Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εγώ θα έλεγα να τους κάνει μια ωραία μήνυση για πνευματικά δικαιώματα αντί να κάθεται και να ορκίζεται ότι είναι δικό του...

Υποθέτω από το δεύτερο σχόλιο που κάνει κάτω από το original ότι κάποιοι τον αμφισβήτησαν. Με λίγα λόγια το πήγαν ακόμα παραπέρα το οποίο είναι χαζομάρα αν όντως το έκαναν εκτός και αν ξέρουν δεδομένα τον δημιουργό και μπορούν να αποδείξουν ότι δεν είναι δικό του.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω από το δεύτερο σχόλιο που κάνει κάτω από το original ότι κάποιοι τον αμφισβήτησαν. Με λίγα λόγια το πήγαν ακόμα παραπέρα το οποίο είναι χαζομάρα αν όντως το έκαναν εκτός και αν ξέρουν δεδομένα τον δημιουργό και μπορούν να αποδείξουν ότι δεν είναι δικό του.

Πριν βγάλεις βιαστικά συμπεράσματα, θα πρέπει να το ψάξεις λίγο παραπάνω.

Ο δημιουργός, δεν προσπαθεί να ορκιστεί σε κανέναν ότι το σχέδιο είναι δικό του, το κείμενο που αναφέρεις, είναι από την δική του δημοσίευση της εικόνας, τον Μάρτιο του 2015 (η δημοσίευση του Πλαισίου είναι σημερινή), που λέει "σας ορκίζομαι, το ξεκίνησα για πλάκα, κλπ". Αν μάλιστα μπεις στην σελίδα τώρα, θα δεις ότι ήδη μαζεύτηκαν, γράφοντας ότι δεν το πείραξαν αυτοί, αλλά το σχέδιο έτσι το βρήκαν, και λοιπές π@ριές. Έτσι θα λέω κι εγώ, δεν έκανα RIP εγώ την ταινία από το BruRay, έτσι τη βρήκα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν τους εκραζα για τον Χανκι μου σβηνανε τα ποστ και με έκαναν ρεπορτ για μπουλινγκ.

Φάτε την τώρα νουμποβλακες που μου θέλετε και σοσιαλ μηντια μάρκετινγκ ασχετοι.

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.