Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Για τα μπλόκα των αγροτών επιτρέπετε να ρωτήσω στο ΠΟΘ;

Άμα ή ερώτηση αφορά:

- Τις πολιτικές τους απόψεις: Στη Χρεοκοπία

- Τα ζαρζαβατικά: Στο Φαγητό Θρεντ

- Τα τρακτέρ: Στο αυτοκίνηση

- Κάτι άλλο: Εδώ, με δική σου ευθύνη

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άμα ή ερώτηση αφορά:

- Τις πολιτικές τους απόψεις: Στη Χρεοκοπία

- Τα ζαρζαβατικά: Στο Φαγητό Θρεντ

- Τα τρακτέρ: Στο αυτοκίνηση

- Κάτι άλλο: Εδώ, με δική σου ευθύνη

 

Μου αρέσει ο τρόπος που απάντησες. Στη κατηγορία "Κάτι άλλο" ήτουνε η ερώτηση, αλλά μου απαντήθηκε αλλιώς.

Φεύγω ένα ταξιδάκι Γερμανία για 10 μέρες και πετάω Σάββατο 6μιση το πρωί και είχα απορία αν θα είναι ελεύθερη η Αττική οδός, αλλά τώρα δεν έχω πια αυτή την απορία.

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει ο τρόπος που απάντησες. Στη κατηγορία "Κάτι άλλο" ήτουνε η ερώτηση, αλλά μου απαντήθηκε αλλιώς.

Φεύγω ένα ταξιδάκι Γερμανία για 10 μέρες και πετάω Σάββατο 6μιση το πρωί και είχα απορία αν θα είναι ελεύθερη η Αττική οδός, αλλά τώρα δεν έχω πια αυτή την απορία.

Να προσέχεις εκεί. Άμα σου ζητήσουν να βγάλεις τα ρούχα σου, να αφήσεις τα πράγματά σου και να ακολουθήσεις τους υπόλοιπους, τρέξε να σωθείς!

Link to comment
Share on other sites

Για τα μπλόκα των αγροτών επιτρέπετε να ρωτήσω στο ΠΟΘ;

Σήμερα έκανα το γύρο της Μακεδονίας, πήγα σε όλους σχεδον τους νόμους της λόγω παρακαμψεων. 800χλμ έκανα.

Επομένως πιστεύω νομιμοποιουμαι να σου λύσω οποιαδήποτε απορία για μπλόκα στη βόρεια Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

σταματήστε ρε τα gif,θα γίνει της ανωμαλίας  :p

Σου γονατίζουν πρώτα τον chrome και μετά σου γράφουν "Αγαπητά μέλη, ενδέχεται να παρατηρήσετε καθυστερήσεις ή κολλήματα στις σελίδες μας. " :p 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.