Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Παρακάτω βλέπουμε το αεροπλάνο που χρησιμοποιεί ο astro στο παιχνίδι

 

f35a2002.jpg

 

 

:p

 

Έχω να παίξω σοβαρά flight simulator από την εποχή που είχα τον Atari. Απορώ πως μου έχει ξεφύγει τόσα χρόνια το είδος όταν στον Atari έλιωνα με το F 15 Strike Eagle ΙΙ(και ακόμα θυμάμαι την εικόνα του πυραύλου να περνάει δίπλα από το cockpit σε άριστα... πολυγωνικά γραφικά).

 

F-15_Strike_Eagle_II_2.png

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

WoT έχω παίξει. Το WoW είναι πιο δύσκολο μιας και πλέον παίζεις σε τρείς διαστάσεις και όχι σε μια και είναι πολύ εύκολο να καρφωθείς σε κανα βουνό ή στο έδαφος. Ο χειρισμός είναι απλοικός. Ποντίκι μόνο και το W για να δίνεις γκάζι.

Link to comment
Share on other sites

WoT έχω παίξει. Το WoW είναι πιο δύσκολο μιας και πλέον παίζεις σε τρείς διαστάσεις και όχι σε μια και είναι πολύ εύκολο να καρφωθείς σε κανα βουνό ή στο έδαφος. Ο χειρισμός είναι απλοικός. Ποντίκι μόνο και το W για να δίνεις γκάζι.

Βάλε βρε WoW τώρα που μπορείς γιατί όταν μας πάρουν τα χρόνια θα είναι πια αργά :p

Άσε το WoT για τότε.

 

Για τον απλοϊκό χειρισμό // W, ποντίκι που γράφεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απορία:

Γιατί να πάρει κάποιος το "δωρεάν" WoP, που για να αποκτήσεις αεροπλάνο της προκοπής πρέπει να παίξεις ώρες ή να σκάσεις >25€ και να μην πάρει το Sky Gamblers: Storm Raiders από το Steam στα 10€ ; (το οποίο επίσης παίζει παντού, win, mac, linux)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βάλε βρε WoW τώρα που μπορείς γιατί όταν μας πάρουν τα χρόνια θα είναι πια αργά :p

Άσε το WoT για τότε.

 

Για τον απλοϊκό χειρισμό // W, ποντίκι που γράφεις

γέρο να σε πει το πρώτο σου παιδί :p

Απορία:

Γιατί να πάρει κάποιος το "δωρεάν" WoP, που για να αποκτήσεις αεροπλάνο της προκοπής πρέπει να παίξεις ώρες ή να σκάσεις >25€ και να μην πάρει το Sky Gamblers: Storm Raiders από το Steam στα 10€ ; (το οποίο επίσης παίζει παντού, win, mac, linux)

γουστα :p

Link to comment
Share on other sites

WoT έχω παίξει. Το WoW είναι πιο δύσκολο μιας και πλέον παίζεις σε τρείς διαστάσεις και όχι σε μια και είναι πολύ εύκολο να καρφωθείς σε κανα βουνό ή στο έδαφος. Ο χειρισμός είναι απλοικός. Ποντίκι μόνο και το W για να δίνεις γκάζι.

WoW=World of Warcraft

First come - first serve είναι τα ακρωνύμια :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.