Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

:rofl:

 

 

αυγά σου καθαρίζουν,τρελόγατε και κυλίεσαι στο πάτωμα από τα γέλια;;αίσχοςςςς 

 

Εξαρτάται... πόσο καιρό το παίζεις;

 

λάκη μου το παίζω καιρό, αλλά δεν το χορταίνω :p

 

Από μικρός (το παίζει) :p

 

το πάιζα και μικρός παλιοτρόλι :p 

 

βγήκε το νέο σίζον? :p

 

άντε ρε φιλθυ,ξεκίνα, έφτασα P400 σχεδόν-λιώσιμο από Παρασκευή βράδυ :p  

Link to comment
Share on other sites

Θελω να με σταματατε   :p

Ειμαι χοντρος , εχουν λεπτινει τα ποδια μου λογο περπατηματος αλλα η κοιλια ειναι ακομα εκει 

 

 

Πριν καποιο καιρο που ειχα ανεβασει παλι λουκουμα , καποιος μου ειχε πει για το ζαχαρο μου 

Ε λοιπον , πριν κατι μερες εκανα ενα τεστ με ενα μηχανιματακι που εχει μια ταινια και βαζεις αιμα επανω κλπ κλπ κλπ 

Μετα απο 2πλο ελληνικο καφε τιγκα στην ζαχαρη και απογευμα , μου εβγαλε 97   (το οριο ειναι μεταξυ 70-140) οποτε δεν πεθαινω ακομα 

 

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πεθανε και αλλος κιθαριστας 

Αντε ακομα ενας για το pentakill

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Τι μηχανημα ειν αυτο που δειχνει και το ζαχαρο; Δε θα το εμπιστευομουν. 

Και εγω που τρωω μερεντα με πτιμπερ για πρωινο εχω τιμη 89. Οι φυσιολογικες ειναι 70-105 , οχι 70-140. 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι χοντρος , εχουν λεπτινει τα ποδια μου λογο περπατηματος αλλα η κοιλια ειναι ακομα εκει 

 

Σταμάτα το περπάτημα να χοντρύνουν τα πόδια σου, να εναρμονιστούν οπτικά με τη κοιλιά. :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι μηχανημα ειν αυτο που δειχνει και το ζαχαρο; Δε θα το εμπιστευομουν. 

Και εγω που τρωω μερεντα με πτιμπερ για πρωινο εχω τιμη 89. Οι φυσιολογικες ειναι 70-105 , οχι 70-140. 

 

precision-xceed.jpg

 

Ακριβος αυτο . Εμενα 70-140 μου παν , αλλα δεν το ειδα και στις οδηγιες . Οπως και να χει , 97 μετα απο φαγητο/γλυκα μαλλον μια χαρα ειναι 

 

 

 

Σταμάτα το περπάτημα να χοντρύνουν τα πόδια σου, να εναρμονιστούν οπτικά με τη κοιλιά.  :p

 

 

 
 
Και μετα να συγκεομαι καθε φορα που βγαινω απο το σπιτι ε 
Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα ειναι για αυτους που εχουν ζαχαρο , κραταει και ημερολογιο . Υποθετω πως σε αυτην την κατηγορια ατομων δεν υπαρχουν περιθωρια για σφαλματα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μια ζωή στο Μοσχάτο όπου έβγαινα για περπάτημα αργά τα βράδια είχα τσακωμούς με ιδιοκτήτες ζώων.. 

κάποιες φορές οι ιδιοκτήτες τα έβγαζαν βόλτα, μα συνήθως ένα ζώο (ιδιοκτήτης) έβγαζε βόλτα ένα άλλο ζώο (δεν μάζευαν τις ακαθαρσίες)

Link to comment
Share on other sites

Χτες το μεσημερι στη δουλεια (Καμινια) ειδα 40αρα να αφηνει το σκυλο να κατουρησει πανω στο πεζοδρομιο, ακριβως μπροστα στο σκαλοπατι της εισοδου της μονοκατοικιας της γυρνωντας τον απο βολτα. Περιττο να πω οτι ανεβασε τον πηχη για μενα. Δεν μπορω να καταλαβω τι ειδους ανθρωπος θα το εκανε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωμικό:

Πότε τελειώνει η βόλτα του σκύλου;

Αφού χέσει.

 

Μπα απλα με λυπούνται. Ξερεις πόσο πράμα βγάζει ένα γομάρι κοντα στα 100 κιλά? Ε καντο επι 2. Μαλλον είπαν ασ'τον τον καημένο και καντα οταν γυρίσουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.