Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

58 minutes ago, sstav said:

Ο ΙΤ μας μπλόκαρε τον λάμπη...Game site σας χαρακτήρισε ... σας τα λεγα...βλέποντας παντού ασσετο - ιστορίες δεν ήθελε και πολύ...έγινε η ζημια...

 

37 minutes ago, sstav said:

να επισημάνω...κατι φατσοβιβλία δεν είναι χάσιμο χρόνου και είναι ελεύθερα για περιήγηση...

Ε, πες του την επόμενη φορά που θα έχει κι εκείνος καμιά τεχνική απορία, να πάει να ρωτήσει στο facebook. Καλά, έχει δει καθόλου τα περιεχόμενα του φόρουμ; Μήπως του την είπαν σε κανένα θέμα και μας κρατάει μούτρα; :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά, δε θα μαλώσουμε  κιόλας. Απλά ας το λήξουμε, λέγοντας ότι εμένα ΔΕΝ μου εμφανίζει το αποτέλεσμα του Linkedin που φαίνεται στο screenshot σου, αλλά το WOT, από τη σελίδα του wot-life.

 

Δεν ξέρω γιατί εμφανίζει τα αποτελέσματα με διαφορετική σειρά, προφανώς θα έχει να κάνει με τις προσωπικές προτιμήσεις σε αναζητήσεις του καθενός. (Μας παρακολουθούνε).

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη θελει κ θα περασει. Προσεχε λιγο, μεινε σπιτι, κανε κανα χλιαρο μπανακι κ χυμους το πρωι να βοηθησεις τον οργανισμο.

 

Περαστικά :)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λέω τι σκ_τα βουίζει στο ράδιο / ηχεία του αμαξιού πρωί πρωί και είναι ο παρουσιαστής που τραγουδάει πίσω από το τραγούδι με μμμ και μμμ.

 

Κατά τα άλλα, Μάρτης γδάρτης...

Πάλι καλά που έχω ομπρέλα στο αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lazy Dog said:

Θα ειναι μια καλη βραδια σημερα....not :hehe:

 

(κ ειμαι κ χαπακωμενος...δεν λεει να κατεβει)

 

PdLauepm.jpg

 

Στα ίδια χάλια είμαι εδώ και 2 μέρες. Την πρώτη μέρα χτύπησα και κάτι 39αρια. Ακύρωσα και το ταξίδι για Ελλάδα και είμαι μόνος εδώ πάνω.

Παρακεταμόλη, τσαγάκι, ρύζι σκέτο, ψωμί φρυγανισμένο και χλιαρά ντουζάκια. Α, ναι... και ύπνος μεχρι να μην αντέχω να κοιμηθώ άλλο.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σπάσαν χθες οι μεντεσέδες στο καπάκι της λεκάνης. Ήταν από καιρό ετοιμόροποι και τελικά δεν άντεξαν. Αρχίζω τις καλλιτεχνίες με εποξική. Αφού διανυκτέρευσαν πάνω στον πάγκο πάω σήμερα να τους επανατοποθετήσω κρακ και πάπαλα. Παίρνω τηλέφωνο στο συνεταιρισμό υδραυλικών. Μου λένε 120 οι μεντεσέδες και 123 όλο το καπάκι κομπλέ. Παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια, γιατί τους είχα δει στο λακιώτη στα 14. Παραγγέλνω από λακιώτη. Χτυπάει τηλέφωνο μετά από λίγο. Ξέρετε ενώ έλεγε ετοιμοπαράδοτο θα το έχουμε 20/4... Καλά ακυρώστε το. Την άλλη εβδομάδα θα τους έχω από amazon στα 15.60....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, GriGaS said:

Σπάσαν χθες οι μεντεσέδες στο καπάκι της λεκάνης. Ήταν από καιρό ετοιμόροποι και τελικά δεν άντεξαν. Αρχίζω τις καλλιτεχνίες με εποξική. Αφού διανυκτέρευσαν πάνω στον πάγκο πάω σήμερα να τους επανατοποθετήσω κρακ και πάπαλα. Παίρνω τηλέφωνο στο συνεταιρισμό υδραυλικών. Μου λένε 120 οι μεντεσέδες και 123 όλο το καπάκι κομπλέ. Παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια, γιατί τους είχα δει στο λακιώτη στα 14. Παραγγέλνω από λακιώτη. Χτυπάει τηλέφωνο μετά από λίγο. Ξέρετε ενώ έλεγε ετοιμοπαράδοτο θα το έχουμε 20/4... Καλά ακυρώστε το. Την άλλη εβδομάδα θα τους έχω από amazon στα 15.60....

Τί 120? Ευρώ? Τί λεκάνη έχεις!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.