Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μακάρι να'ταν όλη η ζωή διλήμματα... καμιά φορά όμως μπαίνεις σε έναν χώρο and there are sooooo many targets :sarcastic: choosing from two is easy but not enough :p

 

απλά αυτές οι πρίζες που είναι στο μπάνια μόνο, θέλουν μάλλον ειδικό μετατροπέα.. 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

@GruntGR Αυτά τα avatar σαν και αυτό που έχεις βάλει τώρα (αλλά και το προηγούμενο), με τρελαίνουν..! 

Duke says... "Dance for me babe!!!" ... :hehe:

κατι εχω παθει τελευταια, συνηθως αμα δεν ειναι πανω απο 30 - κοντυτερη απο 1.60 -τουλαχιστον 55κιλα  δεν ασχολουμαι καν.  

 

:p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κατι εχω παθει τελευταια, συνηθως αμα δεν ειναι πανω απο 30 - κοντυτερη απο 1.60 -τουλαχιστον 55 κιλα  δεν ασχολουμαι καν.  

 

:p

Εγώ δεν την παλέυω με τις κοντούλες.. με πιάνει η μέση ένα πράμα :hehe: Απο την άλλη τις πετάω απο δώ, τις πετάω απο κεί εύκολα.. έχει πλάκα σαν να παίζω με κουκλάκια ένα πράγμα! :haha:

 

@DJD Duke says ... "I can do this all day" ... :sarcastic:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καργα outdated το βρισκω εγω. 

 

αρκετες γυναικες, οταν ερχεται η "κριση" των 30 αισθανονται πολυ καλυτερα otαν ο τωρινος συντροφος τους, εκτος των αλλων ειναι και 2-3 χρονια μικροτερος.

βλεπε kelly brook (rawr)

επισης πολλοι πιτσιρικαδες την βρισκουνε πλεον με milf-ονια εστω και για f*ck buddies / μια ξεπετα για την εμπειρια, προσωπικα σχεδον παντα οι μεγαλυτερες μου κανανε κλικ, ειμουνα εγω 12 ητανε αυτη 15, ειμουνα 15 ητανε αυτη  17 κ.ο.κ 

 

edit : τωρα που το ξανακοιταω, το αριστερο φαινεται right on, μεχρι τα 20 (αντε 25 )θελουν να ειναι μεγαλυτερος τους, μετα προτιμανε να ειναι αυτες απο πανω :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Ησουν 12 και ηταν αυτη 15; Wooat? 

 

@PetrosD, Δε θυμομουν οτι εβγαλα αυτο το τραγουδι :p Θυμιζει λιγο disco φαση (ειδικα το 2ο ). 

 

Μήπως το έβγαλε αδερφός, ξάδερφος, κάτι...

 

Είναι φρέσκα τραγούδια (2-3 ετών), η συνέχεια της disco και της hi-NRG. Πολύ μου αρέσει αυτό το στυλ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περιμένοντας να ξεκολλήσει ο server και να δηλώσουμε μαθήματα...

 

5 minutes

10 minutes

15 minutes

20 minutes

30 minutes

45 minutes

 

 

Χαχα. Εγω δε μπορω να μπω καν γραμματεία. Τελος λεμε τυπωθηκε το κ0λοχαρτο, με πηραν και απο την γραμματεία, θα παω να το παρω απο βδομάδα. :smoking:

 

Τωρα μενει το δίλημμα, την κανω τώρα απ τη χώρα και yolo,  ή σε 9 μηνες? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.