Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

^^^^^

Δεν φτανει που εχουμε πηξει να το τραγουδαμε στα μπεμπεκα, μπαινουμε στο φορουμ να διαβασουμε τιποτα να χαλαρωσουμε και βλεπουμε και το βιντεο... θα σας πω τιποτα βαρυ.

 

 

On anothet (εκρηκτικο) Note, πηγαινεις σε καταστημα για αγορα λαπτοπ. Εχεις budget 1.5 χιλιαρικο και βαριουνται να σε εξυπηρετησουν... Τελικα κατεληξα στο public οπου ο πωλητής και ευγενικος ηταν και προθυμος να βοηθησει και μου τα "πηρε" γιατι ανεβηκε το budget στα 1900€ και εφυγα και ευχαριστημενος.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jax7480 said:

...Εχεις budget 1.5 χιλιαρικο και βαριουνται να σε εξυπηρετησουν...

Γιατί να σε εξυπηρετήσουν; Οι περισσότεροι εργάζονται κάτω από κακές συνθήκες, με κατώτατες αποδοχές και χωρίς προμήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ Γιωργο τωρα. Πλακα μου κανεις; Λες να μην το ξερω; Αυτο δεν αλλαζει το γεγονος πως αν το καταστημα παει απατο τοτε θα ψαχνουν για δουλεια σε μια χωρα που εχει ανεργια στο θεο.

Επισης το ιδιο ισχυει και για το 2ο παλικαρι στο Public αλλα ηταν και ευγενεστατος και πολυ προθυμος να με εξυπηρετησει. Και με τη "μαγκια" του ή οπως θελεις αλλιως πες το με εκανε να δωσω παραπανω χρήματα στο καταστημα ασχετως αν δεν τα πηρε ο ιδιος. Στο 1ο καταστημα ενω ειχα τη δυνατοτητα να δωσω κατι παραπανω απο τα 1500 απλα δεν τους γουσταρα με τον τροπο που με αντιμετωπισαν και ειλικρινα θα ημουν  βλακας οχι απλα αν αγοραζα το λαπτοπ αλλα και αν ξαναπατησω.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης όταν πάω σε ένα κατάστημα, δεν θα πρέπει η συμπεριφορά του να είναι ανάλογη του μισθού του. Αν δεν του αρέσει μπορεί ανά πάσα και στιγμή να φύγει.

 

Ξέρω ότι ωραία τα λέω και στην πράξη αλλάζουν πολλά αλλά έτσι θα έπρεπε να ναι παντού.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει ο γείτονας την σκαφτικια - σκαπτικό απ της μισή ώρα τώρα. Και πες πάει στο καλό η σκόνη μες την πόλη, το ότι  θα είναι ώρα κοινής ησυχίας σε λίγο δεν του λέει κάτι;

 

Και εμένα δεν με απασχολεί αλλά δίπλα έχουν μωρά, γυρίζουν οι άνθρωποι απ τις δουλειές του κλπ...

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.