Jump to content



Recommended Posts

On 22/9/2016 at 0:05 ΠΜ, το μέλος bassplayer έγραψε:

Από Ηλιούπολη βάζω και εγώ μόνο εκο έβαζα στο πρώτο όπως ανεβαίνουμε και στραβωσα γιατί μια μέρα μου έβαλε 100αρα.  Τι έγινε λέω shell το κάνατε? Βάζω από το δεύτερο τώρα... Οψωμεθα

Για βενζιναδικο στην Ηλιουπολη υπαρχει Μόνο ενα, στην Ηρως Κωνσταντοπουλου απο την πλατεια του ΙΚΑ στα 100 μετρα δεξια απεναντι απο το gym Αθλος.

Ειναι jetoil αλλα απο βδομαδα αλλαζει εταιρια.

Βαζω απο εκει ανελλιπως τα 3-4 χρονια και στα 2 αυτοκινητα μου και ο τυπος ειναι απλα αψογος.

Τσεκαρετε το  δεν θα χασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 1 λεπτό, το μέλος astrolabos έγραψε:

λέξη κλειδί :p

Nope, Δεν αλλαζει κατι.

Ο τυπος ειναι ο αντιπροεδρος των βενζινοπολων Αττικης και ειναι γνωστος για τους αγωνες του εναντια στο κλεψιμο της αντλιας.

Το ξερω απο πρωτο χερι (οχι δεν ειναι συγγενης μου :p)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

^^Μια καλημέρα και από εμένα να κάνουνε παρέα! :)

 

 

πριν 19 ώρες, το μέλος takis-pa έγραψε:

Ο τυπος ειναι ο αντιπροεδρος των βενζινοπολων Αττικης και ειναι γνωστος για τους αγωνες του εναντια στο κλεψιμο της αντλιας.

Για κοίτα να δείς ! ! !

Και εγώ βάζω σε μια ΕΚΟ που την έχει ο πρόεδρος τους! :)

Αν αυτό μας λέει κάτι για την σοφία των "γηρατειών" δεν ξέρω. . .

νυστάζω ακόμα και πονάω,

καθώς στη γάμπα . . .

έκατσε μια κράμπα ! ! !

:hehe:

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στην Κρήτη πάντως, ο σύντεκνος μου ο πρόεδρος, ειναι το μεγαλυτερο λαμογιο.
Τον έχουν δείξει και οι ειδήσεις ,οταν ετοίμαζαν απεργία ,αλλαζε τις τιμές με μαυραγοριτικες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος das έγραψε:

Στην Κρήτη πάντως, ο σύντεκνος μου ο πρόεδρος, ειναι το μεγαλυτερο λαμογιο.
Τον έχουν δείξει και οι ειδήσεις ,οταν ετοίμαζαν απεργία ,αλλαζε τις τιμές με μαυραγοριτικες.

Που έχει πρατήριο; Να ξέρουμε να τον αποφεύγουμε αν είναι.

 

Εγώ πάντως βάζω απ ένα που είναι εδώ κοντά στην γειτονιά γιατί ο άνθρωπος που το χει πάντα με το χαμόγελο στα χείλη είναι, καλόκαρδος και όλα τα σχετικά. 

Άρα χίλιες φορές να τα παίρνει αυτός παρά κανένα λαμόγιο. Βέβαια εδώ που μένω η κατάσταση είναι τραγική. Υπάρχουν τόσα πρατήρια σε κλίμακα 1-2χλμ που όταν το σκέφτεσαι σε πιάνουν τα γέλια και λες "μα καλά, τι στο καλό σκεφτόντουσαν;".

 

Εγώ πάντως θα τους έλεγα να αφήσουν τα πρατήρια και να φτιάξουν πλυντήρια που πλένει μόνος του το αυτοκίνητο ο κόσμος. Εδώ έχουμε ένα προς το παρόν και σχετικά εκτός πόλης και ότι ώρα και να πας έχει ουρά. Απ το πρωί μέχρι και πολύ αργά το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Μπορεί να μου επιβεβαιώσει κάποιος αν γίνεται σεισμός ή είναι ιδέα μου; :hehe:

 

Είναι από το hype train για το Battlefield 1 ( ειδικά μετά το trailer για το single player ) ! 

Tσουφ Τσουφ

:hehe:

Αποτέλεσμα εικόνας για train

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.