Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 23 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Σείεται το σύμπαν με τις βρωμιες και την λάσπη που μου σουρνετε.

 

101

Το απευκταιο που τελικά συνέβη ήταν να μου δώσει Ναμι στο Αράμ, κάνω ρερολ μου δινει μπραουμ ξανακανω ρερολλ και μου δίνει σορακα, έλεος ρε ριτο.

 

102

Με τον άστρο πέρα απ τη φορά με το νεφρό και τον Κθούλου δεν είχα πάρε δώσε. Αν και ή αλήθεια είναι πως ζητάει επίμονα να μπω στο βαν του για να μου δείξει την συλλογή του από τανκς.

 

a2PPG3e_460sa_v1.gif

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος filthy_dwarf έγραψε:

waaaat

 

πριν 56 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Σείεται το σύμπαν με τις βρωμιες και την λάσπη που μου σουρνετε.

 

101

Το απευκταιο που τελικά συνέβη ήταν να μου δώσει Ναμι στο Αράμ, κάνω ρερολ μου δινει μπραουμ ξανακανω ρερολλ και μου δίνει σορακα, έλεος ρε ριτο.

 

102

Με τον άστρο πέρα απ τη φορά με το νεφρό και τον Κθούλου δεν είχα πάρε δώσε. Αν και ή αλήθεια είναι πως ζητάει επίμονα να μπω στο βαν του για να μου δείξει την συλλογή του από τανκς.

Ban σου έλεγα, όχι Βαν :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rusty_Cookie said:

101

Το απευκταιο που τελικά συνέβη ήταν να μου δώσει Ναμι στο Αράμ, κάνω ρερολ μου δινει μπραουμ ξανακανω ρερολλ και μου δίνει σορακα, έλεος ρε ριτο.

 

Ολοι καλοί. Δε βλέπω το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.