Jump to content



Recommended Posts

ψωφισε?

Καθαρισα το pc και οταν το αναψα εμφανιστηκε τουτο .... δεν μπορω να πω οτι πιεσα αυτο το σημειο της οθονης 

post-62119-0-78968700-1452865743_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Παραμυθάκι που διαβάζουν οι Microsoft admins στα παιζάκια τους :p

 

http://www.tomontech.com/upload/46eb74c0-76e7-4906-bba6-16e673445e7d/mommybook.pdf

Έχω ένα ξαδερφάκι 2 χρονών, βρήκα πως θα το απασχολήσω την επόμενη φορά που θα έρθει :p

Link to comment
Share on other sites

ψωφισε?

Καθαρισα το pc και οταν το αναψα εμφανιστηκε τουτο .... δεν μπορω να πω οτι πιεσα αυτο το σημειο της οθονης 

 

Δοκίμασε να το τρίψεις ελαφρά με ένα πανάκι. Κι εμένα είχε κολλήσει μια φορά ένα pixel και με λίγο μασαζάκι ξεκόλλησε.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το τρίψεις ελαφρά με ένα πανάκι. Κι εμένα είχε κολλήσει μια φορά ένα pixel και με λίγο μασαζάκι ξεκόλλησε.

 

 

Ελαφρα χωρις πιεση? ελαφρα αλλα να ζεσταθει το σημειο ? οθονη κλειστη η ανοιχτη ?

Link to comment
Share on other sites

ψωφισε?

Καθαρισα το pc και οταν το αναψα εμφανιστηκε τουτο .... δεν μπορω να πω οτι πιεσα αυτο το σημειο της οθονης 

 

Ρε το πίξελ σε μάρανε; Πιο δίπλα έχει ολόκληρη γραμμή μαύρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε το πίξελ σε μάρανε; Πιο δίπλα έχει ολόκληρη γραμμή μαύρη!!!!

 

 

Σιριουσλι -.- 

 

Δε καταλαβαινεις τον πονο μου , μονο τα cookies παπαδοπουλου τον καταλαβαν 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.