τι χωρα δεν ειναι οι πολιτικοι, αλλα τα @@ που τους ψηφίζουν για να εχουν να γκρινιάζουν μετα

Έγινε επεξεργασία από narta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μαρέσει το επίπεδο μερικών σχολίων εδώ μέσα. Κάποιοι είναι με 3 χιλιόμετρα χαμόγελο μετά τις εκλογές και νιώθουν ότι μπορούν να γράφουν ότι θέλουν με ότι στυλ θέλουν, έχοντας τους άλλους πατόκορφα χ3σμ3νους και τον σεβασμό προς την διαφορετική άποψη, άγνωστη λέξη στο λεξιλόγιό τους. Θυμίζει λίγο καταστάσεις σε πολύ προοδευτικά πολιτεύματα που αν δεν ζητοκραυγάσεις/κλάψεις με τον ίδιο ενθουσιασμό όπως το υπόλοιπο πλήθος, κινδυνεύεις να κατηγορηθείς για ασέβεια, προδοσία, κ.τ.λ. Κάπως έτσι ήταν οι οπαδοί του ΓΑΠ το 2009 που τον βλέπανε να ανεβαίνει 2-2 στα σκαλιά του Μαξίμου με το σακάκι στον ώμο και ενθουσιάζονταν σε τέτοιο βαθμό που αν πέταγες κανένα "Ναι μεν αλλά" σε σκότωναν επιτόπου.

 

Πάντως 3% δεν θα πάνε. Ήδη για κάθε αθέτηση προγραμματικής δήλωσης που είχαν κάνει, ο Σαμαράς αλλάζει 27 χρώματα και το ποσοστό τους ανεβαίνει κατά 1% στην επόμενη δημοσκόπηση. Ο κόσμος σιχάθηκε το ΠΑΣΟΚ το 2012, σιχάθηκε την ΝΔ το 2015, τα έστειλε και τα δύο κόμματα στον αγύριστο, οπότε αν δεν καταστραφεί η χώρα, με όλη την σημασία της λέξης "καταστραφεί", στις επόμενες εκλογές θα έχουμε χαλαρά αυτοδυναμία του Τσίπρα με τον Βαρουφάκη. Εδώ η τρόικα βαφτίστηκε αγία τριάδα, οι γλοιώδεις υπάλληλοι της, ομάδες εργασίας, το μνημόνιο, πρόγραμμα γέφυρα, τα mail του Χαρδούβελη, λίστα προτάσεων και όλοι είναι πανευτυχείς που θα μπορέσει ο κόσμος να πάρει μια ανάσα σήμερα, μεταφέροντας μέρος της αποπληρωμής του χρέους, που ξαφνικά έγινε βιώσιμο, στις επόμενες γενιές, ως συνήθως. Για τον Λαφαζάνη δεν ξέρω, αλλά αμφιβάλλω να μην του αρέσει η θέση του υπουργού "Αξιοποίησης του βάζου με το μέλι" που του δώσανε, όσο και αν δεν πραγματοποιηθούν τα τέρμα αριστερά οράματά του.


Irish Times, Μάρτιν Τέρνερ

newego_LARGE_t_1101_54469687.JPG

 

 

Ωραίο σκίτσο. Αυτό που ελπίζουμε βέβαια, είναι το big picture να μην αποδειχτεί ότι πηδάνε στο ποτάμι, ενώ πίσω τους είναι οι λύκοι.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε @yanni, να είχες και το ήθος να (με) κατονομάσεις στα προηγούμενα.. Αλλά ζητάω πολλά όταν δεν μπορείς ποτέ να δώσεις μια σαφή απάντηση.

Για να ξαναδοκιμάσουμε λοιπόν, αυτό το τελευταίο με τις αθετήσεις, τον Σαμαρά και (κυρίως) τις δημοσκοπήσεις από που προκύπτει?

Link to comment
Share on other sites

@LL_NEO, ντάξυ, λέω συγνώμη για λάθος μου και αυτή είναι η αντίδραση σου? Το πολύ γλύψιμο του Σόιμπλε σας έχει κάνει σαν τα μούτρα του.

Θετικό ΑΕΠ λέει και πρέπει να χαρούμε? Αυτό το θετικό ΑΕΠ έκανε τους πολίτες της χώρας να ψηφίσουν όπως ψήφισαν πριν ~1 μήνα όμως...

Σε 2 βδομάδες φάνηκε πως διαπραγματευόσασταν 5 χρόνια, δεν τα λέω εγώ μόνο, όλοι τα λένε, και 2 βδομάδες είχαμε μόνο γιατί εσείς υπογράψατε για 2 μήνες αντί για 6 μήνες όπως σας πρότειναν, πρακτικά σχεδόν μεθοδευσατε αυτή την κατάσταση, και έχετε το θράσος μετά να λέτε ότι θέλετε το καλό της χώρας?

 

 

Διαπραγματεύτηκατε δυο βδομάδες (διαφορετικά απο ότι διαπραγματευτηκαμε εμείς) και η διαφορά ποια ακριβώς είναι; Είμαστε ακριβώς στο ίδιο ακριβώς status quo με αυτό που ήμασταν επί ΝΔ. Σε οποιοδήποτε μέτρο και αν φέρετε προς ψήφιση πρέπει να παρουσιάσετε προς έγκριση και ένα δημοσιονομικό ισοδύναμο. 

 

Όσον αφορά τους 2 vs 6 μήνες δεν πάτε να φάτε κανα συγγενή σας λέω εγώ. Ο Τσίπρας δεν έσκουζε και έλεγε μην τολμήσετε να δεσμεύσετε την Ελλάδα με οτιδήποτε; Τι κάναμε ακριβώς λοιπόν. Πήραμε ακριβώς την επέκταση που χρειαζόταν έτσι ώστε η νέα κυβέρνηση να έχει την ευκαριία σχεδόν απο day 0 να ξεκινήσει με νέο πρόγραμμα. 

 

Long story short. Εγώ δεν παραπονιέμαι καθόλου. Αντιθέτως χαίρομαι που επικράτησε η φωνή της λογικής και μπράβο στον ΠΘ και στον ΥΠΟΙΚ που έκαναν την κωλοτούμπα. Και το λέω απο τώρα. Αν η ΝΔ δεν ψηφίσει την επέκταση θα είναι φάουλ. 

 

Τα αγρόγιδα που τους ψήφισαν όμως πιστεύοντας τις υποσχέσεις για σχησίματα των μνημονίων έξω απο τη βουλή ενώ τελικά απλά ο Βαρουφάκης κόντεψε να σκίσει το καλσόν, για μονομερής διαγραφή του χρέους κτλ τι θα κάνουν; Νταξ έχουμε την Αυγή και τα ΜΜΕ εντός Ελλάδας να παίζουν μπάλα και να μιλάνε για επιτυχία, οπότε ο μέσος ηλίθιος μπορεί και να το φάει το σανό του για λίγο, αλλά κάποια στιγμή λογικά η αλήθεια θα τους χτυπήσει σαν αμαξοστοιχία. 

 

 

Και κάτι ακόμα για να μη μπερδευομαστε εδώ μέσα. Μη νομίζεις ότι επειδή δεν κάθισα να σχολιάσω τη διαφορετική επιλογή λέξεων που πλέον χρησιμοποιείς (όπως αναδεικνύεται απο το παρακάτω bold) δεν πρόσεξα την αλλαγή ρότας.

 

 

Δεν καταλάβαινα αν το αρχικό σου ποστ είχε κάποια δόση ειρωνίας / σαρκασμού ή όχι.

 

Ντάξυ, εσύ θεωρείς ότι η Τροικα δεν έκανε λάθη (άρα το αντίθετο από αυτό που έλεγε το άρθρο, και όχι μόνο αυτό το άρθρο), εγώ θεωρώ ότι έκανε αρκετά λάθη, αλλά επειδή εγώ δεν αφήνω περιθώρια, είμαι ο κακός της υπόθεσης. 

 

Και αφού βγάζουμε χολή, ρε άνθρωπε, μία, ΜΙΑ (1) φορά μπορείς να απαντήσεις σε αυτό που σε ρωτάνε αντί να ανταλάσουμε τόσα ποστ τσάμπα?

 

Θα μπορούσε να πάει

Myralis - Δεν έκανε λάθη η Τρόικα?

yanni - Δεν έκανε λάθη η Τροικα.

 

Έληξε! Τι να το κουράζουμε από το πρωι?

 

 

 

Επίσης κάποιος μου οφείλει μια συγνώμη διότι όταν είπα ότι καλύτερα ο Τσίπρας να άφηνε τις προγραμματικές για μετά τη συμφωνία με την Τροίκα (σόρρυ με τους θεσμούς ήθελα να πω) με κατηγόρησε για έλλειψη πατριωτισμού. 

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

http://news247.gr/eidiseis/politiki/glezos-zhtw-syggnwmh-apo-ton-ellhniko-lao-poy-synhrghsa-ston-symvivasmo.3319824.html

 

για να βγαίνουν τα τρολλ παγανιά και να σχολιάσουν τον ΚΥΡΙΟ Γλέζο.

 

 

Η μετονομασία της Τρόικας σε Θεσμούς, του Μνημονίου σε Συμφωνία και των Δανειστών σε Εταίρους, όπως και όταν βαφτίζεις το κρέας ψάρι, δεν αλλάζεις την προηγούμενη κατάσταση.
 Δεν αλλάζεις, βέβαια, και την ψήφο του Ελληνικού Λαού, στις εκλογές της 25 Ιανουαρίου 2015.
 Ψήφισε αυτό που υποσχέθηκε ο ΣΥΡΙΖΑ: καταργούμε το καθεστώς της λιτότητας, που δεν αποτελεί μόνο στρατηγική της ολιγαρχίας της Γερμανίας και των άλλων δανειστριών χωρών της ΕΕ, αλλά και της ελληνικής ολιγαρχίας.

 Καταργούμε τα Μνημόνια και την Τρόικα, καταργούμε όλους τους νόμους της λιτότητας.
 Την επομένη των εκλογών με ένα νόμο καταργούμε την Τρόικα και τις συνέπειές της.
 Πέρασε ένας μήνας κι ακόμα η εξαγγελία να γίνει πράξη. 
 Κρίμα και πάλι κρίμα.
Από την πλευρά μου ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τον Ελληνικό Λαό διότι συνήργησα σ΄αυτή την ψευδαίσθηση.

 

και το original εδω http://kinisienergoipolites.blogspot.gr/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

γελαει ο κοσμος, ο κοσμος γελαει  ! 

 

εδω λεγαμε να μην εκλεγεται καποιος για βουλευτης πανω απο 12 συνεχομενα  ετη και οι αλλοι σταυρωσανε τον 94χρονο που εχει παθει μαλακυνση !

 

αλλος απο κει 

 

http://www.paraskhnio.gr/se-poion-eipe-o-georgiadis-na-moy-mila/

 

btw η συζυγος κλεινει τα  40  σε 5 μερες ....

 

 

 

ΡΑΟΥΡΡΡΡ !

 

( :p)

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Να το κάνουνε το σκίσιμο του μνημονίου αφού το υποστηρίζει ο Γλέζος ο αξιόπιστος και καλός πολιτικός :D

Ο Έλληνας πάντως κλασικά την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.

Δεν σκίσανε το μνημόνιο... γιατί αμάν γαμώτο.

Σκίσανε το μνημόνιο... μας πήγανε στην καταστροφή.

Μέση λύση... ούτε το ένα ούτε το άλλο, κότες, βλάκες, ψεύτες.

Εν τω μεταξύ λέμε ψεύτες τους νέους, όταν τα ψέμματα που έχουνε πεί είναι απειροελάχιστα σε σχέση με τα δεν ξέρω και γω πόσα ψέμματα έλεγαν και συνεχίζουν να λένε οι προηγούμενοι μάγκες...

Αφιερωμένο εξαιρετικά:

samaras-yposxeseis.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο σκίτσο. Αυτό που ελπίζουμε βέβαια, είναι το big picture να μην αποδειχτεί ότι πηδάνε στο ποτάμι, ενώ πίσω τους είναι οι λύκοι.

 

Εάν πρόκειται για πρόβατα θα πνιγούν όλα στο ποτάμι.

Εάν είναι σκύλοι, τσάμπα η ταλαιπωρία αφού είναι δυνατότεροι και πιο ευέλικτοι από τους λύκους.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι να ταξανε πουθενα την  "μεση λυση" πριν ανεβουνε στην καρεκλα ....ισως γιατι αμα κανανε προσγειωμενες δηλωσεις  μπορει και να μην παιρνανε αυτη την καρεκλα ...... 

 

μεση λυση ειναι αυτο εδω 

 

 

 

 

 

 

 

Αν δε το παιζανε ιστορια στους εταιρους, θα πρεπε απο την αρχη να:

-ζητησουν επεκταση του μνημονιου μεχρι το καλοκαιρι, για να μη μεινει η χωρα ξεκρεμαστη και για να ενημερωσουν τον δανειστη το τι προκειται να κανουν μετα το περας αυτου.

 

-δωσουν γραπτως 10-20 βαριες μεταρρυθμισεις οπως αυτες που εγραψα πανω και αλλες τοσες ζητωντας τεχνικη βοηθεια απο τους εταιρους για την εφαρμογη τους εφοσον η χωρα δεν εχει το καταλληλο προσωπικο και αυτο που εχει, δεν εχει τη διαθεση να τις υλοποιησει (δλδ αυτα που εγραφαν πανω κατω τα 2 πρωτα μνημονια).

 

-ζητησουν μια αλλη μεθοδο επιβλεψης, αν οχι της τροικας, για την πορεια των μεταρρυθμισεων. Βεβαια αν θελεις να ταιζεις φωτοπουλους κ μπαλασοπουλους ταιζεις στον κοσμο οτι η τροικα ειναι η αιτια του κακου κ ζητας την καθαιρεση της απο καθε ποστο, διαφορετικα δε σε ενφιαφερει αν υπαρχει η τροικα κ επιβλεπει.

 

 

 

οχι οι μπουρδες που αραδιαζουν τα τσουτσεκια οι δημοσιογραφισκοι. 

 

 

o λογος που  τα ψεματα τους προς το παρων ειναι "απειροελαχιστα" (λολ) ειναι επειδη δεν εχουν ολοι απο την κλικα τοσα χρονια στην πλατη ακομα, εδω ο μπαρουφακης τελευταια στιγμη εβαλε υποψηφιοτητα ..... και σταματα επιτελους να μου παρουσιαζεις σαν επιχειρηματα το τι (δεν) κανανε οι προηγουμενοι ! δεν ψηφισα ουτε πασοκ το '9 ουτε ΝΔ το '12, ημαρτον πια. 

 

ας φαμε στην μαπα  τωρα ολοι μαζι  το 70% που  "δεν σκιζεται" 

 

http://youtu.be/tNd-au4E8IA?t=54s

 

gee gee 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι να ταξανε πουθενα την  "μεση λυση" πριν ανεβουνε στην καρεκλα ....ισως γιατι αμα κανανε προσγειωμενες δηλωσεις  μπορει και να μην παιρνανε αυτη την καρεκλα ......

Σαφώς... γιατί οι πρώην την πήρανε με "μέση λύση" και αλήθειες την καρέκλα και την αξίζανε ( rotten tomato award ).

Στο δια ταύτα, επειδή έχουμε χορτάσει να τρώνε χρήμα κάτι κωλόσογα από το 1900... ( βλ. Παπανδρεόπουλοι, Καραμανλήδες, Μητσοτάκηδες, Βενιζέλοι )... ας φάει και κανάς άλλος.

Αν μόνο αυτό μπορούνε να κάνουνε όλοι αυτοί οι "ηγέτες".

Αν είναι να γίνεται το ίδιο ακριβώς πράγμα, το ίδιο πρόγραμμα, απλά να αλλάζουν οι φάτσες που λένε τα ψέμματα... ας έχει.

Χορτάσαμε την κωλόφατσα του Βενιζέλου και του υποκριτή Σαμαρά και του περιπτερά του Άδωνη.

Φτάνει πια.

Εφόσον όπως λες τα ίδια κάνουνε όλοι τους, δεν πειράζει, ας κάτσουνε λίγο και άλλοι στην καρέκλα.

Αν τώρα αυτοί οι αλλόκοτοι άλλοι, οι επίσης ψεύτες, κλπ, κάνουνε έστω ένα μικρό βήμα στην φοροδιαφυγή, διορθώσουνε έστω λίγο τα κακώς κείμενα στο δημόσιο/υγεία, κλπ.

Θα είναι ένα "bonus".

Αν όχι... τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα.

Εκτός και αν ρε παιδί μου γουστάρεις να βλέπεις τον Σαμαρά και τον μπουμπούκο.

Αν είναι έτσι να σου δώσω τις οδούς κατοικίας τους ( τα έχω εδώ κοντά μου τα ρεμάλια ανάθεμα την ώρα τους ) να πας να τους τονώσεις το ηθικό, να σε κεράσουνε κανά καφεδάκι κλπ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα για τους λοιπους που γκρινιαζουν ακομα και αν μπλα μπλα μπλα....

To χειροτερο σε τουτη τι χωρα δεν ειναι οι πολιτικοι, αλλα τα @@ που τους ψηφίζουν για να εχουν να γκρινιάζουν μετα

Αρα για σενα οσοι γκρινιαζουν = @@ ? Έγινε επεξεργασία από Galioni
Link to comment
Share on other sites

Αρα για σενα οσοι γκρινιαζουν = @@ ?

 

 

Αυτο το σκεφτόμουν όταν διάβαζα τη συγκεκριμένη ανάρτηση και η ερώτηση που μου ερχεται στο μυαλό είναι αν είναι [δεν θα βάλω αυτό που μπαίνει ανάμεσα στο username και στο domain ενός email δίοτι την τελευταία φορά που το έκανα έφαγα δυο μέρες mute και δε λέει, αν είναι να ρίξω μια παναγία να αξίζει τουλάχιστον τον κόπο] όσοι γκρινιάζουν με κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ (το οποίο νταξ το βρίσκω λίγο ανακόλουθο και τα δικα μου δικά μου και τα δικά σου δικά μου  φάση, αλλά η πρώτη φορά θα ναι;) ή γενικώς όσοι γκρινιάζανε για το υφιστάμενο πρόγραμμα. Στη δεύτερη περίπτωση απλά να πω ότι αν ισχύει η συγκεκριμένη αποψη τότε το thelab έχει πιο πολλά τέτοια απο κοιτώνα νεοσυλλέκτων.

@billpeppas, Α μάλιστα άρα για σένα η εκλογές ήταν απλά αλλαγή φάτσας. ΟΚ πάσο. Πάρε λοιπόν έναν e80f91653f9bd2089cb7986db5a97737.jpg

 

να γουστάρεις και περαστικά σου (σας).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.