Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

17-11-2015 06:49 Μ.Δ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

 

23-11-2015 08:46 Μ.Δ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ ΑΠΟ ΕΛΤΑ

 

23-11-2015 13:28 Μ.Δ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗΣ ΔΕΝ ΕΝΤΟΠΙΖΕΤΑΙ

 

 

Την τύχη μου μέσα...άντε τώρα να βγάλεις άκρη τηλεφωνικά...εύχομαι να προλάβω πριν το στείλουν πίσω πάλι....

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Ύπνος στις 2:30 τη νυχτα.. η μικρή ξυπνάει στις 3:30, 5 και 6 παρά τεταρτο για τα καλα.. Ζόμπι mode στη δουλειά σήμερα.

να ταΐζεις το μικρο (5 μηνων) 00:30, να σε ξυπνανε στις 02:00 να σηκωθεις να το δεις γιατι κλαιει, και στις 06:30 να σηκωνεσαι γιατι, για να ετοιμαστει η γυναικα, πρεπει να αναψει ολα τα φωτα... 

και μετα 10ωρο στην δουλεια...

ηταν ενα ομορφο καλοκαιρι :angry: ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O αγαπημένος μου πΟΤΕ δε λέει να με αφήσει ήσυχο...

Κάναμε πριν 2 μήνες, διακοπή της δορυφορικής και επιστρέψαμε και τον αποκωδικοποιητή.

Ο πΟΤΕς που λέτε, μας έχει στείλει άλλους 2 λογαριασμούς με χρέωση TV + αποκωδικοποιητή (είναι αυτός με το δίσκο, που τον χρεώνει!).

Επικοινωνώ με το κατάστημα που τον επιστρέψαμε, γίνεται πολύ συχνά μας λένε.

Ελέγχω ότι έχω την απόδειξη παράδοσης/διακοπής υπηρεσίας, την έχω.

Φυσικά δεν τον έχω πληρώσει, αλλά αυτοί συνεχίζουν και χρεώνουν.

Θα περιμένω 2-3 χρόνια να με πάνε στο δικαστήριο, γιατί θα έχει φτάσει το χρέος 2000€ και θα αξίζει τα έξοδα για αυτούς και μετά θα στείλω εκπρόσωπο με την απόδειξη και έναν ακόμα με κάμερα να τραβάει τα μούτρα του δικηγόρου τους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.