Jump to content



Recommended Posts

32 minutes ago, l2phile said:

 

Right click -> Inspect Element. Πολύ πιο εύκολο/γρήγορο ;)

 

@UltraB εσύ ήσουν γκαντέμαρε; :p Ένα ταμπλετάκι ο καψερός παρήγγειλα

 

Μου λενε "μπηκαμε στο site και βλέπουμε κοστίζει παραπάνω από 19 USD" :p

Τους έχω τιγκάρει ψέμματα. Για να δούμε...

Όχι ρε συ, εγώ γκαντέμης;

 

Πάντως πρώτη φορά που ακούω για τελωνείο από  Κίνα και πόσο μάλλον για ένα ταμπλετάκι.
Μπας λέω, μπας δεν ήταν ταμπλετάκι και ήταν κανένα τέτοιο; :innocent:
android-46.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 2 ώρες, το μέλος l2phile έγραψε:

Ρε @DJD θυμαμαι ένα ποστ σου με screenshot απο youtube και "Classical music for concentration and reading".

Την παλεύεις με αυτά; Με έχει πάρει ο ύπνος να πούμε. Με πριόνια πιο ξύπνιος και συγκεντρωμένος ήμουν.

 

Εξαρτάται την ώρα και το τι διαβάζω. Γενικώς με βιολιά και κλασσική μουσική την βρίσκω να διαβάζω, όταν ήθελα να τελειώσω κάτι στις 4 το πρωί άκουγα sepultura.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος DJD έγραψε:

 

Εξαρτάται την ώρα και το τι διαβάζω. Γενικώς με βιολιά και κλασσική μουσική την βρίσκω να διαβάζω, όταν ήθελα να τελειώσω κάτι στις 4 το πρωί άκουγα sepultura.

 

 

Bloooooooodddd,  i cummmm bloooooooood

Link to comment
Share on other sites

όταν κάνω δουλίτσα, πείτε με ανώμαλο αλλά βάζω ήχο βροχής ή από θάλασσα... ακόμα κι όταν είμαι σε μέρος με κόσμο, το δυναμώνω λίγο κι ακούω μόνο τη βροχή ή τη θάλασσα.. πάει το αστραπόβροντο ή το κύμα, σύννεφο... :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Όμπο, ενας συνάδερφος ακούει όλη μέρα το Rainymood. Να το συνοδεύσεις με κανένα chillstep/ambient καλά είναι, αλλά να το ακούς όλη μέρα, ουτε καν. Του δανείζω τα ακουστικά μου που εχουν καλύτερη μόνωση για να μην το ακούω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είμαι από παραθαλάσσιο μέρος κ ο ήχος του κύματος με ηρεμεί.. το θυμάμαι από οταν κοιμόμουν μικρός κι άκουγα το κύμα τα καλοκαίρια..

 

π.χ. 

 

 

@l2phile συνάδελφος του μήνα, τουλάχιστον! :)

 

 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.