Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

1 hour ago, wrong method said:

είναι δυνατόν να φας μόνο ένα κομμάτι τούρτα; 

Εξαρτάται από την τούρτα. Οι 9/10 από Ελληνικά ζαχαροπλαστεία είναι πολύ γλυκές για τα γούστα μου. Μπορεί να μη φάω και ολόκληρο το κομμάτι, αν είναι να πιω 2 ποτήρια νερό μετά. Υπάρχουν όμως και μερικές, που είναι τόσο άγλυκες, τόσο φρέκσες, τόσο γευστικές, που πραγματικά μπορείς να τη φας όλη και το χειρότερο, να μη νιώσεις τύψεις.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wizard! said:

Εξαρτάται από την τούρτα. Οι 9/10 από Ελληνικά ζαχαροπλαστεία είναι πολύ γλυκές για τα γούστα μου. Μπορεί να μη φάω και ολόκληρο το κομμάτι, αν είναι να πιω 2 ποτήρια νερό μετά. Υπάρχουν όμως και μερικές, που είναι τόσο άγλυκες, τόσο φρέκσες, τόσο γευστικές, που πραγματικά μπορείς να τη φας όλη και το χειρότερο, να μη νιώσεις τύψεις.

σαν τις δικές μου δηλαδή :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Είναι το πρώτο μου ποστ στο ΠΟΘ μετά την ανανέωση. Εντάξει καλό είναι, αλλά ένα πράγμα που δούλευε καλά πριν, τώρα δε δουλεύει και μου τη δίνει.

2, βασικά....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, karmen1983 said:

Ban?

αυτό είναι το κανονικό μπαν ή το βαν του αστροκατ;; γιατί έχουμε χάσει την μπάλα εδώ :p 

 

 

2 hours ago, honda22 said:

 

Να τη φας και να' ναι κρύα :p

 

θα σε περιποιηθώ εσένα καβασάκι την Δευτέρα το πρωι-κατα τις 9 περίπου.... :p 

1 hour ago, astrolabos said:

Να τη φας και να'ναι κρύα :p

 

βρε στραβούλιακα δεν βλέπεις πιο πάνω;είπαμε τυφλώνει :p  

8 minutes ago, astrolabos said:

Και ξέρεις ε, μην τα πεις στο θέμα που έχουμε με τα bugs, εδώ να τα πεις να φας και ban :p

προσοχή!! δεν εννοεί το μπαν αλλά το βανάκι-που δεν ξέρουμε τι συμβαίνει εκεί μέσα  :pleasantry:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Και ξέρεις ε, μην τα πεις στο θέμα που έχουμε με τα bugs, εδώ να τα πεις να φας και ban :p

 

Για τέτοιον με έχεις; Να μη σέβομαι τους κανόνες;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wrong method said:

το βαν του αστροκατ

 

Aν γκουκλαρετε το παραπανω και πατησετε αισθάνομαι τυχερός, βγαίνει το παρακάτω.

 

Spoiler

jpeasy.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.