Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

19 minutes ago, honda22 said:

^

BqCbKabTN4-4.png

Κι εγώ έτσι ήμουν όταν το παρακολουθούσα. Στην αρχή μου φάνηκε τελείως άφωνη, αλλά μετά όταν ξεκίνησε το μπιάκι, ήταν ωραίο. Οι στοίχοι, ΓΤΠΚ, αλλά το μπλουζάκι :woot:!

Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Κι εγώ έτσι ήμουν όταν το παρακολουθούσα. Στην αρχή μου φάνηκε τελείως άφωνη, αλλά μετά όταν ξεκίνησε το μπιάκι, ήταν ωραίο. Οι στοίχοι, ΓΤΠΚ, αλλά το μπλουζάκι :woot:!

Βασικά αυτή η εικόνα δεν αναπαριστά μάτια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PetrosD said:

Κι εγώ έτσι ήμουν όταν το παρακολουθούσα. Στην αρχή μου φάνηκε τελείως άφωνη, αλλά μετά όταν ξεκίνησε το μπιάκι, ήταν ωραίο. Οι στοίχοι, ΓΤΠΚ, αλλά το μπλουζάκι :woot:!

Μπιτάκι ήθελα να γράψω!!

Μα φυσικά, όταν βλέπω μπλουζάκια χωρίς εσώρουχο με πεταχτά "σταφύλια" από μέσα, κάτι παθαίνω.

Link to comment
Share on other sites

 

πριν 20 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μπιτάκι ήθελα να γράψω!!

Μα φυσικά, όταν βλέπω μπλουζάκια χωρίς εσώρουχο με πεταχτά "σταφύλια" από μέσα, κάτι παθαίνω.

Φανταζόμαστε τι παθαίνεις με το avatar του @Spirosssss αν και μόνο με εσώρουχο!!! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, jax7480 said:

Μία διόρθωση για την αεροσυνοδό παραπάνω για να μη λέμε και ανακρίβειες.

Δεν είναι με τίποτα 8αράκι η κοπέλα. Μετά το "stocking" που έκανα στο faceboook, είναι 10αρι καθαρό.

 

 

Χμμ, και πώς έμαθες ονοματεπώνυμο; Ρώτησες;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.