Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

in other news παράγγειλα καινούργιο ναργιλέ απο τουρκία σκέτο αριστούργημα 

Άσε με γιατί πήγα να πνίξω μια ηλίθια...

Περπατάμε στην Αγορά του Αλχαλίλι (Κάιρο) 3 ώρες για να βρούμε ένα καλό και ποιοτικό ναργιλέ. Έχουμε μαζί μας Αιγύπτιο φίλο να μας προστατέψει από απατεώνες και να κάνει και τη συμφωνία. Βρίσκουμε έναν υπέροχο σκαλιστό, με διακοσμητικά κλπ που έκανε 190€. Εγώ δεν κουβαλάω μετρητά επίτηδες μαζί μου και ο τύπος δε δέχεται κάρτα. Άντε να βρούμε κάποιον να μας χρεώσει την κάρτα και να μας δώσει μετρητά... Βρίσκουμε, μας χρεώνει 210€ για να μας δώσει τα 190€ στο χέρι και τον παίρνουμε.

Άντε μετά να τον συσκευάσουμε να μη σπάσει στη μεταφορά... Έρχεται Ελλάδα, τον χρησιμοποιούμε καμιά 10ριά φορές και μετακομίζουμε. Μόλις τακτοποιηθήκαμε, έρχεται μια κοπέλα (η ηλίθια που λέγαμε) να βοηθήσει στο καθάρισμα. Μας τη σύστησε η θεία που έμενε από πάνω, ως καταπληκτική, εξαιτερική, δουλευταρού, κλπ. Ξέχασε να προσθέσει το ηλίθια κι απρόσεκτη...

Πιάνει λοιπόν το ναργιλέ από το μέταλλο με το ένα χέρι, και όπως τον μεταφέρει, φεύγει το γυάλινο, πέφτει στο πάτωμα και γίνεται χίλια κομμάτια... Η γυναίκα μου πήγε να πάθει εγκεφαλικό...

Φυσικά δεν ξαναπάτησε σπίτι μας...

Link to comment
Share on other sites

Κρύο και χιόνια λένε από εβδομάδα. Άντε γιατί είκοσι βαθμούς Γενάρη μήνα δεν παλεύεται!

Το κλίμα πάντως πάει από το κακό στο χειρότερο και φυσικά με δικιά μας υπαιτιοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Κρύο και χιόνια λένε από εβδομάδα. Άντε γιατί είκοσι βαθμούς Γενάρη μήνα δεν παλεύεται!

Το κλίμα πάντως πάει από το κακό στο χειρότερο και φυσικά με δικιά μας υπαιτιοτητα.

 

 

Ναι οι κλανιές των αγελάδων φταίνε για το φαινόμενο του θερμοκηπίου :p

 

 

ούλοι με μια φωνή: δεν κάνει κρύο,δεν ρίχνει χιόνι 

 

mfqdytX.jpg

 

 

 

 

Ali-Sulley-Muntari_1269932.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες.....

παρακαλούνται τα τζιμάνια που ξημεροβραδιάζονται στο asseto να ασχολήθούν πέντε λεπτά να μου απαντήσουν αν γνωρίζουν για το πρόβλημά μου  στο witcher. 3 με τα mods. ευχαριστώ

Για το πως θα φορτώσεις σύννεφα στο silverstone βρίσκεις απαντήσεις στο λεπτό.... σε σοβαρά παιχνίδια δεν απαντάει κανείς....

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.