Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημέρες.

 

Φιλαράκι ( @karmen1983 ) αφιερωμένο επειδή ξέρω πως είσαι υπεράνω και δεν σε νοιάζουν κάτι τέτοια... (αλλαγή στη γραμμή στο σπίτι).

 

speedtest.thumb.JPG.d7397c3f1965cb038a3ec2e263ff4415.JPG

 

download_speed.thumb.jpg.90681b8692d318792baf05b165b6bc02.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες σε ολους! 

 

Ζαχο, τους ειπες "αλλαξτε την γραμμη σε ταδε" ή σου ειπαν "σου αλλαζουμε την γραμμη σε ταδε" ; 

1ms ping ? WTF DUDE? :hehe: 

 

Στη 2η φωτο βγαζεις 518 Mbps, ΜΟΝΟ :haha: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tommybertsen said:

Καλημερες σε ολους! 

 

Ζαχο, τους ειπες "αλλαξτε την γραμμη σε ταδε" ή σου ειπαν "σου αλλαζουμε την γραμμη σε ταδε" ; 

1ms ping ? WTF DUDE? :hehe: 

 

Στη 2η φωτο βγαζεις 518 Mbps, ΜΟΝΟ :haha: 

 

Ήρθαν σήμερα το πρωί και έβαλαν οπτική ίνα. Η 250αρα που είχα είχε πέσει σε τιμή στα 26.5€ το μήνα. Τους πήρα τηλέφωνο και ρώτησα πόσο έχει η 500αρα. Μου είπαν 60€ οπότε τους είπα αναβαθμίστε την. Η απάντηση ήταν περιμένετε 5 λεπτά και δοκιμάστε πάλι.

Τα παλικάρια ήρθαν στις 9.20. Μέσα σε μισή ώρα πέρασαν νέο ρουτερ για την οπτική, έβαλαν οπτική μέσα στην εγκατάσταση του σπιτιού, έστησαν το ρούτερ, το TV box και έφυγαν. Μόλις έφυγαν πήρα τηλέφωνο και σε 5 λεπτά αναβάθμισα και τη γραμμή.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Ήρθαν σήμερα το πρωί και έβαλαν οπτική ίνα. Η 250αρα που είχα είχε πέσει σε τιμή στα 26.5€ το μήνα. Τους πήρα τηλέφωνο και ρώτησα πόσο έχει η 500αρα. Μου είπαν 60€ οπότε τους είπα αναβαθμίστε την. Η απάντηση ήταν περιμένετε 5 λεπτά και δοκιμάστε πάλι.

Τα παλικάρια ήρθαν στις 9.20. Μέσα σε μισή ώρα πέρασαν νέο ρουτερ για την οπτική, έβαλαν οπτική μέσα στην εγκατάσταση του σπιτιού, έστησαν το ρούτερ, το TV box και έφυγαν. Μόλις έφυγαν πήρα τηλέφωνο και σε 5 λεπτά αναβάθμισα και τη γραμμή.

Ουτε ο ΟΤΕ τοσο γρηγορα, μπραβο! 

 

Spoiler

Epic_e60c51_677101.png

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Φτάνει και τα 69MB/s.

 

Δηλαδη 550Mbps...Περιπου. Και εμεις δινουμε 36€ για "50ρα"... 

 

Η Αγάπη παρακολουθεί με αγωνία να δει που θα φτάσουμε :hehe: 

 

Αγάπη , σιγα ρε συ. Δεν ειναι ουτε 10 φορες πιο γρηγορο απο οτι περναω δικτυακα τα αρχεια μεταξυ των υπολογιστων :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπα να πω καλημερα.. αληθεια ειχα διαθεση μετα ομως διαβασα την αφιερωση του Jax μου χαλασε η διαθεση.

Σαν ξεφουσκωτο μπαλονι νιωθω.. ενα φσσσσσσσσσσστ και εφυγε η χαρα. Φιλε βαλε και κανα spoiler ποναμε..

Αντε καλο απογευμα και πολυ σας παει να ουμ.. [door slam]

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα την 50άρα VDSL μου τι θέλει να γίνει όταν μεγαλώσει. Μου απάντησε: πετραδάκι πετραδάκι μια οπτική σαν του @jax7480:D

Πάντως πέραν της πλάκας, για τα δικά μου γούστα, θα ήθελα απλά να είχα μεγαλύτερο upload στην γραμμή για να μπορώ να stream-άρω και άσε την VDSL μου να ονειρεύεται :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.