Jump to content



Recommended Posts

Καλημέρα !
Τη καλύτερη εβδομάδα εύχομαι σε όλους  ! :)

Εγώ την ξεκινάω με άδεια ! :p

 

Σε άλλα τώρα. . .

Έπρεπε εδώ καικαιρό να αλλάξω καθαριστήρες στο αυτο κίνητο, τους άλλαξα σήμερα !

Είχα ξεχάσει πως τα τζάμια του αυτοκινήτου, μπορεί να είναι τόσο καθαρά! ! ! :)

Ε μαντέψτε που -για πρωτη φορά εδώ και χρόνια- διάλεξε να κουτσουλήσει το περιστέρι ! !  :wall:

 

:D

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 6 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Καλημέρα !

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Ε μαντέψτε που -για πρωτη φορά εδώ και χρόνια- διάλεξε να κουτσουλήσει το περιστέρι ! !  :wall:

Γιατί άραγε; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Καλημέρα !
Τη καλύτερη εβδομάδα εύχομαι σε όλους  ! :)

Εγώ την ξεκινάω με άδεια ! :p

 

Σε άλλα τώρα. . .

Έπρεπε εδώ καικαιρό να αλλάξω καθαριστήρες στο αυτο κίνητο, τους άλλαξα σήμερα !

Είχα ξεχάσει πως τα τζάμια του αυτοκινήτου, μπορεί να είναι τόσο καθαρά! ! ! :)

Ε μαντέψτε που -για πρωτη φορά εδώ και χρόνια- διάλεξε να κουτσουλήσει το περιστέρι ! !  :wall:

 

:D

 

 

Σιγά την ατυχία… Πέρυσι άλλαξα καθαριστήρες και στις 10 μέρες πάρκαρα στο The Mart να ψωνίσω.

Φεύγοντας σταματάω στα φανάρια της Κηφισού. Δίπλα ένα ημιφορτηγό με 2 τσιγγάνους μου κάνουν νόημα.

-Επειδή βλέπουμε ότι οι καθαριστήρες σου είναι παλαιοί έχουμε ένα σετ σε πολύ καλή τιμή.

-Δεν θέλω ρε παιδιά.

Τους κοιτάζω όταν σταμάτησα  και τους βρίσκω σκισμένους

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη τρωω φτερουγες κοτοπουλο, σπαει το μισο δοντι αλλα δε φευγει. Τωρα αρχισε να κουνιεται. Κι ελεγα τι να παρω δωρο στον εαυτο μου για τα χριστουγεννα. Μια επισκεψη στις 'φθηνες' υπηρεσιες Ιρλανδου οδοντιατρου. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Seafalco έγραψε:

Καλημέρα !
Τη καλύτερη εβδομάδα εύχομαι σε όλους  ! :)

Εγώ την ξεκινάω με άδεια ! :p

 

Σε άλλα τώρα. . .

Έπρεπε εδώ καικαιρό να αλλάξω καθαριστήρες στο αυτο κίνητο, τους άλλαξα σήμερα !

Είχα ξεχάσει πως τα τζάμια του αυτοκινήτου, μπορεί να είναι τόσο καθαρά! ! ! :)

Ε μαντέψτε που -για πρωτη φορά εδώ και χρόνια- διάλεξε να κουτσουλήσει το περιστέρι ! !  :wall:

 

:D

 

 

Τι μαρκα ;

 

Καλη εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GoMaR έγραψε:

βρε που να φας τη γλωσσα σου..

Αδειουχος :p

 

Απολυομαι ψαρουκλες τα μαλλια μου κανω μπουκλες ρε, αυτο εννοουσα :hehe: 

Αντε καλη αδεια! :D 

 

Αα, και καλησπερα σε ολους!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πέρσι είχαν ξεκινήσει την ενισχυτική διδασκαλία στα Γυμνάσια αρχές Μαρτίου και την είχαν λήξει μέσα Μαΐου. Αποτέλεσμα ελάχιστοι είχαν ενδιαφερθεί και ήμουν από τους πρώτους επιλεγέντες.

Φέτος την ξεκινάνε από αύριο, ουσιαστικά βέβαια μετά τις γιορτές διότι δεν προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα σε 3-4 μέρες. Αποτέλεσμα πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Επιπλέον μειώθηκαν οι ώρες μαθημάτων και άρα και οι θέσεις εργασίας, οπότε είχα τρελό άγχος.

Και από την στιγμή που έχω το κέφι για ακατάσχετη πολυλογία, είμαι και πάλι σε αυτούς που προσλαμβάνουν. Και όχι μόνο αυτό. Είμαι και τελευταίος!!! Και όπως συμβαίνει με αυτόν που παίρνει το χάλκινο, έτσι και εγώ νιώθω σαν να πήρα το χρυσό.

 

https://antoniolopes.info/wp-content/uploads/2014/03/vd3.gif

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.