Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

 

 

Pedobear - Undercover stories

 

 

 

 

Αρχικά ήθελε να ξεκινήσει τη νέα του ζωή ως κορίτσι από τα 8 χρόνια, αλλά… κατέβηκε στα έξι μετά από πρόταση του εγγονού της νέας του οικογένειας, που τον ενέκρινε ως νέα αδελφή του.
Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

βγαίνω για προπόνηση κατά τις 10,πέφτω πάνω σε λαϊκή-κατάσταση πανικού --θείες με καρότσια,μπαρμπάδες,μικρά παιδιά,γύφτοι,αντισκοινα στη μέση του δρόμου με σχοινιά για να σου κόψουν το λαιμό άμα δεν προσεχείς και άλλα τέτοια λαμπρά....τεσπαν αποφεύγω τα πρώτα εμπόδια και σταματάω στο τσακ από μετωπική με θείο που άνοιξε την πόρτα του αυτοκίνητου χωρίς να δει τπτ-λέμε ασυναίσθητος εντελώς όμως-λέω κάτι γαλλικά από μέσα μου και συνεχίζω.... σε καμιά 20αρια μετρά θεία με σουζουκι λιανα-το πιο άσχημο ταμπλό που έχω δει σε αυτοκίνητο btw- ξεπαρκαρει και χωρίς να σταματήσει με κόβει,πέφτω στα φρένα και ενώ λέω "την γλυτώσαμε" στρίβει δεξιά χωρίς φλας,χωρις ττπ...εεεεε ρε φουστη δεν άντεξα και την πλακώνω στα μαμωσταυριδια,τι ζώον την είπα τι το τέτοιο σου κολογρια ενώ με κοίταξε σαν χανος μέσα απο το κάρο με κάτι πατομπουκαλα για γυαλιά...σαν να μην έφταναν όλα αυτά,ανεβαίνοντας για να πιάσω τον περιφεριακό,πέφτω πάνω σε "εργασίες αναδόμησης" -όπως μου είπε ο τύπος με το πορτοκάλι γιλέκο και γέμισε η κούρσα μικρο κοκους πίσσα την οποία τώρα καθαρίζω....  :noexpression:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε λαϊκή, κίνηση και έργα στο δρόμο και δε σε άφησαν να κάνεις την προπόνησή σου;;; Πάνε καλά;;;; :sarcastic:

(γιατί δεν πας βρε αδερφέ σε ένα τοπικό γηπεδάκι ή να το κάνεις ώρα που όλα αυτά σταματάνε, π.χ. >11μμ;; )

καλώς ή κακώς δεν είναι οι δρόμοι κ τα πεζοδρόμια για προπόνηση.. ειδικά στην ελλάδα.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.